پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری - ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

آینده خود را با اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری تضمین کنید

سفر بدون نیاز به ویزا به کشورهای مختلف جهان، آرزوی هر انسانی است. این آرزو تنها با در دست داشتن یک پاسپورت قدرتمند و معتبر تحقق می‌یابد. پاسپورت کشور دومینیکا می‌تواند شما را یک قدم به تحقق رویاهایتان نزدیک‌تر کند. خوشبختانه، امکان اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد. کشور دومینیکا، برنامه‌های سرمایه‌گذاری مختلفی دارد. با مشاوره رایگان با کارشناسان ویزموندو می‌توانید بهترین گزینه را برای خود و خانواده‌تان انتخاب کنید.
پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری
Picture of نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

آینده خود را با اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری تضمین کنید

سفر بدون نیاز به ویزا به کشورهای مختلف جهان، آرزوی خیلی از افراد است. این آرزو تنها با در دست داشتن یک پاسپورت قدرتمند و معتبر تحقق می‌یابد. پاسپورت کشور دومینیکا می‌تواند شما را یک قدم به تحقق رویاهایتان نزدیک‌تر کند. خوشبختانه، امکان اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد. کشور دومینیکا، برنامه‌های سرمایه‌گذاری مختلفی دارد. با مشاوره رایگان با کارشناسان ویزموندو می‌توانید بهترین گزینه را برای خود و خانواده‌تان انتخاب کنید.

درباره کشور دومینیکا

بسیاری از افراد، کشور دومینیکا را با کشور دومینیکن اشتباه می‌گیرند. در واقع، این دو کشور ازنظر جغرافیایی، فرهنگی و قومیتی کاملاً با یکدیگر تفاوت دارند. با این وجود، شباهت اسمی موجب ایجاد چنینی اشتباهات می‌شود. دومینیکا، از زیباترین کشورهای دریای کارائیب محسوب می‌شود. این کشور کوچک از همسایگان ایالات متحده آمریکا به شمار می‌رود.

دومینیکا به عنوان یک جزیره بکر و تماشایی، مقصد گردشگران خارجی بسیار زیادی است. این کشور، آب‌وهوای استوایی و بسیار خوشایندی دارد. از سوی دیگر، طبیعت بکر و غنی آن را در کمتر جایی از جهان می‌توان دید. جنگل‌ها، آبشارها، کوه‌ها و البته، سواحل متعدد و شگفت‌انگیز از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور دومینیکا به حساب می‌آیند.

کشور دومینیکا ازنظر موقعیت جغرافیایی به کشورهای آمریکا و کانادا نزدیک است. با این وجود، دومینیکا از کشورهای مشترک‌المنافع انگلستان به شمار می‌رود. به همین دلیل، زبان رسمی کشور، انگلیسی است و دلار کارائیب شرقی به عنوان واحد پول رسمی این کشور شناخته می‌شود.

در سال های اخیر، سرمایه‌گذاران بسیار زیادی جذب این جزیره بکر شده‌اند. با توجه به افزایش سرمایه‌گذاری‌های خارجی، پاسپورت دومینیکا به یکی از قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان تبدیل شده است. به همین دلیل، اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌تواند مزایای بسیار زیادی با خود به همراه داشته باشد.

اکثر سرمایه‌گذاری‌ها در کشور دومینیکا در صنعت گردشگری انجام می‌شود. اگرچه، امکان دریافت تابعیت دومینیکا با سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف وجود دارد. لازم به ذکر است که اعتبار بالای پاسپورت و شرایط نسبتاً آسان دریافت آن باعث می‌شوند تا دومینیکا به یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت تابعیت دوم تبدیل شود.

کشور دومینیکا

پاسپورت دومینیکا چیست؟

اکنون که شناخت کلی در مورد کشور دومینیکا پیدا کردید، نوبت به شناخت نحوه اخذ اقامت دومینیکا با سرمایه‌گذاری | شرایط و هزینه پاسپورت می‌رسد. اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری دارای مزایای بسیار زیادی است. البته، پاسپورت کشورهای اروپایی و توسعه یافته نیز مزایای متعددی دارد.

با این وجود، اخذ پاسپورت کشور دومینیکا در مقایسه با سایر کشورها آسان‌تر است. این موضوع از دلایل اصلی محبوبیت دومینیکا در میان سرمایه‌گذاران ایرانی محسوب می‌شود. به طور کلی، روند دریافت پاسپورت و تابعیت دوم کشور دومینیکا حدود 4 تا 6 ماه طول می‌کشد. حداقل سرمایه مورد نیاز، 110 هزار دلار تخمین زده می‌شود.

روش‌ها و شرایط دریافت تابعیت دومینیکا

شاید عجیب به نظر برسد اما دریافت پاسپورت کشور دومینیکا از گرفتن گواهینامه رانندگی نیز آسان‌تر است. همانطور که گفته شد، بهترین روش برای دریافت تابعیت کشور دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری است. متقاضیان و سرمایه‌گذاران باید درخواست خود را در قالب یک پرونده به دولت دومینیکا ارائه دهند.

در صورت تایید توسط دولت دومینیکا، پرونده وارد روال اداری می‌شود. در گام بعدی فرآیند اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، متقاضی باید هزینه مربوطه را پرداخت کند. به این نکته توجه داشته باشید که اخذ تابعیت از این طریق هم برای متقاضی و هم برای خانواده امکان‌پذیر است.

در سال‌های اخیر، بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی موفق به دریافت تابعیت کشور دومینیکا برای خود و خانواده‌شان شده‌اند. به طور کلی، روش‌های مختلفی برای اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارند:

 • کمک مالی بلاعوض صندوق تنوع بخشی اقتصادی (EDF)
 • سرمایه‌گذاری در سهام پروژه
 • روش اخذ تابعیت دومینیکا به روش دولتی (Donation)

گزینه‌های اخذ پاسپورت دومینیکا با سرمایه‌گذاری

برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ شهروندی کشور دومینیکا از سال 1993 راه‌اندازی شدند. هدف اصلی از ایجاد این برنامه‌ها، توسعه زیرساخت‌های کشور، ایجاد مشاغل جدید، تقویت نیروی کار محلی و جذب سرمایه‌گذاران خارجی عنوان شده است. برنامه‌های سرمایه‌گذاری ارائه شده توسط دولت تاثیر قابل توجهی بر رشد و رونق اقتصادی دومینیکا داشته‌اند.

گزینه‌های اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری شامل برنامه‌های مختلفی می‌شوند. این برنامه‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم‌بندی کرد:

 • مشارکت مستقیم
 • سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

در صورتی که گزینه دوم را برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کنید، به دنبال پروژه‌ای باشید که مورد تایید دولت دومینیکا است.

برنامه‌های سرمایه‌گذاری شهروندی دومینیکا

برنامه شهروندی کشور دومینیکا به عنوان یکی از موفق‌ترین و طولانی‌ترین برنامه‌های شهروندی در کارائیب و جهان شناخته می‌شود. سرمایه‌گذاران به کمک این برنامه می‌توانند کسب‌وکار خود را به راحتی در کشور دومینیکا راه‌اندازی کنند. از فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توان به سرمایه‌گذاری در هتل‌ها و استراحتگاه‌های لوکس اشاره کرد.

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری در گزینه‌های کمک مالی

اگر قصد اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری را دارید، می‌توانید سرمایه‌گذاری در گزینه‌های کمک مالی را نیز در نظر بگیرید. این گزینه که با نام دونیشن نیز شناخته می‌شود، مزایای بسیار زیادی دارد. در واقع، اگر نمی‌خواهید در کشور دومینیکا ملک بخرید یا در صنایع مشخص شده آن سرمایه‌گذاری کنید، دونیشن بهترین گزینه محسوب می‌شود.

با اهدای پول (مبلغ مشخص) به دولت دومینیکا می‌توانید شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت کنید. سرمایه‌گذاری در گزینه‌های کمک مالی به عنوان ساده‌ترین و راحت‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا برای اخذ تابعیت و شهروندی به شمار می‌رود.

اعطای کمک مالی به صندوق تنوع اقتصادی  (EDF)

یکی از بهترین روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، برنامه EDF است. برنامه EDF یا اعطای کمک مالی به صندوق تنوع اقتصادی با پرداخت مبلغ غیرقابل استرداد به دولت دومینیکا صورت می‌گیرد. هدف اصلی از راه‌اندازی این صندوق، رشد اقتصادی و تامین بودجه برای پروژه‌های مختلف دولتی و خصوصی است.

مبالغ جمع‌آوری شده توسط صندوق تنوع اقتصادی کشور دومینیکا صرف ساخت مدارس، بازسازی بیمارستان‌ها، ساخت استادیوم‌های ورزشی، توسعه کشاورزی و صنعت گردشگری می‌شوند. به طور کلی، با پرداخت یک مبلغ مشخص به صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا می‌توانید پاسپورت و تابعیت این کشور را در کوتاه‌ترین مدت زمان ممکن دریافت کنید.

سرمایه‌گذاری در گزینه‌های املاک

از دیگر روش‌های اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌توان به خرید ملک املاک اشاره کرد. این نوع سرمایه‌گذاری، یک مزیت منحصر به فرد دارد: هزینه خرید ملک در کشور دومینیکا قابل بازیابی است. به عبارت دیگر، سرمایه‌گذار بعد از گذشت 36 ماه از خرید می‌تواند واحد مورد نظر را بفروشد چراکه تعهد سرمایه‌گذاری خود را انجام داده است. 

ملک در کشور دومینیکا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد. از سوی دیگر، هزینه‌های دولتی در زمینه خرید و فروش ملک در دومینیکا نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته‌اند. در نتیجه، متقاضی با کمترین هزینه می‌تواند برای اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری اقدام کند.

هزینه‌های شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

پیش از اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری حتماً باید از هزینه‌های این فرآیند اطلاعات کامل به دست آورید. به این نکته توجه داشته باشید که هزینه دریافت شهروندی کشور دومینیکا در مقایسه با سایر کشورها بسیار مناسب‌تر است.

هزینه‌های دریافت شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری به شرح زیر هستند:

 • هزینه‌های مربوط به روند پردازش و رسیدگی به پرونده
 • بررسی امنیتی متقاضی اصلی
 • بررسی پرونده همراه ازجمله: همسر و فرزندان بالای ١٦ سال
 • هزینه صدور گواهی تابعیت
 • هزینه صدور شناسنامه و پاسپورت
 • حق‌الوکاله وکیل رسمی دولت دومینیکا

جالب است بدانید که با افزایش تعداد متقاضیان سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا، هزینه مربوط به آن به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به طور کلی، هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری از 100 هزار دلار آغاز می‌شود. در سال‌های اخیر، این مبلغ به 200 هزار دلار نیز افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه‌های شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانید با کارشناسان ویزموندو تماس بگیرید.

هزینه دریافت شهروندی دومینیکا با سرمایه‌گذاری

مزایای شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

دریافت شهروندی کشور دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری دارای مزایای بسیار زیادی است. از مهم‌ترین مزایای اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رتبه 39 در فهرست معتبرترین پاسپورت‌های جهان
 • امکان دریافت ویزای مولتی 10 ساله کشورهای آمریکا، کانادا و استرالیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • پایین‌ترین نرخ سرمایه‌گذاری در مقایسه با کشورهای دیگر
 • تابعیت و شهروندی مادام‌العمر و غیرقابل فسخ کشور دومینیکا
 • عدم نیاز به سفر یا اقامت در کشور دومینیکا به منظور دریافت شهروندی این کشور
 • فرصت‌های شگفت‌انگیز سرمایه‌گذاری (به ویژه، در صنعت گردشگری)
 • معافیت از مالیات بر درآمد جهانی یا سود سرمایه
 • فرصت ایده‌آل برای راه‌اندازی شرکت و انجام امور تجاری در سطح بین‌المللی

مراحل دریافت تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری شامل مراحل مختلفی است. متقاضی باید این مراحل را به ترتیب دنبال کند. در غیر اینصورت، روند دریافت تابعیت دوم و پاسپورت کشور دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری با تاخیر روبرو خواهد شد. به طور کلی، این مراحل شامل موارد زیر هستند:

 1. مشاوره با کارشناسان مهاجرتی و تنظیم قرارداد با آن‌ها: اگر قصد سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا را دارید، بهتر است با کارشناسان مهاجرتی مشورت کنید. امروزه، شرکت‌های مهاجرتی بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند. کارشناسان ویزموندو می‌توانند شما را در انتخاب بهترین روش سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا کمک کنند.
 2. جمع‌آوری مدارک و آغاز فرآیند بررسی امنیتی متقاضی و همراه: پس از ثبت درخواست اخذ پاسپورت، فرآیند ارزیابی صلاحیت متقاضی شروع می‌شود. این ارزیابی، بررسی متقاضی ازنظر امنیتی را نیز شامل می‌شود.
 3. اخذ موافقت‌نامه شهروندی از طرف دولت دومینیکا: در مرحله سوم، گزارش ارزیابی صلاحیت منتشر می‌شود. سپس، دولت باید در مورد اعطای تابعیت به متقاضی و شرایط وی تصمیم‌گیری کند.
 4. پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری به دولت (بسته به روش سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا): در صورت تایید موافقت‌نامه توسط اداره مهاجرت کشور دومینیکا، مبلغ سرمایه‌گذاری باید اعطا شود.
 5. صدور شناسنامه و پاسپورت کشور دومینیکا برای متقاضی: در مرحله آخر، شناسنامه و پاسپورت کشور دومینیکا برای متقاضی و همراه صادر می‌شود. به این ترتیب، متقاضی تابعیت کشور دومینیکا را به دست می‌آورد.

شرایط متقاضی شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری

اگرچه، اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری آسان است اما متقاضی باید از شرایط خاصی بهره‌مند باشد. به این نکته توجه داشته باشید که شرایط متقاضی شهروندی دومینیکا با توجه به نوع و شیوه سرمایه‌گذاری متفاوت خواهد بود. با این وجود، متقاضی باید شرایط عمومی زیر را دارا باشد:

 • تایید حفظ مالکیت برای حداقل چند سال
 • وضعیت مالی مناسب و اثبات تمکن مالی (اثبات توانایی پرداخت هزینه مربوط به پرونده شهروندی)
 • تایید متقاضی و همراه ازنظر امنیتی

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری به شرح زیر هستند:

 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • مدارک شناسایی ازجمله: شناسنامه و کارت ملی
 • کارت پایان خدمت (یا کارت معافیت از خدمت)
 • گواهینامه رانندگی
 • سند ازدواج (در صورت تاهل)
 • عکس 4×6 با پس‌زمینه سفید
 • مدارک تحصیلی (آخرین مقطع تحصیلی) و مدارک شغلی
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • قبض تلفن ثابت برای تایید آدرس متقاضی
 • اسناد ملکی یا اجاره‌نامه
 • مدارک مربوط به تمکن مالی (گردش حساب در 13 ماه اخیر)
 • آزمایش خون
 • فرم درخواست تکمیل شده

به این نکته توجه داشته باشید که نقص در مدارک ارائه شده به دولت دومینیکا باعث تاخیر در روند بررسی پرونده می‌شود. در نتیجه، پیش از ارائه مدارک حتماً از کامل بودن آن‌ها اطمینان خاطر پیدا کنید.

شرایط اخذ شهروندی دومینیکا

روند دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا

پاسپورت کشور دومینیکا، یک فرصت ایده‌آل برای مهاجرت به شمار می‌رود. برخلاف سایر کشورها، امکان اخذ اقامت دائم این کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد. این در حالی است که کشورهای دیگر ابتدا اقامت موقت می‌دهند و متقاضی بعد از گذشت چند سال می‌تواند برای شهروندی و اقامت دائم اقدام کند.

اگر به دنبال دریافت مستقیم تابعیت یک کشور خارجی هستید، اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری می‌تواند بهترین روش باشد. خوشبختانه، این پاسپورت قابلیت تمدید دارد و برای تمدید نیازی به حضور در کشور دومینیکا نخواهید داشت. با دریافت تابعیت کشور دومینیکا می‌توانید برای همسر، والدین و فرزندان زیر 30 سال خود نیز پاسپورت این کشور را بگیرید.

مزایای پاسپورت دومینیکا

از مهم‌ترین مزایای پاسپورت کشور دومینیکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شرایط آسان دریافت پاسپورت و تابعیت دوم: سرمایه‌گذاران خارجی به راحتی می‌توانند برای اخذ پاسپورت دومینیکا اقدام کنند چراکه شرایط دریافت پاسپورت این کشور بسیار ساده است. به عنوان مثال، اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، نیازی به شغل خاص یا مدرک زبان ندارد. متقاضیان در هر سنی می‌توانند پاسپورت این کشور را بدون ارائه مدرک تخصصی دریافت کنند.
 • هزینه کمتر در مقایسه با سایر کشورها: یکی از مزایای اصلی اخذ پاسپورت کشور دومینیکا، هزینه کمتر آن نسبت به سایر کشورهاست. این موضوع به خصوص برای سرمایه‌گذاران ایرانی اهمیت دارد.
 • مدت زمان کوتاه: مدت زمان دریافت پاسپورت کشور دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری بسیار کوتاه‌تر از سایر کشورهاست. این مدت زمان بین سه تا چهار ماه تخمین زده می‌شود. البته، مدت زمان دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری با توجه به شرایط هر فرد متفاوت خواهد بود.

علاوه بر این، پاسپورت دومینیکا را می‌توان بدون اقامت در این کشور دریافت کرد. مدت زمان پرواز از ایران به کشور دومینیکا حدود 23 ساعت است. در نتیجه، سفر و اقامت در این کشور برای دریافت پاسپورت می‌تواند دشوار باشد. خوشبختانه، برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا نیازی به انجام این کارها نیست.

به طور کلی، پاسپورت کشور دومینیکا در رده 39ام معتبرترین پاسپورت‌های جهان قرار دارد. با اخذ این پاسپورت می‌توانید به راحتی به 140 کشور دنیا سفر کنید. سرمایه‌گذاری می‌تواند یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای دریافت پاسپورت این کشور باشد.

مزایای پاسپورت کشور دومینیکا

کشورهای بدون ویزا برای شهروندان دومینیکا

شهروندان کشور دومینیکا به دلیل اعتبار بالای پاسپورتی که دارند، به راحتی می‌توانند به کشورهای اروپایی و آمریکایی سفر کنند. به عبارت دیگر، با اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری بدون نیاز به ویزا می‌توان به کشورهای اروپایی زیر سفر کرد:

 • انگلیس
 • آلمان
 • ایتالیا
 • فرانسه
 • هلند
 • نروژ
 • اسپانیا
 • سوئد
 • صربستان
 • مجارستان
 • روسیه
 • فنلاند
 • ارمنستان
 • یونان
 • اتریش
 • بلاروس
 • قبرس
 • پرتغال
 • سوئیس
 • اوکراین

علاوه بر این، امکان سفر بدون ویزا به کشورهای آمریکایی ازقبیل: برزیل، پرو، کلمبیا و ونزوئلا نیز وجود دارد. در این فهرست نمی‌توان از نام کشورهای آسیایی و آفریقایی ازقبیل: چین، کره جنوبی، مالزی، سنگاپور، هنگ کنگ و مصر چشم‌پوشی کرد. مدت زمان اقامت در این کشورها معمولاً 90 روز است. البته، یک استثنا هم وجود دارد. با داشتن پاسپورت دومینیکا می‌توان به مدت 6 ماه در کشور انگلیس اقامت داشت.  

اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا مشاوره

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری با مزایای بسیار زیادی همراه است. این پاسپورت می‌تواند راه شما برای سفر یا مهاجرت به بهترین کشورهای جهان را هموار سازد. با این وجود، سرمایه‌گذاری درست نیاز به تخصص و تجربه دارد. در غیر اینصورت، چیزی جز هدر دادن وقت و پول نخواهد بود. کارشناسان و متخصصان ویزموندو، شما را در این مسیر همراهی خواهند کرد.

برای دریافت مشاوره در مورد بهترین روش اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری، همین امروز با ما تماس بگیرید و از خدمات ماستثنایی ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

بله، بدون رها کردن تابعیت فعلی می‌توان تابعیت کشور دومینیکا را دریافت کرد.

مدت زمان تخمینی بین 4 تا 6 ماه است.

خیر، متقاضیان بدون نیاز به ارائه مدرک زبان می‌توانند پاسپورت دومینیکا را دریافت کنند.

این پاسپورت برای 10 سال معتبر است.

مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *