موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو

داستان ویزموندو

شمایی که در حال مطالعه این متن هستید به خوبی می دونید وقتی به مهاجرت فکر می کنیم چقدر ترس و نگرانی در مقابلمون شکل می گیره. این که چه روش مهاجرتی برای من و خانواده م مناسب تر هست، اینکه اصلا کشور درستی رو برای مهاجرت انتخاب کرده ایم یا نه، اینکه اون سرزمین آرزوهایی که برای خودمون ساختیم نکنه سراب باشه، نکنه ندونستن قوانین مهاجرت برامون دردسر ایجاد کنه و هزاران فکر پر از استرس دیگه. حالا همه این نگرانی ها یک طرف، اینکه انجام کارای مهاجرت رو به کی و کجا بسپریم یه طرف دیگه، وعده وعید بهمون ندن!، مبادا واقعیت رو بهمون نگن تا فقط قرارداد ببندن بعدش هیچی!، این همه هزینه نکنیم برم ببینم واقعیت چیز دیگه ایه!، اصلا نکنه ازمون پول بگیرن بعد با کلی اصطلاحات پیچیده و فنی بگن پرونده مون ریجکت شده و همه ش تقصیر خود ماست که مثلا مدارکمون ناقص بوده؛ یا اینکه اصلا به ما ارتباطی نداره، سفارت نخواسته ویزا صادر کنه، دست ما نیست!

حق دارید، مطمئن باشید حتی افرادی که تجربه مهاجرت موفقی داشتند هم یک روز با تمام این ترس ها و نگرانی­ها مواجه بودن، حتی شاید خیلی از این پیش بینی های ناگوار واسشون اتفاق افتاده و با آزمون و خطا و هزینه های سنگین تونستن راهشون رو پیدا کنن.

در واقع ویزموندو برای برطرف کردن همین جنس نگرانی ها پایه گذاری شد، بودن یه شرکت مهاجرتی قابل اعتماد که اون طرف میز، روبروی شما نمی­شینه، کنار تون قرار می گیره و پا به پای شما مسیر مهاجرت رو طی می کنه. ویزموندو اول به خواسته ی شما گوش میده و اگه شرایط پرونده رو مناسب ندونه اصلا قراردادی نمی بنده. ویزموندو نمیخواد رؤیا بفروشه یا در باغ سبزی برای شما ترسیم کنه که واقعیت نداره. ما حقیقت رو صادقانه به شما می گیم، چه تلخ چه شیرین؛ پس خیالتون راحت باشه که جای درستی اومدید و انگار یکی از اعضای خانواده داره به شما مشورت می ده.

ما از سال 1376 فعالیت های مختلفی در زمینه های گردشگری، مهاجرت، تجاری و نمایشگاهی داشتیم و در سال 1401 با 3 دهه تجربه و با تمرکز بر خدمات مهاجرتی، برند جدید خودمون تحت عنوان ویزموندو ثبت کردیم.

کارشناسان ما  ابتدا گزینه های پیش روی شما رو کامل و دقیق توضیح می دن بعد کمکتون می کنن که بهترینش رو انتخاب کنین، هر چی که انتخاب شما باشه ویزموندو به بهترین شکل طراحی و اجرا می کنه. ما برای سود بیشتر با شرکتهای دست چندم و وکلای بدون مجوز کار نمی کنیم، با اعتبار ترین و خوشنام ترین شرکت های حقوقی و وکلای مهاجرتی رو تو هر کشور گلچین کردیم و پرونده مشتریانمون رو از طریق وکلای مورد تایید دولت کشور مقصد پیش می بریم.

سابقه ما هم همیشه خوب بوده، سالها در صنعت گردشگری و مسافرت همراه مردم بودیم و حالا با سه دهه تجربه فراز و نشیب و مشکلات این صنعت و بررسی هزاران پرونده موفق و ناموفق مهاجرت، می خواهیم خاطر شما رو از تمام دغدغه هایی که می دونید و می دونیم راحت کنیم. در کشور کانادا و اتحادیه اروپا تمام خدمات مهاجرتی مثل اقامت دائم، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری/ کارآفرینی، سرمایه گذاری و خرید ملک، راه اندازی و شراکت در استارت آپ و … رو حرفه ای و دقیق با قیمت های مناسب و شفاف برای شما انجام می دیم. خاطرجمع باشید انتخاب درستی کردید، ما از جنس خود شماییم.

برای دریافت مشاوره رایگان از مشاوران ویزموندو، فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.