درباره ما - ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو

درباره ما

اعتبار مدیران و شرکت

ویزموندو با اعتبار بنیانگذاران شناخته شدۀ خود در صنعت گردشگری، مهاجرت، تجارت و سرمایه گذاری بین المللی، و همچنین با دانستن ماهیت نگرانی های مختلف مشتریان و با آگاهی دقیق از قوانین مهاجرت فعلی کشورها بنا نهاده شد. گروه مهاجرتی ما در سال 1376 با نام آموت سیر تاسیس شد و تا کنون، فعالیت های مختلفی در زمینه های گردشگری، مهاجرت، تجارت و سرمایه گذاری بین المللی و فعالیت های نمایشگاهی داشته است.

پس از سه دهه سابقۀ درخشان؛ در سال 1401، و با تمرکز بر خدمات مهاجرتی، برند جدید با نام ویزموندو “Vismondo” ثبت شد و به ارائه خدمات ادامه می‌دهد.

همکاری با نخبگان صنعت مهاجرت و گردشگری، ارتباطات گسترده در مقاصد مهاجرتی و استفاده از آخرین فناوری های مرتبط، ویزموندو را به برندی تبدیل کرده که خدماتی استاندارد و ایمن را در زمینه های مهاجرت شغلی، تحصیلی و سرمایه گذاری با صداقت، تخصص و مسئولیت پذیری ارائه می‌دهد.

علاوه بر مدیران و کارشناسان حرفه ای، Vismondo به شرکای تجاری، از جمله مشاوران رسمی مهاجرت در کشورهای مقصد متکی است.

ویزموندو فرآیند مهاجرت را برای مشتریان خود روشن نگه می دارد تا دیدگاه خود را در مورد مهاجرت تغییر دهند. Vismondo با تغییر زندگی روزمرۀ آنها، مشتریان خود را برای ساختن فردای بهتر خود، قدم به قدم همراهی می کند.

ویزموندو دارای مجوزهای لازم از ارگان های مرتبط از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی (MCTH) و اتاق بازرگانی می باشد.

Vismondo مشاور کاردانی است که به افراد آرزومند کمک می کند تا با موفقیت، خود را در افق جهانی قرار دهند. Vismondo رویاها را نمی فروشد یا امید کاذب نمی دهد، بلکه گوش می دهد، تجزیه و تحلیل می کند، بهترین راه حل را ارائه می دهد و تا زمانی که به واقعیت تبدیل شود، همراهی می کند.

ارزش های کلیدی برند مهاجرتی ویزموندو Vismondo

ماموریت و چشم انداز ما

برند ویزموندو به یاری فرآیند سازی علمی و بهره مندی از فناوری روز در ارائه خدمات مهاجرتی مانند کاریابی، پذیرش تحصیلی، راه‌اندازی و یا  خرید کسب و کار بین المللی، خرید ملک و سرمایه گذاری، اخذ اقامت دائم و خدمات ویزا همیشه به دنبال رضایتمندی بلند مدت مشتريان و حفظ آنها به عنوان اولویت اول خود می باشد.

مشتريان ما تمامی علاقه مندان به مهاجرت در کشور به خصوص در زمینه های شغلی، تحصیلی و سرمایه گذاری هستند که به دنبال دریافت خدمات امن و استاندارد هستند.

فعالیت قانونی، رعایت انصاف، صداقت، حفظ اسرار، همراهی مشتری تا پایان مسیر، اخلاق حرفه اي، پاسخگويی کامل و مسئوليت پذيری از ارزشهايی محوری شرکت ما به شمار می روند.

داشتن کارشناسان متخصص، همکاری با بهترین شرکای مهاجرتی کانادا و اروپا و كيفيت بالای ارائه خدمات با استانداردهای بين المللي، به ما در برطرف کردن تمام تردیدهای مشتريان کمک می کنند تا به عنوان انتخاب اول آنها باقی بمانيم.

ما با آنالیز درست مهارت ها، شایستگی ها، پشتوانه مالی و علائق مشتریان، بهترین راهکار را توصیه می­کنیم و همیشه برای همگام شدن با تغییرات جهانی پیشنهادات خود رو بهبود می بخشیم تا بیشترین بهره وری برای مشتریان فراهم آید.

شفافیت با ذینفعان و سودآوری به موازات جلب رضايتمندی مشتريان و تامين رفاه كاركنان و کسب اعتماد جامعه از طریق پرداختن به آموزش و آگاهی بخشی به کمک فعالیت های CRM در اولويت فعاليتهای ماست.

توسعه و بهسازيی برند کارفرمایی برای ما مهم است و با صداقت، کار تیمی و نوآوری می کوشیم صنعت مهاجرت را دگرگون کنیم.

وجوه تمایز برند Vismondo