نحوه اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری - ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری

نحوه اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری + شرایط و مبلغ دقیق وجوه مورد نیاز

آیا تا به حال رویای ساختن یک زندگی جدید در کشوری فوق‌العاده را داشته‌اید؟ آیا کانادا، با مناظر خیره‌کننده، فرهنگ متنوع و فرصت‌های امیدوارکننده، به گزینه‌ای برای زندگی جدید شما تبدیل شده است؟ در این صورت، می‌توانید مهاجرت به کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری را در نظر بگیرید. البته در این روش اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری اهمیت بسیاری دارد.
اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری
Picture of نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

مدت زمان مطالعه مقاله 15 دقیقه میباشد
از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

اکسپرس انتری یک سیستم کارآمد طراحی شده برای جذب کارگران ماهر است. این کارگران می‌توانند به اقتصاد کانادا کمک کنند؛ اما قبل از تضمین اقامت دائم خود، یک گام مهم وجود دارد. شما باید توانایی و تمکن مالی خود را نشان دهید. اگر هر یک از سوال‌های زیر، ذهن شما را درگیر کرده است، به خواندن این مقاله نیاز دارید:

 • برای مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری چه مقدار پول باید داشته باشم؟
 • چه کسی نیاز به ارائه مدرک برای تمکن مالی دارد و چه کسی نیازی به ارائه مدرک ندارد؟
 • چه نوع مدارکی به عنوان اثبات تمکن مالی پذیرفته می‌شود؟

همه اینها سؤالات مهمی هستند که باید هنگام تهیه برنامه اکسپرس اینتری خود در نظر بگیرید. خبر خوب این است که با اطلاعات و برنامه‌ریزی صحیح، می‌توانید به اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری بپردازید. در این راهنمای جامع عمیقا به بررسی نحوه اثبات تمکن مالی اکسپرس اینتری می‌پردازیم.

 

مبلغ تمکن مالی برای اکسپرس اینتری کانادا

منابع مالی جزء حیاتی یک برنامه موفق اکسپرس اینتری هستند. نشان دادن بودجه کافی، مقامات مهاجرت کانادا را از توانایی شما برای استقرار در کانادا بدون تکیه صرف به کمک‌های دولتی مطمئن می‌کند. تمکن مالی مورد نیاز برای برنامه اکسپرس انتری که باید نشان دهید، به ‌اندازه خانواده همراه شما بستگی دارد. این مبالغ بر اساس کمترین میزان درآمد کانادا (LICO) تعیین می‌شوند که نشان‌دهنده حداقل درآمد موردنیاز برای حفظ استاندارد زندگی در ‌اندازه‌های مختلف خانواده هستند.

حداقل مبلغ تمکن مالی فعلی مورد نیاز تا 12 ژوئن 2024 به شرح زیر است:

 • متقاضی تک نفره: 14690 دلار کانادا (افزایش از 13257 دلار کانادا)
 • متقاضی دو نفره (معمولا زوج‌ها): 18288 دلار کانادا (افزایش از 16237 دلار کانادا)
 • خانواده سه نفره: 22,483 دلار کانادا (افزایش از 20,708 دلار کانادا)
 • خانواده چهار نفره: 27297 دلار کانادا
 • خانواده پنج نفره: 30690 دلار کانادا
 • خانواده شش نفره: 34917 دلار کانادا
 • خانواده هفت نفره: 38875 دلار کانادا
 • برای خانواده‌های بیش از هفت عضو: به ازای هر یک از اعضای خانواده، 3958 دلار

این ارقام، حداقل میزان تمکن مالی مورد نیاز هستند. داشتن بودجه اضافی می‌تواند درخواست شما را تقویت کند و توانایی شما را برای حمایت از خود و خانواده خود پس از ورود به کانادا نشان دهد. اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری نشان‌دهنده احساس خودکفایی است و بار شما بر خدمات اجتماعی را کاهش می‌دهد. هنگام تعیین کل مبلغی که باید نشان دهید، عواملی مانند هزینه زندگی در مقصد انتخابی خود و هرگونه هزینه اولیه احتمالی را در نظر بگیرید.

همانطور که پیش‌تر ذکر کردیم، حداقل مبلغ تمکن مالی به دلار کانادا (CAD) حساب می‌شود. هنگام تبدیل وجوه از ارز اصلی خود به CAD مراقب نوسانات نرخ ارز باشید. اطمینان حاصل کنید که به‌ اندازه کافی برای برآورده کردن حداقل نیاز تمکن مالی در زمان ارسال درخواست خود، پول دارید.

حداقل نیازهای تمکن مالی سالانه بر اساس تعدیل‌های کمترین میزان درآمد کانادا (LICO) بررسی و به‌روز می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اطلاعات و شرایط اثبات تمکن مالی اکسپرس انتری کانادا قبل از درخواست، ضروری است که با متخصصان موسسه مهاجرتی ویزموندو تماس بگیرید.

 

عدم پذیرش وجوه مالی افراد تحت تکفل برای اثبات تمکن
عدم پذیرش وجوه مالی افراد تحت تکفل برای اثبات تمکن

 

چه کسانی نیاز به اثبات تمکن ‌مالی دارند و چه کسانی ندارند؟

همه افرادی که از طریق اکسپرس انتری درخواست می‌دهند، نیازی به اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری ندارند. افرادی که از اثبات تمکن مالی معاف هستند، عبارتند از:

 • نامزدهای دارای پیشنهاد شغلی معتبر

اگر یک پیشنهاد شغلی معتبر در کانادا دارید که توسط LMIA مثبت پشتیبانی می‌شود، نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر تمکن مالی ندارید. LMIA مثبت نشان می‌دهد که پیشنهاد شغلی بر بازار کار کانادا تأثیر منفی نمی‌گذارد و کارفرما تمایل خود را برای پرداخت دستمزد پیشنهادی نشان داده است. این امر نشان می‌دهد که شما بلافاصله شغل و منبع درآمدی در بدو ورود خواهید داشت.

 • نامزدهای درخواست‌کننده تحت برنامه‌های نامزد استانی (PNP)

استان‌ها و مناطق کانادا، برنامه‌های نامزد استانی (PNPs) خود را دارند که برای جذب مهاجران با مهارت‌های همسو با نیازهای آن مناطق طراحی شده‌اند. برخی از جریان‌های PNP ممکن است نیازمندی‌های مالی متفاوتی داشته باشند یا به ‌طور کلی نیاز به اثبات تمکن مالی را کنار بگذارند. از این رو، شما باید در مورد الزامات خاص برنامه PNP انتخابی خود با متخصصان ویزموندو مشورت کنید. بدین صورت، مشخص می‌شود که آیا به اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری نیاز دارید یا خیر.

اگر تحت هیچ یک از دسته‌های معافیت ذکر شده در بالا قرار نمی‌گیرید، باید تمکن مالی کافی را برای برآورده کردن حداقل شرایط براساس‌ اندازه خانواده خود نشان دهید. افراد زیر به اثبات تمکن مالی نیاز دارند:

 • برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)

این برنامه، کارگران ماهر دارای تجربه کاری در مشاغل مورد تقاضا در کانادا را هدف قرار می‌دهد.

 • برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP)

این برنامه به کارگران ماهر در مشاغل حرفه‌ای خاصی نیاز دارد.

 • کلاس تجربه کانادایی (CEC)

این برنامه برای کارگران ماهر خارجی است که قبلا تجربه کار کانادایی دارند. با این حال، حتی متقاضیان CEC بدون پیشنهاد شغلی باید در صورت داشتن اعضای خانواده همراه، تمکن مالی کافی را نشان دهند.

 

شیوه اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا
شیوه اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

 

نحوه اثبات تمکن مالی اکسپرس اینتری

کلید اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری در ارائه مستندات واضح، مختصر و به‌روز، نهفته است. برای اثبات تمکن مالی خود از مراحل زیر پیروی کنید:

 • جمع‌آوری مدارک مورد نیاز

با جمع‌آوری اسناد لازم برای نشان دادن تمکن مالی خود شروع کنید. این مدارک، بسته به وضعیت مالی شما متفاوت خواهد بود. چند مدرک رایج برای اثبات تمکن مالی عبارتند از:

 1. نامه‌های رسمی بانکی

نامه‌های رسمی بانکی را از بانک‌هایی که در آنها حساب دارید، دریافت کنید. در این نامه‌ها باید به وضوح موارد زیر بیان شوند:

 • نام و اطلاعات حساب شما (شماره و نوع حساب)
 • موجودی فعلی در حساب‌های شما
 • میانگین موجودی حساب‌های شما در شش ماه گذشته
 • تأیید مالکیت حساب‌ها و وضعیت خوب آنها
 1. اطمینان از اصالت مدارک

مدارکی که ارسال می‌کنید باید قابل تایید باشند. اگر مدارک شما به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیستند، باید ترجمه‌های تایید شده توسط مترجم حرفه‌ای را ارائه دهید.

 1. ترجمه اسناد

ترجمه‌ها باید توسط یکی از اعضای یک انجمن ترجمه معتبر در کانادا تایید شوند.

 1. سازماندهی اسناد

اسناد خود را به وضوح بر اساس نوع (صورتحساب‌های بانکی، اسناد سرمایه‌گذاری و غیره) و به ترتیب زمانی در هر دسته سازماندهی کنید.

 1. ارسال به صورت الکترونیکی (ترجیحا)

در صورت امکان، مدارک خود را به صورت الکترونیکی از طریق پورتال آنلاین اکسپرس اینتری ارسال کنید. این سریع‌ترین و کارآمدترین روش ارسال مدارک است.

 1. پست کردن اسناد

اگر ارسال الکترونیکی در دسترس نیست، می‌توانید مدارک خود را به دفتر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) پست کنید. بسیار مهم است که همه کپی‌ها، واضح و خوانا باشند. توجه کنید که نیازی نیست، مدارک اصلی را ارسال نمایید. کپی‌های تایید شده کافی هستند.

 

چه نوع مدارکی برای اثبات تمکن مالی پذیرفته می‌شود؟

نوع مدارک پذیرفته شده به عنوان اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری، بسته به منبع وجوه شما متفاوت می‌باشد. اسناد پذیرفته شده برای موقعیت‌های مالی مختلف عبارتند از:

 • درآمد شغلی

نامه‌های رسمی از کارفرماهای شما که وضعیت شغلی، حقوق و تاریخ استخدام شما را تأیید می‌کنند.

 • پس‌انداز و سرمایه‌گذاری

نامه‌های رسمی بانکی برای تمام حساب‌های پس‌انداز شما، از جمله حساب‌های جاری، حساب‌های پس‌انداز و سپرده‌های مدت دار (GIC) قابل پذیرش هستند. سهام، اوراق قرضه یا صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک را نیز ارائه دهید. این اظهارات باید ارزش فعلی سرمایه‌گذاری‌های شما و نقدینگی آنها (سهولت تبدیل آنها به پول نقد) را نشان دهند.

 • دارایی‌های نقدی

اثبات مالکیت برای هر گونه دارایی نقدی که دارید، مانند وسایل نقلیه (اسناد ثبت نام) یا املاک و مستغلات (اسناد مالکیت) را نشان دهید. در حالی که ارزش این دارایی‌ها ممکن است در نظر گرفته شود؛ اما به ‌اندازه وجوه نقد موجود در حساب‌های بانکی، به عنوان وجوه قابل دسترسی و آسان در نظر گرفته نمی‌شوند.

 • وام

اگر قصد دارید که از وام برای تامین حداقل تمکن مالی استفاده کنید، به نامه‌ای از موسسه وام‌دهنده نیاز دارید که موارد زیر را تایید کند:

 1. مبلغ وام
 2. نرخ بهره
 3. شرایط بازپرداخت
 4. وثیقه مورد استفاده برای تضمین وام

توجه داشته باشید که فقط وجوه در دسترس (بدون احتساب مبلغ وام) در نظر گرفته خواهند شد. اسنادی که ارسال می‌کنید باید در سه ماه گذشته تاریخ داشته باشند تا وضعیت مالی فعلی شما را نشان ‌دهند.

هنگام ارائه مدارک برای اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری به این نکته توجه کنید که منابع مالی افراد تحت تکفل (فرزندان یا سایر افراد تحت تکفل) همراه شما، در صورت داشتن حداقل تمکن مالی، در نظر گرفته نمی‌شوند. با این حال، داشتن وابستگان اضافی، حداقل مقدار تمکن مالی‌ را که باید بر اساس ‌اندازه کل خانواده‌تان نشان دهید، (همانطور که قبلا ذکر شد) افزایش می‌دهد.

 

مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی هر فرد
مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی هر فرد

 

اثبات تمکن ‌مالی بر اساس اعضای خانواده

پس از بررسی روند اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری و مدارک پذیرفته شده، باید با اثبات تمکن مالی برای اعضای خانواده نیز آشنا شوید:

 • وجوه شریک قانونی یا همسر

اگر برای اکسپرس انتری با همسر یا شریک خود درخواست می‌دهید، منابع مالی آنها را می‌توان با منابع مالی شما ترکیب کرد تا حداقل تمکن مالی مورد نیاز را برآورده کنند. این امر به شما امکان می‌دهد تا تمکن مالی قوی‌تری را برای خانواده خود در کانادا نشان دهید. نکات مربوط به اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری با کمک وجوه همسر یا شریک قانونی به شرح زیر هستند:

 • مدارک مورد نیاز

شما باید همان نوع اسنادی را که قبلا ذکر شدند (نامه‌های بانکی رسمی، صورتحساب‌های سرمایه‌گذاری و غیره) را برای اثبات منابع مالی همسر یا شریک ارائه دهید.

 • ترکیب وجوه

شما می‌توانید حساب‌های بانکی، سرمایه‌گذاری‌ها و سایر دارایی‌های نقدی خود را ترکیب کنید تا توانایی مالی خود را نشان دهید. اطمینان حاصل کنید که تمام اسناد به وضوح مالکیت منابع ترکیبی را نشان می‌دهند.

 • حساب‌های مشترک

حساب‌های بانکی مشترکی که با همسر یا شریک خود دارید را می‌توانید به عنوان اثبات تمکن مالی استفاده کنید. با این حال، حساب‌های فردی شریک شما که مالکیت و موجودی آنها را نشان می‌دهند نیز به عنوان اسناد جداگانه‌ای قابل استفاده هستند.

 • کودکان وابسته

منابع مالی فرزندان تحت تکفل همراه (زیر 18 سال و از نظر مالی وابسته به شما) در صورت داشتن حداقل تمکن مالی، هنگام محاسبه در نظر گرفته نمی‌شود. با این حال، داشتن فرزندان وابسته، حداقل مقدار تمکن مالی‌ را که باید بر اساس تعداد کل خانواده‌تان نشان دهید، افزایش می‌دهد.

حداقل تمکن مالی با افراد تحت تکفل به شرح زیر است:

 • متقاضی مجرد با یک فرزند: برای مهاجرت با یک فرزند، حداقل به 22483 دلار کانادا نیاز دارید.
 • زوج با یک فرزند: برای یک خانواده سه نفره حداقل 22483 دلار کانادا لازم است.
 • خانواده با بیش از یک فرزند: حداقل مبلغ 3958 دلار کانادا را برای هر فرزند باید در نظر بگیرید.

حتی اگر منابع فرزندان تحت تکفل شما در نظر گرفته نشود، نشان دادن بودجه کافی برای حمایت از کل خانواده، درخواست شما را تقویت می‌کند. این توانایی شما را برای تامین نیازهای آنها بدون اتکا به کمک‌های اجتماعی نشان می‌دهد.

 • حمایت از اعضای خانواده

اگر در حال حاضر مقیم دائم کانادا هستید و مایل به حمایت مالی از اعضای خانواده برای مهاجرت هستید، شرایط مالی با اکسپرس اینتری متفاوت است. شما باید نشان دهید که درآمد کافی برای حمایت مالی از اعضای خانواده تحت حمایت برای یک دوره خاص (معمولا سه سال) را دارید. شما می‌توانید اطلاعات دقیق در مورد الزامات حمایت مالی از اعضای خانواده خود را با مشاوره با متخصصان ویزموندو کسب کنید.

 

جزئیات مهم در مورد اثبات تمکن ‌مالی

برخی از جزئیات مهم که باید هنگام جمع‌آوری و ارسال مدارک جهت اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری خود در نظر داشته باشید، عبارتند از:

 • ارز

حداقل نیاز به تمکن مالی به دلار کانادا (CAD) بیان می‌شود. اگر حساب‌های بانکی یا سرمایه‌گذاری‌های شما با ارز دیگری نگهداری می‌شوند، باید مدرکی مبنی بر تبدیل به CAD با نرخ ارز فعلی ارائه کنید.

 • تاریخ اسناد

تمام اسناد ارسال شده، مانند نامه‌های بانکی و صورتحساب‌های سرمایه‌گذاری، باید در سه ماه گذشته تاریخ داشته باشند تا وضعیت مالی فعلی شما را منعکس کنند.

 • کفایت وجوه تمکن مالی

در حالی که رعایت حداقل نیاز تمکن مالی ضروری است، نشان دادن وجوه اضافی می‌تواند درخواست شما را تقویت کند. این امر نشان‌دهنده ثبات مالی و آمادگی برای هزینه‌های اولیه پس از ورود به کانادا می‌باشد.

 • توضیح سپرده‌ها یا درآمدهای کلان

اگر سپرده یا منابع درآمدی قابل توجهی در اسناد خود دارید، توضیح مختصری را در نظر بگیرید. این سپرده‌ها می‌توانند یک وراثت مستند، فروش دارایی یا پاداش کارفرمای شما باشند.

توصیه می‌شود که در طول فرآیند درخواست، تعادل ثابتی را در حساب‌های خود حفظ کنید. نوسانات یا برداشت‌های قابل توجه ممکن است سوالات و شبهاتی را در مورد ثبات مالی شما ایجاد کنند. اگر شرایط مالی پیچیده‌ای دارید یا به راهنمایی در مورد اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری نیاز دارید، با وکیل‌های مهاجرتی متخصص در برنامه‌های اکسپرس انتری مانند مشاوران ویزموندو مشورت کنید.

نشان دادن منابع مالی کافی نقش مهمی در برنامه اکسپرس اینتری شما دارد. این به مقامات مهاجرت کانادا اطمینان می‌دهد که می‌توانید بدون اتکا به کمک‌های دولتی در کانادا اقامت کنید و حتی به اقتصاد کشور کمک نمایید.

دلایل اهمیت اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری عبارتند از:

 • خودکفایی اقتصادی

کانادا، جذب مهاجرانی که بتوانند از نظر مالی، خود و خانواده خود را حمایت کنند را در اولویت قرار می‌دهد. داشتن بودجه کافی، نشان‌دهنده توانایی شما برای یافتن شغل، پرداخت مالیات و مشارکت در شبکه امنیت اجتماعی کانادا است.

 • کاهش اتکا به خدمات اجتماعی

با به نمایش گذاشتن امنیت مالی، بار خدمات اجتماعی با بودجه دولت را کاهش می‌دهید. این امر با هدف کانادا برای جذب مهاجرانی که می‌توانند به اعضای مستقل جامعه تبدیل شوند، همسو است.

 • استقرار و هماهنگ شدن با جامعه

داشتن بودجه کافی به شما این امکان را می‌دهد که بر روی یافتن شغل، تامین مسکن و ایجاد زندگی منطبق با فرهنگ کانادا پس از ورود تمرکز کنید. ثبات مالی، دوره گذار را تسهیل می‌کند و احتمال مهاجرت و پذیرش موفقیت‌آمیز توسط جامعه را افزایش می‌دهد.

در حالی که رعایت حداقل نیاز تمکن مالی ضروری است، در صورت امکان، وجوه اضافی را در نظر بگیرید. دلایل این امر عبارتند از:

 • برنامه قوی‌تر

داشتن تمکن مالی بیش از حداقل مورد نیاز، درخواست اکسپرس انتری شما را تقویت می‌کند و شما را به یک نامزد رقابتی‌تر تبدیل می‌کند.

 • هزینه‌های اولیه

پس از ورود به کانادا، ممکن است با هزینه‌های اولیه زندگی مواجه شوید. این هزینه‌ها می‌توانند شامل هزینه‌های زندگی (مبلمان، لوازم خانگی)، حمل‌و‌نقل یا مدت زمان احتمالی برای جستجوی شغل باشند. نشان دادن تمکن مالی بیشتر، توانایی شما را در مدیریت این هزینه‌ها نشان می‌دهد.

 • تطبیق با استاندارد زندگی کانادا

هزینه زندگی در کانادا بسته به مکان انتخابی شما می‌تواند متفاوت باشد. داشتن وجوه اضافی به تطبیق زندگی شما با استانداردهای زندگی در کانادا کمک می‌کند.

به خاطر داشته باشید، مقدار وجوهی که نشان می‌دهید، یک عامل کلیدی در برنامه اکسپرس اینتری شما است. هنگام تعیین مبلغی که باید ارائه دهید، وضعیت مالی، هزینه‌های اولیه و اهداف بلند مدت خود را به دقت در نظر بگیرید. با پیروی از رویه‌های ذکر شده و جمع‌آوری مدارک لازم، می‌توانید به طور موثر توانایی مالی خود را برای پیشرفت در کانادا به نمایش بگذارید.

 

آگاهی از شرایط لازم برای مهاجرت با کمک ویزموندو
آگاهی از شرایط لازم برای مهاجرت با کمک ویزموندو

 

جمع بندی

چشم‌انداز مهاجرت به کانادا بسیار هیجان‌انگیز است؛ اما باید با احتیاط فرآیند مهاجرت به کانادا را طی کنید. از این رو، برای داشتن فرآیند مهاجرتی ایمن و موثر، باید از متخصصان و افراد خبره در زمینه مهاجرت کمک بگیرید و به منابع رسمی تکیه کنید. وب‌سایت خدمات مهاجرتی ویزموندو، معتبرترین منبع شما برای همه مراحل مهاجرت‌ است. ما در موسسه مهاجرتی ویزموندو، در زمینه برنامه‌های مختلف، الزامات واجد شرایط بودن و فرآیند درخواست، به شما راهنمایی‌های لازم را می‌دهیم.

ما به شما کمک می‌کنیم تا فرآیند مهاجرت را به آسانی طی کنید و به زندگی بهتری دست یابید. ما انواع برنامه‌های مهاجرتی را به شما ارائه می‌دهیم که هر کدام معیارهای خاص خود را دارند. این برنامه‌ها، با توجه به شرایط و نیازهای شما توسط کارشناسان ما به دقت بررسی شده‌اند. بدین صورت، شما می‌توانید انتخاب کنید که کدام یک از انواع مهاجرت با مهارت‌ها، تجربه و صلاحیت‌های شما مطابقت دارد. مشاوران ما دارای تخصص و دانش به‌روز هستند تا شما را از طریق الزامات و رویه‌های خاص راهنمایی کنند.

ما شما را تشویق می‌کنیم که هنگام شروع سفر مهاجرت خود، منابع رسمی و متخصصان معتبر ویزموندو را در اولویت قرار دهید. این رویکرد به شما اطمینان می‌دهد که اطلاعات دقیقی دریافت کرده و از ادعاهای گمراه‌کننده جلوگیری می‌کنید. با ویزموندو، شانس مهاجرت خود را افزایش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا وام می‌تواند به نشان دادن تمکن مالی کمک کند؟

فقط وجوه در دسترس (نه مبلغ وام) در نظر گرفته خواهند شد.

بله؛ با نامه امضا شده هدیه‌دهنده و مدرک انتقال می‌توانید این پول را به تمکن مالی خود اضافه کنید.

شما می‌توانید با مشاوران مهاجرتی ویزموندو مشورت کنید.

نه، هدف از این وجوه، نشان دادن منابع مالی کافی برای اقامت در کانادا است.

در اسرع وقت به IRCC اطلاع دهید؛ زیرا ممکن است، لازم باشد که مدرک خود را به روز کنید.

خیر، نامه رسمی برای اثبات تمکن‌ مالی در اکسپرس انتری لازم است.

مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *