چگونه جاب آفر بگیریم؟ شرایط و انواع Job offer - ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
چگونه جاب آفر بگیریم

چگونه جاب آفر بگیریم؟ شرایط و انواع Job offer

با بهره‌مندی از مهارت و سابقه کاری مناسب، قادر خواهید بود تا از مزایای دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا برخوردار شوید. جاب آفر به طور ویژه برای کارجویان خارجی و به منظور تأمین نیروی کار در مناطق مختلف کانادا صادر می‌شود. برای آن که بتوانید از کارفرمایان کانادایی جاب آفر دریافت کنید، می¬بایست از واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کرده و نسبت به آماده‌سازی برخی از مدارک (سوابق شغلی، لیست مهارت‌ها، مدرک تحصیلی و ...) اقدام کنید.
چگونه جاب آفر بگیریم
Picture of نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

با بهره­مندی از مهارت و سابقه کاری مناسب، قادر خواهید بود تا از مزایای دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا برخوردار شوید. جاب آفر به طور ویژه برای کارجویان خارجی و به منظور تأمین نیروی کار در مناطق مختلف کانادا صادر می­شود. برای آن که بتوانید از کارفرمایان کانادایی جاب آفر دریافت کنید، می­بایست از واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کرده و نسبت به آماده سازی برخی از مدارک (سوابق شغلی، لیست مهارت­ها، مدرک تحصیلی و …) اقدام کنید.

جاب آفر کانادا چیست؟

جاب آفر یا نامه پیشنهاد شغلی کانادا، مدرکی است که توسط کارفرمایان معتبر این کشور به کارجویان خارجی اعطا میشود. با کمک این مدرک کارجویان خارجی قادر خواهند بود تا برای دریافت ویزای شغلی اقدام کرده و به کشور کانادا وارد شوند. مهم­ترین روش‌های مهاجرت به کانادا با جاب آفر کانادا به شرح زیر هستند:

 1. مهاجرت از طریق ویزای کار کانادا و ورک پرمیت

 2. مهاجرت از طریق برنامه­های مهاجرتی اقامت دائم کانادا (نظیر اکسپرس انتری)

اطلاعات موجود در نامه پیشنهاد شغلی

چنانچه بتوانید از کارفرمایان کانادا پیشنهاد شغلی دریافت کنید، نامه‌ای را دریافت می­کنید که حاوی برخی از اطلاعات مهم (نظیر شرایط کاری و شرح شغلی) است. اطلاعات موجود در این نامه به شما کمک می­کند تا درک بهتری از انتظارات کارفرمای موردنظر داشته باشید. سایر اطلاعات موجود در این نامه به شرح زیر هستند:

1

تأییدیه LMIA

5

عنوان شغل پیشنهادی

9

میزان حقوق و دستمزد

2

نام و آدرس کارفرما

6

تاریخ شروع به کار

10

کسورات متقاضی

3

نام شرکت یا کمپانی

7

مزایای شغلی

11

ساعات کاری و …

4

نام متقاضی

8

وظایف، شرایط  و شرح شغلی

12

مدت قرارداد

قوانین جاب آفر کانادا

کارفرمایان کانادایی برای آن که بتوانند جاب آفر صادر کنند، می­بایست از یکسری قوانین و شرایط مشخص تبعیت کرده و مراحل اداری مشخصی را دنبال کنند. این کارفرمایان می­بایست پیش از اقدام به استخدام نیروی خارجی، مجوزی را تحت عنوان LMIA از وزارت کار کانادا دریافت کنند. این مجوز که در جهت جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری طراحی شده است، شرایط خاصی را پیش پای کارفرمایان قرار میدهد، که در ادامه برخی از آن­ها را مشاهده خواهید کرد.

شرایط صدور مجوز LMIA

مجوز LMIA برای آن دسته از کارفرمایانی صادر می­شود که از شرایط زیر برخوردار هستند:

 • کارفرمایانی که از کسب‌وکار قانونی برخوردار بوده و به ارائه کالا یا خدمات می­پردازند.
 • کارفرمایانی که قابلیت پرداخت حقوق به نیروی کار خارجی را داشته باشند.
 • کارفرمایانی که در طی 1 سال گذشته اقدام به اخراج نیروی کار نکرده باشند.

شرایط جاب آفر کانادا

چنانچه جاب آفر دریافتی شما از اعتبار برخوردار نباشد؛ امکان دریافت ویزای کار و یا کسب امتیاز در سیستم اکسپرس انتری وجود نخواهد داشت. بنابراین می بایست از معیارهای جاب آفر معتبر آگاه باشید:

 • جاب آفر اعطاشده می­بایست به‌صورت تمام‌وقت باشد
 • پیشنهاد شغلی به‌صورت فصلی نباشد.
 • حداقل مدت آن 1 سال کامل باشد.
 • از تأییدیه LMIA وزارت کار کانادا بهره­مند باشد.

کدام دسته از کارفرمایان کانادایی امکان ارائه جاب آفر ندارند؟

 • سفارت­ها با مقامات عالی در کشور کانادا
 • مشاغلی که به‌تازگی تأسیس شده­اند
 • کارفرمایانی که در لیست کارفرماهای غیرمجاز ارائه پیشنهاد شغلی قرار گرفته باشند.
 • کارفرمایانی که به دنبال جذب نیروی کار خارجی برای کار در استان کبک هستند.
 • آژانس­های خدمات مرزی یا شعبات IRCC

نحوه گرفتن جاب آفر از کانادا

قبل از اینکه بدانیم چگونه جاب آفر بگیریم می­بایست اطمینان حاصل کنید که از شرایط لازم برخوردار هستید. در این هنگام، اگر از مهارت­های پر تقاضا، سابقه و رزومه قوی برخوردار باشید، از شانس پذیرش بالاتری برخوردار خواهید بود. در ادامه برخی از شرایط عمومی اخذ جاب آفر را گردآوری کرده­ایم:

سابقه کاری مرتبط

با برخورداری از سابقه کاری مرتبط، می­توانید از مزایای دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا برخوردار خواهید شوید.

مدرک تحصیلی/مهارتی مرتبط

تقریباً تمامی گروه­های شغلی به مدرک تحصیلی مرتبط نیاز دارند. البته برای دریافت جاب آفر مشاغلی نظیر آرایشگری، آشپزی و مواردی از این دست، الزامی برای ارائه سابقه تحصیلی وجود نخواهد داشت.

مهارت زبان

متقاضیان جاب آفر می­بایست از مهارت زبان ایده آل و مدرک آیلتس با حداقل نمره 5 (یا معادل آن) بهره­مند باشند.

گواهی پزشکی و عدم سوءپیشینه

فردی که برای پیشنهاد شغلی کانادایی اقدام می­کند می­بایست فاقد هرگونه مشکل پزشکی یا سابقه کیفری باشد.

مدارک لازم برای اخذ جاب آفر

تمامی کارفرمایان کانادایی پیش از آن که پیشنهاد شغلی صادر کنند، سوابق، مدارک و مهارت­های فرد کارجو را مورد ارزیابی قرار می­دهند. مدارک درخواستی کارفرمایان کانادایی به اولویت­های آنان بستگی دارد؛ بااین­حال، فرد متقاضی می­بایست برای آماده‌سازی یکسری مدارک آمادگی قبلی داشته باشد، که برخی از آن ها عبارتند از:

 • رزومه حرفه­ای و دقیق از سوابق تحصیلی، سوابق پژوهشی (در صورت وجود)، سوابق شغلی، مهارت­ها و تخصص­ها
 • توصیه‌نامه از کارفرماهای قبلی
 • مدارک ترجمه‌شده مربوط به کسب‌وکار (در صورت سابقه شغل آزاد)
 • مدارک و ریزنمرات دانشگاهی
 • انجام مصاحبه

مراحل اخذ جاب آفر کانادا در یک نگاه

دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا محسوب می­شود؛ به شرط آن که از مراحل و شرایط آن آگاه باشید. مراحل کلی دریافت جاب آفر به شرح زیر هستند:

1

تهیه و تنظیم کاور لتر و رزومه حرفه­ای

5

جمع‌آوری مدارک موردنیاز

2

عضویت و تشکیل پروفایل در وب‌سایت‌های معتبر کاریابی

6

ارسال رزومه به کارفرما

3

جستجو برای مشاغل مرتبط

7

انتظار برای پاسخ کارفرما

4

مطالعه شرایط کارفرما

8

انجام مصاحبه با کارفرما

چگونه می توان برای دریافت جاب آفر کانادا اقدام کرد؟

با مراجعه به وب‌سایت‌های معتبر کاریابی (نظیر Indeed، WorkBC، Monster، JobShark، Glassdour و  Job Bank) و برقراری تماس با مؤسسات مهاجرتی فعال در این زمینه قادر خواهید بود تا بهترین فرصت­های شغلی موجود در کانادا را شناسایی کرده و آن­ها را بر اساس شرایط خود مورد انتخاب قرار دهید. تطابق مهارت­ها، سابقه کاری و سابقه تحصیلی شما نقش بسیار مهمی را در دریافت جاب آفر ایفا خواهد ساخت؛ اما در این هنگام می­بایست به نحوه نگارش، فرمت و استانداردهای رزومه­های کانادایی نیز دقت داشته باشید. مشاورین مجرب موسسه ویزموندو قادر هستند تا در تمامی مراحل فوق شما را همراهی ساخته و شانس دریافت جاب آفر را افزایش دهند.

چگونه می توان برای دریافت جاب آفر کانادا اقدام کرد؟

هزینه اخذ جاب آفر و دریافت ویزای کار کانادا

اخذ جاب آفر از کارفرمایان کانادایی، به‌تنهایی شامل هزینه نمی­شود؛ اما برای دریافت ویزای کار کانادا یا همان ورک پرمیت می­بایست هزینه­ هایی را پرداخت کنید. چنانچه بخواهیم تمامی هزینه­های روند دریافت جاب آفر و دریافت ویزای کار کانادا را مورد ارزیابی قرار دهیم با موارد زیر مواجه خواهیم بود:

 • هزینه آماده‌سازی و ترجمه مدارک
 • هزینه ارسال درخواست ویزا
 • هزینه بررسی مدارک و پرونده
 • هزینه انگشت‌نگاری
 • هزینه سفر به کانادا

موارد فوق (به استثنای هزینه سفر به کانادا) حدود 240 دلار هزینه را در پی خواهند داشت. همچنین در مرحله دریافت اخذ ویزا می­بایست به تمکن مالی نیز توجه داشته باشید.

دریافت اقامت دائم کانادا از طریق جاب آفر

با دریافت جاب آفر و طی کردن مراحل اداری آن قادر خواهید بود تا به خاک کانادا وارد شده و برای مدت معینی در این کشور مشغول به کار شوید؛ پس از این مرحله، با دغدغه تبدیل ویزای کار به اقامت دائم مواجه خواهید بود. خوشبختانه قوانین موجود در کشور کانادا، این اجازه را به شما خواهند داد. در این مرحله بسیار مهم است که از تجربیات وکلا و مشاورین مجرب موسسه مهاجرتی ویزموندو بهره­جویی کنید؛ چراکه، دریافت اقامت دائم کانادا از طریق اشتغال در این کشور، شامل پروسه پیچیده‌ای بوده و به اشراف کافی نیاز دارد. در ادامه مسیرهای مهاجرت به کانادا با جاب آفر کانادا و اینکه چگونه جاب آفر بگیریم را به‌اختصار توضیح خواهیم داد:

اکسپرس انتری (Express Entry)

برای شرکت در اکسپرس انتری، الزامی برای مدرک جاب آفر وجود ندارد؛ اما چنانچه از این مجوز بهره­مند باشید قادر خواهید بود تا در سیستم CRS حداکثر 200 امتیاز کسب کرده و شانس خود را تا حد چشم­گیری افزایش دهید. امتیاز مذکور در صورتی قابل اکتساب خواهد بود که جاب آفر شما از نظر سیستم اکسپرس انتری معتبر تلقی شود. برای این منظور، می­بایست به نکات مهم زیر توجه داشته باشید:

 • جاب آفر می­بایست مکتوب و معتبر باشد.
 • جدید باشد و کمتر از 1 سال از صدور آن گذشته باشد.
 • با کمک جاب آفر، برای دریافت ورک پرمیت اقدام صورت نگرفته باشد.
 • پیشنهاد شغلی نباید از سوی سفارت یا کمیسیون عالی در کانادا اخذ شده باشد.
 • جزئیات شغلی پیشنهادی (نظیر عنوان، وظایف، میزان پرداخت، ساعات کاری و …) در آن مشخص باشد.

برنامه­های مهاجرت استانی (PNP)

برای شرکت در برنامه­های مهاجرتی برخی از استان­های کانادا (نظیر انتاریو)، به جاب آفر نیاز خواهید داشت. بنابراین، با کمک این مجوز، امکان اقدام برای شرکت در برنامه­های استانی و اخذ اقامت دائم کانادا را نیز خواهید داشت.

ایده آل ترین مشاغل برای دریافت جاب آفر کانادا

خبر خوب آن است که جاب آفر کانادا به مشاغل خاصی محدود نشده و شما می­توانید برای مشاغل مختلف جاب آفر دریافت کنید. البته در این هنگام می­بایست به برنامه­ای که برای مهاجرت انتخاب می­کنید دقت داشته باشید؛ به طور مثال، به‌عنوان یک خیاط برای دریافت جاب آفر واجد شرایط و برای اکسپرس انتری فاقد شرایط لازم خواهید بود؛ چراکه، این نوع از مشاغل در دسته TEER 4 قرار گرفته و برای سیستم اکسپرس انتری واجد شرایط نیستند. بنا بر موارد مذکور، بهتر است به برنامه مهاجرتی خود توجه داشته و اطلاعات مربوطه را از مشاوران و وکلای مهاجرتی ویزموندو دریافت کنید.

فهرست مشاغل پر تقاضا در کانادا

برخی از پر تقاضاترین مشاغل موجود در کانادا به قرار زیر هستند:

1

نماینده فروش

6

نماینده خدمات مشتری

11

پرستار

2

حسابدار

7

مدیر منابع انسانی

12

راننده حمل‌ونقل

3

مدیر پروژه

8

مکانیک

13

توسعه­دهنده وب

4

تحلیل­گر کسب‌وکار

9

برق­کار صنعتی

14

تکنسین داروساز

5

تحلیل­گر داده

10

جوشکار

15

مدیر زنجیره تأمین

مقایسه شرایط اخذ جاب آفر در چند استان کانادا

در هنگام پرداختن به این مطلب مهم، یعنی دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا نباید از شرایط و فرصت­های استان­های مختلف غافل شد. در ادامه استان­های مختلف کانادا را از لحاظ مشاغل موردنیاز، میزان پذیرش و رقابت موجود برای آن­ها موردبررسی قرار می­دهیم.

 

استان

حوزه­های شغلی پر تقاضا

ظرفیت پذیرش

رقابت

1

انتاریو

فناوری، تولید، امور مالی و سرمایه­گذاری و …

بالا

زیاد

2

البرتا

منابع محور (نفت، گاز، کشاورزی)

متوسط

متوسط

3

بریتیش کلمبیا

فناوری، معدن، گردشگری، جنگلداری

بالا

متوسط

4

نوااسکوشیا

منابع محور ( ماهیگیری، جنگلداری و …)

متوسط

متوسط

5

کبک

متنوع (فناوری، هوافضا، گردشگری و …)

متوسط

متوسط

مدرک زبان لازم برای دریافت جاب آفر

خبر خوب آن است که برای دریافت جاب آفر الزامی برای ارائه مدرک زبان (نظیر آیلتس و …) وجود ندارد؛ البته بدون مدرک زبان قادر به دریافت اقامت دائم کشور کانادا نخواهید بود. چنانچه بخواهید به‌صورت موقت در این کشور به فعالیت شغلی بپردازید، تنها لازم است تا اثبات کنید که در زمینه شغلی خود از مهارت زبانی لازم برخوردار هستید.

مدرک زبان لازم برای دریافت جاب آفر

جاب آفر برای فرانسوی زبان‌ها

چگونه جاب آفر بگیریم؟ و مسیری فوق­العاده برای فرانسوی­زبانان به شمار می­آید. چنانچه از مهارت زبان فرانسوی در سطح B1 برخوردار باشید، برای دریافت جاب آفر و مهاجرت به کانادا، مسیر هموارتری را تجربه خواهید کرد؛ چراکه، بر اساس برنامه  Mobilité Francophone، آن دسته از فرانسوی­زبانانی که قصد فعالیت در استان­های غیر از کبک را دارند، می­توانند از کارفرمایانی که فاقد مدرک LMIA هستند نیز جاب آفر دریافت کرده و به کانادا وارد شوند.

برای این منظور می­بایست مهارت زبان شما در سطح متوسط بوده و در یکی از آزمون‌های معتبر شرکت کرده و نمره لازم (NCLC5) را کسب کرده باشید. جزئیات NCLC5 در آزمون TEF به قرار زیر است:

 • سطح NCLC: 5
 • Speaking: 225
 • Listening: 180
 • Reading: 150
 • Writing: 225

جاب آفر برای پرستاران خانگی در کانادا

چنانچه قصد داشته باشید از طریق برنامه پرستار خانگی (Caregiver) به کانادا مهاجرت کنید، می­بایست ابتدا برای اخذ جاب آفر معتبر اقدام کنید. جاب آفر موردنظر می­بایست در یکی از مشاغل تحت کد ناک 44100 (پرستار کودک در خانه) یا 44101 (پرستار سالمند و افراد ناتوان در خانه) قرار داشته باشد. در حال حاضر، این رسته شغلی از پروسه آسان­تری برخوردار بوده و نیازی به تأییدیه LMIA و نمره زبان بالا ندارد.

دعوت انتاریو از دارندگان جاب آفر

استان انتاریو با هدف تأمین نیروی کار موردنیاز خود، فرصت­ها و مسیرهای مهاجرتی مختلفی را ارائه ساخته است. مسیرهای مهاجرتی ایده آلی که این استان برای دارندگان جاب آفر پیشنهاد می­دهد، عبارتند از:

 1. مسیر نیروی کار خارجی (Foreign Workers Stream)
 2. مسیر مهاجرتی مهارت­های موردنیاز (In-Demand Skills)

این فرصت­ها و مسیرهای مهاجرتی می­توانند شما را مستقیماً به اقامت دائم برسانند؛ اما هریک از آن­ها تابع شرایط و قواعد خاصی هستند. برای این منظور توصیه می­کنیم با کارشناسان ویزموندو در ارتباط بوده و از جزئیات مربوط به آن­ها، اطلاعات لازم را کسب کنید.

جاب آفر مناطق کم جمعیت کانادا

مسیر مهاجرتی مناطق کم جمعیت کانادا یا همانRural and Northern Immigration Pilot که به‌اختصار با عنوان RNIP از آن یاد می­شود، نوعی برنامه مهاجرتی اجتماع‌محور است که مستقیماً زیر نظیر دولت فدرال کانادا اداره می­شود. برنامه مهاجرتی مذکور در جهت کمک به جوامع کم­جمعیت کانادا طراحی شده تا موجبات افزایش جمعیت و افزایش نیروی کار این مناطق را فراهم آورد. این مسیر می­تواند مستقیماً به دریافت اقامت دائم کانادا منجر شود؛ به شرط آن که:

 • از جاب آفر کارفرمایان مناطق کم­جمعیت برخوردار باشید.
 • تقاضای زیادی برای شغل موردنظر وجود داشته باشد.
 • از مهارت زبان کافی برخوردار باشید.
 • در رنج سنی 18 تا 50 سال قرار داشته باشید.
 • از حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برخوردار باشید.
 • از جامعه محلی موردنظر توصیه‌نامه دریافت کرده باشید.

 جاب آفر مناطق کم جمعیت کانادا

مناطق تحت پوشش برنامه RNIP

ازجمله مهم­ترین مناطق تحت پوشش برنمه RNIP می­توان به موارد زیر اشاره داشت:

1

نورث بی، انتاریو North Bay

7

آلتونا، منیتوبا Altona

2

تیمینس، انتاریو Timmins

8

کلرشولم، آلبرتا Claresholm

3

ثاندر بی، انتاریو Thunder Bay

9

ورنون، بریتیش کلمبیا Vernon

4

سودبری، انتاریو Sudbury

10

وست کوتنی West Kootenay

5

سو سنت ماری، انتاریو Sault Ste. Marie

11

موس جاو، ساسکاچوان Moose jaw

6

برندن، منیتوبا Brandon

  

جاب آفر آتلانتیک کانادا

برنامه مهاجرتی Atlantic Immigration Program از 2017 و به منظور تأمین نیروی کار خارجی مناطق آتلانتیک راه­اندازی شد. این برنامه کارفرما محور را می­توان مکملی برای برنامه­های مهاجرت استانی دانست؛ البته تمامی کارفرماهای کانادایی واجد شرایط آن نیستند. این کارفرمایان می­بایست ابتدا از سوی دولت استانی واقع در مناطق آتلانتیک مجوز لازم را دریافت کرده و سپس اقدام به تأمین نیروی کار کنند. همچنین ایشان می­بایست از برخی شرایط دیگر نیز برخوردار باشند، که عبارتند از:

 • از نظر قوانین مناطق مربوطه در شرایط خوبی باشند.
 • حداقل از 2 سال سابقه فعالیت برخوردار باشند.
 • با سازمان­های ارائه­دهنده خدمات مسکن مشغول به همکاری بوده و بتوانند نیروهای خود را تحت اسکان قرار دهند.

مزایای برنامه مهاجرتی آتلانیک کانادا

مهم‌ترین مزایای برنامه مهاجرتی آتلانتیک به قرار زیر هستند:

 1. نیاز به مهارت زبان بالایی ندارد.
 2. نیازی اخذ مجوز LMIA ندارد.
 3. کارفرمایان آن می­توانند هم نیروی کار متخصص و هم نیروی کار نیمه ماهر استخدام کنند.
 4. مستقیماً منجر به اخذ اقامت دائم می­شود.
 5. حداقل مدرک تحصیلی موردنیاز برای آن دیپلم است.

پروسه دریافت جاب آفر و اخذ ویزای دائم کانادا چقدر طول می کشد؟

بسیاری از افراد این سؤال را مطرح ­می­سازند که اقامت موقت کانادا بعد از چند سال به دائم تبدیل می شود ؟ پاسخ این سؤال ارتباط مستقیمی با برنامه مهاجرتی، مهارت­ها و سوابق شغلی، میزان تقاضا برای شغل موردنظر، استان و منطقه مقصد و قوانین آن خواهد داشت. به‌طورکلی، چنانچه پروسه دریافت جاب آفر و دریافت ویزای کاری را تحت نظر آژانس­های مهاجرتی معتبر نظیر ویزموندو دنبال کنید، امکان این وجود خواهد داشت تا ظرف 6 ماه  به خاک کانادا وارد شوید.

پروسه دریافت جاب آفر

چگونه بفهمیم کدام جاب آفر واقعی و کدام تقلبی است؟

به دنبال افزایش تقاضا برای اشتغال در کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا، برخی از افراد سودجو نیز از فرصت استفاده کرده و اقدام به ارائه جاب آفر تقلبی کردند. کارشناسان موسسه ویزموندو توصیه می­کنند تا در هنگام بررسی آگهی­های شغلی و جاب آفرهای کانادایی به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. بررسی آگهی­های مشابه و تطابق شرایط آن­ها
 2. اطمینان از هم­خوانی حقوق و مزایای پیشنهادی با شرح و وظایف شغلی
 3. بررسی اطلاعات مکان و تماس کارفرما و اطمینان از صحت آن­ها
 4. بررسی قواعد نگارشی و اجتناب از موارد دارای نگارش غیررسمی
 5. اجتناب از آگهی­های دارای درخواست وجه
 6. مشاهده نمونه آگهی­های قانونی و رسمی

بهره جویی از خدمات موسسه مهاجرتی ویزموندو

همانند هر فعالیت دیگری، برای آن که بتوانید موفقیتتان را تضمین کنید، می­بایست از مهارت­ها و تجربیات فعالین مسیر خود، یعنی مشاوران و وکلای امور مهاجرتی بهره­برداری کنید. از طریق برقراری تماس با مؤسسات مهاجرتی معتبر نظیر ویزموندو قادر خواهید بود تا از همه چیز درباره جاب آفر کانادا اطلاع لازم را کسب کرده و برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید. توجه داشته باشید که حوزه کاری و برنامه مهاجرتی انتخابی شما نقش بسیار مهمی را در دریافت اقامت دائم کانادا بازی خواهد کرد؛ لذا بهتر است تمامی مراحل پروسه مذکور را با کمک مشاورین امور مهاجرتی دنبال کنید.

نتیجه گیری

دریافت جاب آفر کانادا؛ راهی برای رسیدن به اقامت دائم و موقت کانادا و پلی برای رسیدن به اهدافتان خواهد بود. با شناسایی کارفرمایان معتبر و با دریافت جاب آفر قادر خواهید بود تا در کانادا به فعالیت پرداخته و یا در برنامه های استانی و اکسپرس انتری شرکت کرده و اقامت دائم کانادا را اخذ کنید. مشاورین ویزموندو قادر هستند تا در تمامی مراحل (مانند شناسایی فرصت­های شغلی، تهیه رزومه، ترجمه مدارک، درخواست ویزا و …) شما را همراهی ساخته و ضریب موفقیتتان را به حداکثر برسانند.

برای این منظور می­بایست به وب­سایتهای معتبر کاریابی مراجعه کرده و شغل موردنظرتان را جستجو کنید. سپس می­بایست با کارفرمای مربوطه ارتباط برقرار کرده و توافقات لازم را انجام دهید.

شما می­توانید از طریق برقراری ارتباط با آژانس­های مهاجرتی معتبر نظیر موسسه ویزموندو، پروسه دریافت جاب آفر و دریافت ویزای کاری کانادا را تسریع بخشیده و شانس موفقیت خود را به حداکثر برسانید.

شرایط جاب آفر ارتباط مستقیمی با نیازهای شخص کارفرما دارد. در خصوص محدودیت سنی نیز کارفرماهای مختلف شرایط مختلفی را درخواست می­کنند.

در کشور کانادا تقریباً برای تمامی مشاغل تقاضا وجود دارد. مشاغلی نظیر حسابداری، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی، پرستاری، رانندگی، مکانیکی، برق­کاری و جوشکاری، تنها بخشی از مشاغل پر تقاضای این کشور محسوب می­شوند.

بله. برای دریافت ویزای کاری و سایر ویزاهای کانادایی به ارائه تمکن مالی نیاز پیدا خواهید کرد.

مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *