جاب آفر چیست؟ معرفی کامل پیشنهاد کاری یا شغلی - ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
جاب آفر چیست؟

جاب آفر چیست؟

چنانچه به دنبال این مطلب هستید که جاب آفر یا پیشنهاد کاری چیست و به فراگیری صفر تا ۱۰۰ دریافت جاب آفر علاقه‌مند باشید، این مطلب از وب سایت ویزموندو اطلاعات بسیار مفیدی را ارائه خواهد ساخت. در اینجا به این مطلب خواهیم پرداخت که جاب آفر چیست؟ جاب آفر در حقیقت یکی از مسیرهای اخذ اقامت کشورها با کمک دریافت موقعیت شغلی است. چنانچه شما هم درصدد مهاجرت کاری به یک کشور توسعه‌یافته باشید، جاب آفر مسیری ایده‌آل برای شما خواهد بود. مشاورین خبره ویزموندو در این راستا تجارب خود را در اختیار شما قرار خواهند داد.
جاب آفر چیست؟
Picture of نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

مدت زمان مطالعه مقاله 15 دقیقه میباشد
از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

هرآنچه که باید درباره جاب آفر بدانید

در پاسخ به این سؤال که جاب آفر چیست؟ باید بگوییم که جاب آفر یک دعوت‌نامه کاری صادر شده از سوی شرکت‌های معتبر و کارفرماهای خارجی است. قوانین اداره امور شهروندی بسیاری از کشورهای توسعه یافته شرایطی را ایجاد ساخته‌اند که شرکت‌های بزرگ این کشورها بتوانند از سراسر جهان نیروهای کار متخصص و آموزش‌دیده جذب کنند.

Job Offer در اصطلاح به پر کردن و تصدی یک شغل خالی اشاره دارد. این موقعیت‌های شغلی توسط شرکت‌ها و با هزینه ثابت ماهانه، قراردادهای بلندمدت و قراردادهای کوتاه‌مدت در اختیار کارجویان قرار می‌گیرند. این موقعیت‌های شغلی عمدتاً پس از بررسی مدارک، رزومه کاری و سوابق تحصیلی در اختیار کارجویان قرار می‌گیرند. مسئولیت ارائه این پیشنهاد کاری می‌تواند بر عهده مدیریت یا هیئت ‌مدیره یک شرکت یا سازمان باشد.

 

هرآنچه که باید درباره جاب آفر بدانید

 

پس از ارائه یک پیشنهاد کاری چه اتفاقی رخ می‌ دهد؟

هنگامی‌که یک شرکت یا سازمان اقدام به ارائه جاب آفر می‌کند، 2 نتیجه متصور است. در شرایطی که فرد کارجو مورد پذیرش قرار گیرد، به این معنی است که وی می‌تواند در شرکت مذکور مشغول به کار شود. در صورت عدم صلاحیت و عدم پذیرش، فرد کارجو رد می‌شود. باید به مسئله توجه داشت که اخذ دعوت‌نامه کاری، پیش‌نیاز اقدام برای دریافت ویزای کار بوده و از این‌رو نمی‌توان پیش از هماهنگی با شرکت مربوطه و اطمینان از وجود نیاز به نیروی کار خارجی، برای دریافت ویزای کار اقدامی کرد. به همین دلیل، در ادامه با شرایط دریافت جاب آفر آشنا شده و به این مسئله خواهیم پرداخت که چگونه جاب آفر بگیریم.

چگونه می توانیم جاب آفر دریافت کنیم؟

در پاسخ به این سؤال متداول که جاب آفر چیست؟ می‌بایست اشاره کنیم که همواره بسیاری از افراد با این مسئله درگیر هستند که چگونه می‌توان پیشنهاد شغلی یا جاب آفر دریافت کرد. به همین دلیل بسیار ضروری است که از راهنمای جاب آفر آگاهی کافی داشته باشید. در حال حاضر، دو مسیر مشخص برای دریافت جاب آفر وجود دارد. این 2 مسیر عبارتند از:

 1. اینکه فرد به صورت شخصی برای اخذ دعوت‌نامه کاری اقدام کند.
 2. اینکه فرد از طریق مؤسسات معتبر اعزام نیروی کار به خارج از کشور (نظیر موسسه مهاجرتی ویزموندو) برای دریافت جاب آفر اقدام کند.

در حالت اول، شخص می‌بایست مقصد مهاجرت را تعیین کرده و با مراجعه به وب‌سایت‌های کاریابی در کشور موردنظر، به دنبال فرصت‌های شغلی باشد. در این صورت می‌بایست بنا بر حیطه شغلی موردنظر، برخی از مدارک را ترجمه و ارسال کرد.

 

چگونه می توانیم جاب آفر دریافت کنیم؟

 

مدارک مورد نیاز برای جاب آفر

مدارک موردنیاز برای جاب آفر و اخذ ویزای کاری تا حد زیادی به قوانین، نیازمندی‌های شرکت و نوع شغل موردنظر بستگی دارد. چنانچه شغل موردنظر شما در دسته مشاغل تخصصی قرار گرفته باشد، می‌بایست از مدارک زبان و توانایی انجام مصاحبه برخوردار باشید؛ اما چنانچه به دنبال فعالیت در مشاغل غیر تخصصی باشید، سخت‌گیری کمتری برای مهارت زبان وجود خواهد داشت. در ادامه برخی از متداول‌ترین مدارک برای ارسال به کارفرمایان خارج از کشور را مشاهده می‌کنید:

 • گواهی سوءپیشینه
 • رزومه و سابقه کاری
 • پاسپورت معتبر و گواهی سلامت پزشکی
 • ترجمه مدارک تحصیلی و گواهی‌های مهارتی مرتبط
 • سوابق بیمه مرتبط با حوزه کاری

همان‌طور که گفته شد، شما می‌توانید برای یافتن بهترین فرصت‌های شغلی از مؤسسات مهاجرتی معتبر نظیر ویزموندو کمک دریافت کنید. شما می‌توانید با تجارب خبره‌ترین مشاورین امور مهاجرتی، شانس پذیرش در شغل مورد نظر و همچنین دریافت اقامت کاری را به حداکثر برسانید.

چگونگی تشخیص جاب آفر واقعی از تقلبی

علاقه‌مندان به دریافت ویزای کاری کشورهای خارجی می‌بایست از این مسئله آگاه باشند که تفاوت نمونه واقعی جاب آفر و نمونه تقلبی جاب آفر چیست؟ برخی از کلاهبرداران به این مسئله واقف هستند که کارجویان در موقعیت آسیب‌پذیری بوده و مایل هستند که پول خود را برای تضمین شغل خود خرج کنند. بنابراین، می‌بایست تا جای ممکن اطلاعات خود را درباره قوانین کشور مقصد ارتقا دهید؛ چراکه، آگاهی شما بزرگ‌ترین برگ برنده شما خواهد بود.

همانند بسیاری از امورات شغلی دیگر، بسیار خوب است که کاریابی را به کاردانان امورات مهاجرتی بسپارید. وکلای سازمان‌های مهاجرتی به دلیل آشنایی با قوانین کشورهای مختلف و همچنین ثبت تعداد بالایی از پرونده‌های مهاجرتی، می‌توانند در این زمینه کمک شایانی را به شما ارائه ساخته و شما را از ریسک خسارت‌های جبران‌ناپذیر در امان نگه‌دارند. در ادامه، برخی از مشخصات جاب آفرهای تقلبی را ملاحظه خواهید کرد.

 • آدرس ایمیل یا پیشنهادات مشکوک

دریافت یک نامه پیشنهاد شغلی از طریق ایمیل، می‌تواند مشکوک باشد؛ چراکه، هرگز چنین مواردی از طریق ایمیل ارسال نخواهند شد. بهتر است در صورت مواجهه با چنین اقداماتی از تجارت وکلای مهاجرتی استفاده کنید.

 • وجود غلط‌ های املایی و گرامری

چنانچه در نامه جاب آفر خود تعداد زیادی اشتباه املایی یا گرامری پیدا کنید، بهتر است تأمل کنید؛ چراکه، جاب آفرهای معتبر اغلب فاقد هرگونه اشتباه املایی هستند.

 • درخواست پرداخت اجباری برای تضمین شغل یا آموزش شغلی

چنانچه یک فرد یا بنگاه خارجی در ازای یافتن شغل، از شما هزینه گزافی را درخواست کند، می‌بایست تأمل کرده و موقعیت را به درستی ارزیابی کنید.

 • تضمین ورود به خاک کشور مقصد

مسئولیت تائید ورود شما به خاک کشور مقصد، بر عهده اداره مهاجرت آن کشور خواهد بود؛ لذا هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نمی‌تواند ورود شما را به خاک یک کشور به طور قطع تضمین کند.

 • جاب آفر فاقد مدرک کتبی

چنانچه از طریق تلفن، ایمیل یا از طریق رسانه‌های اجتماعی، شخصی به شما شغلی را پیشنهاد کند و قصد داشته باشد که شما را متقاعد سازد که به نامه پیشنهاد شغلی نیاز ندارید، احتمالاً با یک فرد کلاهبردار سر و کار دارید.

 • پیشنهادات نامعقولانه

پیشنهادات کاری که مدعی هستند بدون تجربه و رزومه کاری و بدون مصاحبه اقدام به جذب نیرو می‌کنند یا حقوق نامعقولانه‌ای را پیشنهاد می‌کنند، به احتمال زیاد جعلی هستند.

آشنایی با جاب آفر اروپا

قاره اروپا به عنوان یکی از جذاب‌ترین مقاصد کارجویان شناخته شده است. اولویت جذب نیروی کار کشورهای اروپایی، شهروندان بومی این کشورها هستند. به همین دلیل فرآیند بررسی مدارک افراد خارجی چیزی در حدود 1 الی 2 ماه به طول می‌انجامد. همچنین فرآیند ارزیابی درخواست ویزای کار اروپا هم در حدود 2 تا 3 ماه طول می‌کشد.

در شرایطی که با درخواست دعوت نامه شما موافقت صورت گیرد، ایمیلی را دریافت خواهید کرد که شما را قادر می‌سازد تا برای ویزای کار بلندمدت شنگن درخواست خود را ارائه دهید. معمولاً این نوع ویزا، از اعتبار 1 تا 2 ساله برخوردار بوده و از قابلیت تمدید برخوردار است. نیروی کار بین‌المللی می‌تواند با اخذ Job Offer و ویزای کار کشورهای اروپایی، مجوز ورک پرمیت و کارت اقامت 1 ساله شنگن را اخذ کرده و به سایر کشورهای این حوزه، مانند آلمان و فرانسه سفر کند.

مراحل مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی

چنانچه به اشتغال در کشورهایی مانند اسپانیا، سوئد، سوئیس، فرانسه و سایر مقاصد محبوب حوزه شنگن علاقه‌مند باشید، می‌بایست پیش از اقدام برای درخواست ورک پرمیت این کشورها، به وب‌سایت‌های کاریابی معروف نظیر Indeed یا لینکدین مراجعه کرده و از موقعیت‌های کاری این کشورها اطلاعات کافی را کسب کنید. سپس می‌بایست ترجمه مدارک تحصیلی، سوابق شغلی، مدرک مهارت زبان، گواهی پزشکی و گواهی عدم سوءپیشینه و سایر موارد درخواستی کارفرمای موردنظر را ارسال کرده و منتظر اعلام پاسخ آن باشید.

هنگامی‌که از شرایط لازم برخوردار باشید، امکان دریافت جاب آفر برای شما وجود داشته و پس از آن قادر هستید برای رزرو وقت مصاحبه سفارت اقدامات لازم را انجام دهید. دقت داشته باشید که جاب آفر دریافت شده از اعتبار محدودی برخوردار بوده و در یک بازه زمانی مشخص، اجازه اپلای ویزای بلندمدت اروپا را در اختیار شما قرار خواهد داد.

آشنایی با جاب آفر انگلستان

در طول مطلب به این مسئله پرداختیم که جاب آفر چیست؟ و با شرایط جاب آفر کشورهای اروپایی آشنایی اولیه پیدا کردیم. چنانچه مهاجرت کاری به کشور انگلستان را در دستور کار خود قرار داده باشید، می‌توانید از طریق سایت‌های زیر موقعیت‌های کاری این کشور را برای کارجویان بین‌المللی مشاهده کنید:

 • CareerBuilder و Everyjobsite
 • Fish4 و Adzuna
 • Adecco و Gumtree
 • Indeed و Jobsite

لازم به ذکر است که انگلستان تنها برای مشاغل تخصصی و موردنیاز خود از طریق جاب آفر و اسپانسر، ویزای کاری Tier 2 صادر می‌کند. این ویزای کاری تنها برای موقعیت‌های شغلی زیر صادر می‌گردد:

 • محققان بین‌المللی و افراد آکادمیک
 • متخصصین حوزه علوم، تکنولوژی، مهندسی یا ریاضیات
 • متخصصین حوزه مراقبت‌های بهداشتی
 • نیروهای کار مرتبط با نیازمندی‌های دولت بریتانیا

البته انواع دیگری از ویزای کاری برای مهاجرین در دسترس قرار داشته که می‌توانید به سایر صفحات وب‌سایت ویزموندو از آن‌ها آگاه شوید.

شرایط لازم برای مهاجرت کاری به بریتانیا

از سال 2021 تا به کنون، برای مهاجرت به کشور انگلیس، کارجویان می‌بایست حداقل 70 امتیاز از موارد زیر را کسب کنند:

شرح
امتیاز
پیشنهاد کاری مورد تائید اسپانسر انگلیسی
20
مهارت شغلی متناسب
20
برخورداری از مهارت مناسب زبان
10
داشتن حداقل حقوق سالانه 20.480 تا 23.039 پوند
0
داشتن حداقل حقوق سالانه 23.040 تا 25.599 پوند
10
داشتن حقوق بیش از 25.600 پوند
20
عنوان شغلی فهرست شده در مشاغل موردنیاز بریتانیا
20
برخورداری از دکترا حوزه STEM مرتبط با عنوان کاری
20
برخورداری از دکترا مرتبط با عنوان کاری
10

آشنایی با جاب آفر کانادا

متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا با این سؤال مواجه هستند که شرایط این جاب آفر چیست؟ روش‌های اخذ پیشنهاد شغلی در کانادا متفاوت بوده و شباهت چندانی با اروپا ندارد. مهم‌ترین تفاوت کانادا این است که این کشور هر ساله در وب‌سایت دولتی اداره مهاجرت و شهروندی، لیست مشاغل موردنیاز خود را معرفی می‌کند. شیوه‌های متعددی برای شرکت در برنامه ویزای کار کانادا در دسترس قرار داشته که محبوب‌ترین آن‌ها شامل اسکیل ورکر فدرال و برنامه نامزدی استانی کانادا می‌شوند.

 

آشنایی با جاب آفر اروپا

 

شرایط و چگونگی دریافت جاب آفر کانادا

برای آن که بتوانید در قرعه کشی و روند اخذ ویزای کار کانادا قرار بگیرید، می‌بایست در فاکتورهای مشخص شده‌ای مانند تحصیلات، سن، مهارت زبان، سابقه و رزومه کاری، وجود پیشنهاد کار و میزان تطبیق‌پذیری، حداقل 67 نمره کسب کنید. همچنین باید دقت داشته باشید که کارفرمای کانادایی موردنظر شما، از مدرک مهمی تحت عنوان LMIA برخوردار باشد. LMIA نوعی گواهی است که نشان می‌دهد برای موقعیت شغلی موردنظر، نیروی بومی لازم وجود نداشته و برای تصدی آن شغل تنها می‌توان از نیروهای کار خارجی بهره‌جویی کرد.

به طور کلی، چنانچه از مهارت زبان کافی، تخصص و تجربه کاری کافی برخوردار باشید و از روند دریافت ویزای کار کانادا اطلاعات کافی داشته باشید، می‌توانید به سامانه‌های معروفی مانند لینکدین، job bank، Indeed و Monster مراجعه کرده و از فرصت‌های شغلی موجود اطلاعات موردنظر خود را کسب کنید.

آشنایی با جاب آفر استرالیا

استرالیا مقصدی ایده آل برای افراد متخصص بوده و این کشور بیش از 10 نوع ویزا برای مهاجرت کاری ارائه می‌دهد. در این میان 4 نوع ویزا، یعنی ویزای 189، ویزای 190، ویزای 491 و ویزای 476 برای ایرانیان قابل استفاده هستند. اقامت دائم با اسپانسر شغلی یکی از مسیرهای مهاجرتی به استرالیا محسوب می‌شود. در حقیقت، جاب آفر استرالیا همان ویزای شغلی این کشور با اسپانسر کارفرما (ویزای 482، ویزای 186 و ویزای 187) است.
ویزای 482 برای مشاغلی در نظر گرفته شده است که برای آن‌ها کمبود نیرو وجود دارد. ویزای ساب کلاس 186 استرالیا یا همان Employer Nomination Scheme برای نیروهای متخصص و به صورت دائم صادر می‌شود. ویزای ساب کلاس 187 استرالیا نیز برای مناطق کم‌جمعیت استرالیا کاربرد دارد. هر یک از مسیرهای دریافت ویزای کار کشور استرالیا تابع شرایط خاص و منحصربه‌فردی بوده و شما می‌توانید جهت آشنایی با شرایط هریک از این ویزاها، سایر صفحات وب‌سایت ویزموندو را مشاهده کنید.

آشنایی با جاب آفر عمان

کشور ثروتمند عمان نیز شرایط کاری ایده آلی را برای کارجویان بین‌المللی در نظر گرفته است. شما می‌توانید با مراجعه به منابع انگلیسی‌زبان که در ادامه مشاهده می‌کنید، از فرصت‌های شغلی این کشور اطلاعات مفیدی را کسب کنید:

 • Monset Gulf و Al Jazeera Jobs
 • Guftalent و Gulfjobmarket
 • Careerjet Oman و Jobs TEFL

روند درخواست پیشنهاد کاری از کارفرمایان و شرکت‌های عمانی مسئله‌ای زمان‌بر بوده و شامل مراحل مختلفی می‌شود. شما می‌توانید پس از دریافت جاب آفر از کارفرمایان معتبر عمان، مراحل اخذ ویزای عمان را آغاز کنید. در طی این پروسه کارفرما می‌بایست از وزارت کار عمان مجوز کار دریافت کند. در ادامه نیز مراحل زیر دنبال می‌شوند:

 • امضای قرارداد کاری بین کارجو و کارفرما
 • مراجعه به سفارت و دریافت ویزا
 • بررسی درخواست و پرداخت هزینه
 • آشنایی با جاب آفر قطر

با کمک جاب آفر و ویزای کار قطر می‌توانید مجوز اقامت این کشور را دریافت کنید. در این راستا می‌بایست از فرصت‌های شغلی این کشور آگاه بوده و برای اخذ جاب آفر اقدام کنید. پس از دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرمای معتبر قطری می‌توانید ویزای موقتی دریافت کرده و پس از طی کردن مراحل لازم، اقامت کاری دریافت کنید. در اغلب شرایط، اسپانسر مربوطه امورات مرتبط با اخذ ویزای کار و مجوز اقامت شما را دنبال می‌کند. پس از ورود شما به این کشور، کارفرما می‌بایست در عرض 2 تا 4 هفته برای تبدیل اقامت شما اقدام کند.

آشنایی با جاب آفر امارات

متقاضیان مهاجرت کاری به امارات با این سؤال مواجه هستند که شرایط این جاب آفر چیست؟ زیرا این کشور یکی از محبوب‌ترین و پر متقاضی‌ترین مقاصد مهاجرتی محسوب می‌شود. برای شروع این پروسه می‌بایست مدارک کاری و تحصیلی، مهارت‌های شغلی، کاور لتر، رزومه و سایر مدارک موردنیاز مشاغل بین‌المللی را آماده و ترجمه کنید. سپس می‌توانید از طریق مؤسسات مهاجرتی معتبر یا منابعی نظیر Akhtaboot، BAC Middle East، Dubizzle، GNcareers، GulfTalent و Naukrigulf برای درخواست جاب آفر اقدام کنید. چنانچه شرکت یا کارفرمای موردنظر با شرایط شما برای کار در این کشور موافقت کند، یک جاب آفر معتبر برای شما ارسال شده و درنهایت قادر خواهید بود تا برای دریافت اقامت کاری امارات متحده عربی اقدامات لازم را انجام دهید.

درصد احتمال اخذ جاب آفر

احتمال و درصد موفقیت شما در دریافت جاب آفر و ویزای کاری به موارد متعددی نظیر قوانین کشور مقصد، نیازمندی‌های کشور مقصد، انتظارات کارفرما یا شرکت، توانمندی‌ها و تخصص شما و همچنین سوابق کاری و مدارک ارسالی شما بستگی خواهد داشت. همچنین با کمک وکلا و مشاورین موسسه‌های مهاجرتی معتبر تا حد زیادی می‌توانید درصد موفقیت خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که هیچ نهاد یا شرکتی نمی‌تواند دریافت ویزای کاری یک کشور را تضمین کند.

مشاوره رایگان دریافت جاب آفر با ویزموندو

مشاورین و وکلای خبره موسسه مهاجرتی ویزموندو شرایط ویژه ای را برای کارجویان فراهم ساخته‌اند. هم‌اکنون می‌توانید با کمک تجارب و ارتباطات مشاورین این موسسه از بهترین فرصت‌های شغلی کشورهای مختلف اطلاعات مفیدی را کسب کرده و شانس موفقیت اخذ ویزای کاری خود را در کشور موردنظرتان تا حد چشم‌گیری افزایش دهید. همچنین شما می‌توانید بر اساس تخصص، سوابق و توانمندی‌های خود بهترین مقاصد جهان را شناسایی و انتخاب کنید. ما بر اساس شرایط فردی، مدارک و تجربه کاری شما بهترین روش‌ها و مسیرهای دریافت اقامت را معرفی خواهیم نمود.

کلام آخر

در این مطلب کاربردی از ویزموندو، به این مسئله پرداختیم که جاب آفر چیست؟ همچنین در رابطه با مراحل دریافت ویزای کاری کشورهای محبوب، اطلاعات اولیه را ارائه ساختیم. هر یک از این کشورها از شرایط و ویژگی‌های متفاوتی برخوردار بوده و از نیازمندی‌های شغلی منحصربه‌فردی برخوردار هستند. همچنین مراحل اخذ ویزای کشورهای ذکرشده، از برخی تفاوت‌ها برخوردار است؛ لذا اگر به دریافت اطلاعات دقیق‌تر در رابطه با شرایط این کشورها علاقه‌مند هستید، می‌توانید به سایر صفحات وب‌سایت مراجعه کرده و یا از مشاوره رایگان موسسه مهاجرتی ویزموندو استفاده نمایید.

سؤالات متداول

چگونه می‌توانم جاب آفر دریافت کنم؟

بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته برای تأمین نیروی کار موردنیاز خود پیشنهاد کاری یا جاب آفر ارائه می‌دهند. این پیشنهاد کاری در کشور موردنظر بررسی شده و در صورت نبود نیروی کار متناسب، از نیروی کار بین‌المللی بهره‌جویی می‌شود.

جاب آفر شامل چه بخش‌هایی می‌گردد؟

یک جاب آفر معتبر می‌بایست به وضوح نیازهای کارفرما نسبت به کارمند، سطح حقوق و مزایای شغلی را شرح دهد. همچنین این پیشنهاد می‌بایست بیان کننده نام شرکت، عنوان موقعیت، ساعات کار، شرح کار، تاریخ انقضای پیشنهاد نامه، بیانیه پایانی و مواردی از این دست باشد.

نحوه تشخیص جاب آفر قانونی به چه صورت است؟

شما می‌توانید با بررسی پیشینه فرستنده و شرکتی که پیشنهاد کاری را ارائه ساخته است، به اطلاعات مفیدی دست پیدا کنید. به طور کلی، بهتر است از موارد مشکوک اجتناب کرده و برای اطمینان بیشتر از تجارب وکلای مهاجرتی بهره‌جویی کنید.

آیا می‌توان جاب آفر جعلی را در سایت Indeed پست کرد؟
کلاهبرداری‌های برنامه‌ریزی شده معمولاً افراد جویای کار را مورد هدف قرار می‌دهند. وب‌سایت Indeed نیز از این قاعده مستثنی نیست. بهتر است برای تشخیص اصالت آگهی‌های درج شده در این وب‌سایت، پیشینه کارفرما و آدرس‌های ارائه‌شده توسط کارفرما را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین سایت های کاریابی بین المللی کدام موارد هستند؟

سایت‌های Indeed، Linkedin، Career.jet، Careerbuilder، idealist، Ceo Worldwide ازجمله مواردی هستند که می‌توانید در آن‌ها مشاغل بین‌المللی را مشاهده کنید.

آیا پس از دریافت جاب آفر، دریافت اقامت کار قطعی است؟

خیر. پس از دریافت جاب آفر می‌بایست تبرای دریافت ویزای کاری کشور مقصد اقدام کنید. در این مرحله ممکن است درخواست شما قبول یا رد شود. به طور کلی برخورداری از جاب آفر می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد.

آیا دریافت جاب آفر هزینه دارد؟

بهترین راه دریافت جاب آفر و پیدا کردن موقعیت شغلی در کشورهای دیگر، مراجعه به سایت‌های کاریابی است. در این صورت تنها هزینه ای که پرداخت خواهید کرد، هزینه اینترنت خواهد بود.hAMVhGVBAh3g2Qt7EAAYASAAEgLLrfD_BwE

مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *