همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

یکی از راه‌های آسان مهاجرت به کانادا برای افرادی که در زمینه موسیقی تخصص دارند، خرید یا راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا است. اگر با مراحل و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی آموزشگاه موسیقی آشنا نیستید در این مقاله با وکلای مهاجرتی ویزموندو همراه شوید تا همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا را برای اخذ ویزای اقامتی برای شما شرح دهند.
همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا
Picture of نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

 انواع آموزشگاه موسیقی در کانادا

در کشور کانادا آموزشگاه‌های موسیقی بسیاری وجود دارد که با توجه به محل برگزاری دوره‌ها، نحوه آموزش، ‌گروه سنی و نوع ساز در دسته‌بندی‌های مختلفی جا می‌گیرند. مهمترین دسته‌بندی‌بندی، بر اساس مکان آموزش است که به دو دسته زیر تقسیم‌بندی می‌شوند: 
 
 • آموزشگاه موسیقی خانگی: آموزشگاه موسیقی خانگی به آموزشگاهی گفته می‌شود که محل آموزش در خانه هنرمند یا در خانه هنر جویان برگزار می‌شود. البته برای برگزاری دوره‌های آموزشی موسیقی در چنین آموزشگاهی باید جواز کار رسمی را اخذ کنید تا فعالیت شما قانونی باشد. این نوع فعالیت برای افرادی که اقامت کانادا را اخذ کرده‌اند و در پی کسب درآمد از تخصص خود هستند، بسیار ایده‌آل است. 
 
 • آموزشگاه موسیقی تجاری: این نوع آموزشگاه باید در یک دفتر کار یا مکان مستقل از محل زندگی هنرجو یا مدرس موسیقی و در یک ملک تجاری یا آموزشی با مجوز‌های رسمی برگزار شود. برای مهاجرت به کانادا می‌توانید با سرمایه‌گذاری در این حوزه اقدام کنید.‌ برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری روی آموزشگاه موسیقی تجاری با وکلای مهاجرتی موسسه ویزموندو مشورت کنید.
 

مهاجرت هنرمندان به کانادا

یکی از راه‌های اقامت در کانادا گرفتن ویزای خوداشتغالی است. افرادی که در زمینه‌های مختلف هنری فعالیت دارند، می‌توانند ویزای خود اشتغالی دریافت کنند. مهاجرت هنرمندان به کانادا برای افرادی که در حوزه‌های هنری مختلف مانند مجسمه‌سازی، هنر‌های تجسمی، نویسندگی، موسیقی، نقاشی،گرافیک، فیلمبرداری، عکاسی و … تخصص دارند، به راحتی امکان‌پذیر است‌.‌ 

 
برای دریافت ویزای هنرمندان باید سابقه کاری در یکی از حوزه‌های هنری، توانایی لازم برای خوداشتغالی، سرمایه کافی برای راه‌اندازی آموزشگاه و سکونت و تسلط کافی بر زبان انگلیسی را داشته باشید. برای آگاهی بیشتر از شرایط مهاجرت هنرمندان به کانادا و اخذ ویزای خود اشتغالی هنرمندان کانادا، به سایت ویزموندو مراجعه کنید و از کارشناسان مجرب این موسسه مهاجرتی مجرب کمک بگیرید‌.

 

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه ‌گذاری در آموزشگاه موسیقی

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در آموزشگاه موسیقی باید چندین مرحله را پشت ‌سر بگذارید تا امکان اشتغال و اقامت دائم در این کشور را داشته باشید. ترتیب این مراحل بدین شرح است:
 
 • بررسی و تحقیقات اولیه در مورد کسب‌و‌کارهای مشابه 
 • برگزیدن یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری
 • پیش‌بینی تامین سرمایه و تهیه بیزینس پلن
 • ارائه درخواست ویزای خود اشتغالی کانادا
 • مهاجرت به کشور کانادا و اخذ مجوزهای لازم برای راه‌اندازی کسب‌و‌‌کار
 • آغاز کسب‌و‌‌کار آموزشگاه موسیقی در کانادا 
 • ارائه درخواست اقامت دائم کانادا 
 
روش ‌های سرمایه ‌گذاری در آموزشگاه موسیقی در کانادا

 

روش ‌های سرمایه ‌گذاری در آموزشگاه موسیقی در کانادا

برای سرمایه‌گذاری در کانادا به واسطه آموزشگاه موسیقی می‌توانید از دو روش مختلف استفاده کنید، با بررسی همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا یک روش متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. روش‌های راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا شامل موارد زیر می‌شود: 
 
 • خرید یک آموزشگاه موسیقی در حال فعالیت یا سهام آن: در این روش باید سرمایه خرید حداقل ۵۱ درصد یک آموزشگاه موسیقی فعال را که سود‌دهی و گردش مالی خوبی دارد را داشته باشید.
 
 
 • خرید فرنچایز یک آموزشگاه موسیقی معتبر: خرید فرانچایز در کانادا در واقع خرید مجوز و برند یک بیزینس از جمله موسیقی است؛ برای خرید آن باید شرایط لازم مانند سابقه کاری، تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسه، داشتن سرمایه کافی و عدم سو پیشینه را داشته باشید.‌ برای آگاهی کامل از نحوه خرید فرانچایز در کانادا با وکلای مهاجرتی موسسه ویزموندو مشورت کنید. 
 

شرایط مورد نیاز برای راه ‌اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

اگر قصد راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا را دارید باید شرایطی که دولت این کشور برای این بیزینس وضع کرده است، را داشته باشید. شرایط خرید یا راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا شامل موارد زیر می‌شود: 
 
 • داشتن حداقل سن ۱۸ سال 
 • داشتن حداقل مدرک کارشناسی در ارتباط با موسیقی 
 • داشتن تمکن مالی برای خرید یا راه‌اندازی بیزینس خود
 • قبولی در آزمون‌های تعیین سطح موسیقی 
 • داشتن سابقه و تجربه کاری 
 • تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی
 • دارا بودن نامه‌های رسمی برای تاسیس آموزشگاه موسیقی
هزینه ‌های آموزشگاه موسیقی در کانادا

 

هزینه ‌های آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه‌اندازی اموزشگاه موسیقی در کانادا در مقایسه با سایر بیزنس‌ها نیاز به بودجه کمتری دارد و خوشبختانه در دسته بیزنس‌های کم هزینه جا دارد‌.‌ بیشترین بخش این هزینه صرف تهیه ابزار موسیقی می‌شود که اغلب این هزینه با توجه به نوع و تعداد ساز از ۳۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار متغیر است. هزینه‌‌‌ای معادل با ۳۰ دلار نیز باید برای تهیه استند موسیقی برای استاد و شاگرد بپردازید، البته برای ساز پیانو و ارگ به استند نیازی ندارید. یک هزینه نیز برای اجاره مکان آموزشگاه باید تعیین کنید که با توجه به محل، شهر و متراژ این هزینه متغیر خواهد بود.
 
البته در صورتی که با خرید بیزنیس ویزای اقامتی کانادا را دریافت می‌کنید با خرید آموزشگاه هزینه بازسازی و خرید ساز از هزینه‌های پرداختی شما کسر می‌شود. همچنین هزینه‌هایی تخت عنوان هزینه جاری که شامل پرداخت قبوض، هزینه رفت و آمد و … را نیز باید محاسبه کنید. 
 

بازار کار و درآمد آموزشگاه موسیقی در کانادا

بر اساس آمارهای منتشر شده از بانک مشاغل کانادا در طول سال‌های 2022 تا 2031 برای هنرمندان این کشور از جمله موزیک‌دانان و مدرسین آن حدود 44.500 فرصت شغلی به وجود می‌آید که برای این فرصت‌های شغلی بی‌شمار فقط حدود 37.100 نفر متصدی وجود دارد. با توجه به این شرایط ایده‌آل متقاضیان زیادی از سرتاسر جهان خواهان راه‌اندازی و خرید آموزشگاه موسیقی در کانادا هستند تا در این حوزه به درآمد عالی و موفقیت برسند. 
 
بازار کار این شغل در کشور کانادا بسیار عالی است، اما باید برای جذب هنرجو و حفظ آن‌ها نیز تلاش زیادی کنید. میزان درآمد شما از تدریس موسیقی بر اساس تعداد هنرجویان و ساعات تدریس متغیر است؛ زیرا هنرجویان به صورت ساعتی شهریه خود را پرداخت می‌کنند و شما با توجه به تعداد دانش‌آموزان و ساعات تدریس می‌توانید درآمد تقریبی خود را محاسبه کنید. به صورت کلی میزان درآمد تدریس موسیقی در این کشور بیشتر از ۶۰ هزار دلار در طول یک سال کاری است.‌
 
 

بهترین شهرها برای راه ‌اندازی بیزینس آموزشگاه موسیقی در کانادا

اگر می‌خواهید با همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا آشنا شوید، آشنایی با بهترین شهرهای راه‌اندازی این بیزینس نیز الزامی و ضروری است. موسیقی در تمام شهرهای کشور کانادا محبوبیت زیادی دارد، اما با تأسیس آموزشگاه خود در شهرهای خاصی به درآمد بهتری می‌رسید. بهترین شهرهای کانادا برای راه‌اندازی بیزنس موسیقی عبارتند از: 
 
 • مونترال (Montreal)
شهر مونترال در ایالت کبک این کشور واقع شده که صحبت به دو زبان انگلیسی و فرانسوی در این کشور رایج است. مونترال یکی از شهرهای معروف کانادا بوده که در آن فستیوال‌ها و جشنواره‌های موسیقی زیادی از دیرباز تا به حال برگزار می‌شود. در این شهر در کنار موسیقی کلاسیک از سبک‌های موسیقی مدرن نیز حمایت می‌شود‌. 
 
 •  تورنتو (Toronto)
شهر تورنتو یکی از بهترین شهرهای موسیقی در این کشور بوده که علاوه بر آموزشگاه‌های فراوان، سالن‌های کنسرت زیادی دارد. اگر در این شهر یک آموزشگاه موسیقی دایر کنید، قطعا هنرجویان بسیاری را جذب می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شرایط راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در این شهر به سایت موسسه مهاجرتی ویزموندو مراجعه کنید تا کارشناسان این سایت به صورت آنلاین راهنمایی‌های لازم را به شما دهند. 
 
 •  ونکوور (Vancouver)
شهر ونکوور از شهرهای پر‌جمعیت استان بریتیش کلمبیا بوده که زندگی اهالی آن دیرباز تا به حال با موسیقی گره خورده است و موسیقی‌دانان بسیاری در سبک‌های بلوز، فانک، سول و … در این شهر رشد یافته‌اند.‌ 
 
 •  هالیفکس (Halifax)
هالیفکس از شهرهای ساحلی ایالت نوا اسموشیاست که زندگی مردم آن با موسیقی عجین شده و هنرجویان بسیاری در پی آموزش موسیقی هستند. این شهر به شهر موسیقی زنده شبانه معروف است و تمام شهروندان آن در سنین کم در پی یادگیری سازهای موسیقی مورد علاقه‌شان هستند‌. با تأسیس یک آموزشگاه موسیقی در این شهر به درآمد زیادی خواهید رسید.‌
 
 •  اتاوا (Ottawa)
شهر اتاوا پایتخت کشور وسیع کانادا بوده که هر ساله در این شهر جشنواره ‌و کنسرت‌های زیادی برگزار می‌شود و افراد زیادی از روی علاقه یا برای بیزنس مشتاق یادگیری یکی از سازهای موسیقی هستند. 
 
 • کلگری (Calgary)
شهر کلگری از شهرهای صنعتی کشور کانادا در ایالت آلبرتاست که صنعت موسیقی نیز در این شهر همانند دیگر صنایع رشد قابل توجهی خواهد داشت. با تأسیس یک آموزشگاه موسیقی در این شهر می‌توانید به درآمد هنگفتی در طول سال برسید.
 
  
مزایا و معایب راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

مزایا و معایب راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در یکی از شهرهای کشور کانادا مزایای زیادی را برای مهاجرین دارد، البته همانند سایر بیزنس‌ها ایراداتی نیز دارد. 
 
 

مزایای تاسیس آموزشگاه موسیقی در کانادا

مزایای تاسیس آموزشگاه موسیقی در کانادا شامل موارد زیر می شود: 
 
 • با تأسیس آموزشگاه موسیقی در کشور کانادا ساعات کاری را مطابق با برنامه خود می‌توانید تنظیم کنید و محدودیتی در این مورد ندارید. 
 • برقراری ارتباط در حوزه موسیقی در مقایسه با سایر حوزه‌ها راحت‌تر است. 
 • اگر قصد دارید موسیقی را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید با راه‌اندازی این بیزنس از طریق موسیقی کسب درآمد دارید و زندگی حرفه‌ای خود را در حوزه موسیقی حفظ خواهید کرد.
 

معایب راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا مشکلات و معایبی نیز دارد، این معایب شامل موارد زیر می‌شود: 
 
 • متاسفانه حتی در کشور‌های پیشرفته جهان نیز یادگیری موسیقی در الویت نیست بلکه جنبه سرگرمی و لاکچری بودن دارد؛ از این‌رو متقاضیان زیادی به نسبت جمعیت شهر‌ها ندارد. 
 • موفق شدن در این حوزه نیاز به طی کردن مسیری طولانی دارد که اغلب هنرجویان از نیمه راه آن را رها می‌کنند و همین سبب می‌شود که هنرجویان تا پایان راه همراه شما نباشند. 
 

معیارهای مهم برای موفقیت در راه اندازی آموزشگاه موسیقی

اگر قصد راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی را در کشور کانادا را دارید با به کار‌گیری چندین کار ساده می‌توانید به موفقیت چشمگیری برسید‌. مهمترین راه‌های موفقیت در تأسیس آموزشگاه موسیقی در این کشور شامل موارد زیر می‌شود: 
 
 • موسیقی حتما باید با روحیات شما سازگار باشد و به آن علاقه داشته باشید. اگر فقط برای مهاجرت و کسب درامد قصد تاسیس آموزشگاه موسیقی را دارید، بهتر است از این کار صرف نظر کنید.
 • تمام ابزارهای مورد نیاز برای کلاس موسیقی را تهیه کنید تا کلاس درس شما هیچ‌گونه کاستی نداشته باشد. 
 • پیش از شروع به کار میزان درآمد خود را تخمین بزنید. کسب درآمد سبب ایجاد انگیزه و موفقیت در ادامه کار شما خواهد شد. همچنین با تخمین درآمد بهتر می‌توانید زندگی خود را پس از مهاجرت مدیریت کنید. 
 

استراتژی رشد و ایده های جدید در راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

اگر به دنبال استراتژی رشد و ایده‌های جدید در تأسیس آموزشگاه موسیقی در کانادا هستید، وکلای مهاجرتی سایت ویزموندو با شرح کامل همه چیز درباره راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا شما را با این استراتژی‌ها آشنا می‌کنند. با این ایده‌ها بیزنس موفق خود را در این کشور آغاز کنید: 
 
 • ارائه یک طرح تجاری
برای اینکه بیزنس موسیقی شما در این کشور پیشرفت کند و با موفقیت همراه باشد، باید یک طرح تجاری بلند مدت داشته باشید و این طرح را با جزییات کامل یادداشت کنید تا مدیریت آموزشگاه برای شما ساده‌تر انجام گیرد. 
 
 • کمک گرفتن از اطرافیان
برای تاسیس آموزشگاه از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک خود کمک بگیرید تا کارها سریع‌تر انجام گیرد. 
 
 • موقعیت آموزشگاه
در زمان انتخاب مکان آموزشگاه وسواس زیادی به خرج دهید. محل آموزشگاه باید با سطح و دیدگاه شما متناسب باشد. 
 
 • تبلیغ آموزشگاه
تبلیغ آموزشگاه را برای معرفی آن به اطرافیان فراموش نکنید. بهترین شیوه تبلیغ در جوامع غربی از جمله کشور کانادا ترکیب بازاریابی فیزیکی و دیجیتال است. برای بازاریابی دیحیتال از افراد حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید، آنه‌ا با تجربه کافی در این زمینه در مدت زمان کوتاهی آموزشگاه موسیقی شما را به تمام شهروندان معرفی می‌کنند. 
 
 • ساخت نمونه کار
برای اینکه هنرجویان به شما اعتماد کنند، بهتر است نمونه کارهای برجسته خود را منتشر کنید.‌
 
 • برگزاری کلاس‌های انلاین
یک راه دیگر برای موفقیت در این حوزه و رسیدن به درآمد مطلوب برگزاری کلاس‌های آنلاین در کنار کلاس حضوری است، از این طریق می‌توانید به هنرجویانی در سرتاسر جهان آموزش دهید. با این کار قطعا بیزنس شما توسعه می‌یابد.
 
 • ارتباط برقرار کردن با سایر هنرمندان
سعی کنید با دیگر اساتید موسیقی و نوازندگان ارتباط برقرار کرده و از تجارب آن‌ها استفاده کنید. آن‌ها نکات مفیدی را به شما یاد می‌دهند که سبب صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد. 
 
 • ایجاد یک محیط آموزشی سرگرم‌کننده
در دکوراسیون آموزشگاه خود از رنگ‌های گرم و عناصر هماهنگ با آموزشگاه استفاده کنید تا تبدیل به محیطی جذاب و سرگرم‌کننده برای هنرجویان شود‌‌.‌
 
 • صبور بودن
قطعا راه‌اندازی یک آموزشگاه موسیقی در ماه‌های نخست کاری بسیار دشوار و گاهی مایوس کننده است، اما صبوری کنید و روی تصمیم خود بمانید تا بیزنس شما به رشد خود برسد و پس از طی یک دوره زمانی شاهد موفقیت و کسب درآمد زیاد از بیزنس خود هستید. 
 
مجوزهای آموزشگاه موسیقی در کانادا

مجوزهای آموزشگاه موسیقی در کانادا

اگر قصد دایر کردن آموزشگاه موسیقی در کانادا را دارید، راه‌‌اندازی آن بدون دریافت مجوزهای لازم غیر قانونی است. برای تاسیس آموزشگاه موسیقی در این کشور باید مجوزهای زیر را داشته باشید: 
 
 • نخستین مجوزی که باید برای دریافت آن اقدام کنید، مجوز کسب است که از سوی شهرداری شهر محل بیزنس صادر می‌شود. از آنجایی‌که بیزنس شما در دسته فعالیت‌های تجاری جا می‌گیرد، برای اخذ مجوز باید درخواست را به همراه اطلاعات کاملی مانند نوع فعالیت و خدمات، محل آموزشگاه، مدارک مورد نیاز و … به نهاد مربوطه داده تا پس از بررسی مدارک و درخواست شما مجوز را صادر کنند. 
 • مجوز ضروری مورد نیاز دیگر اخذ شماره تجاری است. این شماره را باید به صورت آنلاین از طریق مراجع فدرال کانادا دریافت کنید.
 • اگر برای معرفی و دیده شدن کسب‌و‌کار خود مایل به نصب یک تابلو هستید، باید از شهرداری مجوز نصب تابلو را اخذ کنید. 
 • از آنجایی‌که کشور کانادا به قوانین کپی رایت اهمیت می‌دهد، برای پخش و آموزش برخی موزیک‌ها باید مجوزی تحت عنوان Entandem را دریافت کنید. 
 • با توجه به شرایط کسب‌وکار خود یک اظهارنامه مالیاتی را پر کنید و در زمان معین نسبت به پرداخت مالیات متناسب با درآمد خود اقدام کنند.
 

انتخاب نام تجاری آموزشگاه موسیقی در کانادا

یکی مراحل تاسیس آموزشگاه موسیقی در کانادا انتخاب نام متناسب با قوانین منطقه و ایالتی است که آموزشگاه شما در آن قرار دارد.‌ برخی از استان‌ها نسبت به انتخاب نام آموزشگاه قوانین سخت‌‌گیرانه‌ای دارند که گاهی انتخاب اسم را برای شما به یک کار دشوار تبدیل می‌کنند. با کمک مشاورین موسسه مهاجرتی ویزموندو می‌‌توانید با قوانین انتخاب اسم و همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا آشنا شوید و زمان کمتری صرف انتخاب اسم کنید‌.
 

فستیوال‌های موسیقی معروف در کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهایی است که از دیرباز تا به حال مردم آن علاقه زیادی به موسیقی دارند و به دلیل تنوع فرهنگی آن در سال‌های اخیر فستیوال‌های موسیقی متنوع و زیادی در برگزار می‌شود. مهمترین فستیوال‌های موسیقی کشور کانادا عبارتند از: 
 
 • Beaches International
 •  Jazz Festival
این فستیوال از سال ۱۹۸۹هر سال در ماه جولای به مدت یک ماه در سواحل شهر تورنتو بر پا می‌شود‌ و از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین فستیوال‌های این کشور است که حدود یک میلیون بازدیدکننده دارد. 
 
 • Edmonton Folk Music Festival
این فستیوال موسیقی از سال ۱۹۸۰ هر ساله در تعطیلات ماه آگوست به مدت چهار روز در شهر ادمنتون ایالت آلبرتا بر پا می‌شود‌ و مخاطبان و طرفداران بسیاری زیادی دارد. 
 
 • Escapade Music Festival
این جشنواره موسیقی نیز از جشنواره‌های محبوب کشور کانادا است که قدمت آن به سال ۲۰۱۰ برمی‌گردد و در شهر اتاوا ایالت انتاریو در سبک موسیقی الکترونیک برگزار می‌شود.
 
 •  Pop Montreal
این فستیوال نخستین بار اواخر پاییز سال ۲۰۰2 در شهر مونترآل کانادا پایه‌گذاری شده و هر ساله در همین زمان برگزار می‌شود‌. مطابق با آیین این فستیوال 400 گروه موسیقی در 50 محل گوناگون اجرای زنده موسیقی دارند.‌
 

آموزشگاه‌های موسیقی موفق در کانادا

در کشور کانادا آموزشگاه‌های موسیقی متعددی وجود دارد و انتخاب بهترین و موفق‌ترین آموزشگاه کار آسانی نیست. با این حال چندین آموزشگاه به دلیل مختلف و رعایت استانداردهای آموزش موسیقی در دسته موفق‌ترین آموزشگاه‌های این کشور در این حوزه قرار دارند. این آموزشگاه‌ها عبارتند از:
 
 • Canada Music Academy: این آموزشگاه دارای شعبات بسیاری در شهرهای مختلفی مانند تورنتو، اتاوا ، مونترال و … است و دارای مزایای زیادی چون آموزش آنلاین و برگزاری کنسرت‌های سالیانه است.
 • Music School Canada: این آموزشگاه موسیقی موفق در شهر Burnaby قرار دارد و با ویژگی‌هایی چون سابقه بالا و هزینه آموزش مقرون‌به‌صرفه شناخته می‌شود. 
 • Victoria Conservatory of Music: این آموزشگاه در شهر ویکتوریا قرار دارد و خدماتی چون آموزش به خردسالان و موسیقی درمانی را ارایه می‌دهد.
 • British Columbia Conservatory of Music: این آموزشگاه موفق در شهرهای Burnaby، Vancouver و Port Coquitlam شعبه دارد. مهمترین مزایای آن برقراری ملاقات رایگان با اساتید پیش از ثبت نام و برگزاری فستیوال‌های متعدد است.
 
 

آموزشگاه های موسیقی در کانادا که ارزش خرید دارند

یکی از بهترین آموزشگاه‌های موسیقی در کانادا که ارزش خریدن دارد در مرکز ایالت انتاریو یعنی شهر کانادا قرار دارد. قیمت این اموزشگاه 2،990،000 دلار برآورد شده است و محل آن بسیار ایده‌آل بوده؛ زیرا پیرامون دانشگاه سنت جورج قرار دارد و اطراف آن فروشگاه‌های زیادی با کالاها و خدمات مختلف قرار دارد. نوع ساختمانی که این آموزشگاه در آن قرار دارد نیز تجاری است. البته برای مهاجرت به کانادا نیازی به خرید کل آموزشگاه نیست و می‌توانید تنها چند درصد از سهام آن را خریداری کنید که برای این کار نیاز به یک بودجه‌ای معادل ۲۰۰ هزار دلار دارید. 
 
انتخاب محل مناسب برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

انتخاب محل مناسب برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا

اگر قصد راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا را دارید، یکی از چالش‌های شما موقعیت مکانی آن است. قطعا موقعیت مکانی آموزشگاه باید دسترسی راحتی داشته باشد تا هنرجویان با وسایل حمل و نقل عمومی یا شخصی به راحتی به این محل رفت و آمد کنند، البته باید بودجه خود را نیز در نظر بگیرید و با توجه به این دو مورد یک محل ایده‌آل را انتخاب کنید تا هنرجویان زیادی را جذب کنید. 
 

خرید بیزینس در کانادا

یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا خرید بیزینس در این کشور است‌. البته امکان شروع بیزنس از صفر در این کشور نیز وجود دارد، اما برخی که بودجه کافی در اختیار دارند مایل به خرید بیزنس کامل یا درصدی در کشور مهاجر‌پذیر کانادا هستند؛ از این رو حدود ۳۳ درصد از کسب‌وکارهای این کشور در اختیار مهاجرین است‌. به طور کلی و با توجه به بررسی‌های انجام شده، ریسک خرید بیزنس در این کشور بسیار کمتر از راه‌اندازی آن از صفر برای مهاجرین بوده؛ بنابراین بسیاری از کسانی که قصد راه‌اندازی بیزینس ازجمله آموزشگاه موسیقی را دارند، این گزینه را انتخاب می‌کنند.‌
 

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

 
برای مقایسه بهتر راه اندازی بیزنس از صفر یا خرید آن مشاورین مهاجرتی ویزموندو یک جدول را تهیه کرده‌‌اند تا در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به انتخاب یکی از این دو مورد بهتر تصمیم‌گیری کنید‌.‌
 
 
راه‌اندازی بیزینس از صف
خرید بیزنس
هزینه
کم حدود ۵۰ هزار دلار
زیاد حدود۱۵۰ هزار تا ۲۰۰ دلار
ریسک
بالا
متوسط
زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم
حداقل ۱2 ماه
حداقلی تعیین نشده
دشواری انجام بیزینس
دشوار
متوسط
شرایط اقدام برای اقامت دائم
فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت
دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی
 

دریافت LMIA‌ مثبت برای راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا 

اگر قصد دریافت LMIA‌   مثبت را برای تاسیس آموزشگاه موسیقی در کانادا دارید باید مدارکی مانند رزومه کاری عالی، کپی پاسپورت، اثبات مالکیت جدید آموزشگاه موسیقی، مدارک ثبت آموزشگاه، اثبات فعالیت آموزشگاه موسیقی و دارا بودن بیزنس پلن را ارایه دهید. 
 

راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی با کمک مشاورین ویزموندو

در این مقاله از وکلای مهاجرتی ویزموندو ما سعی کردیم تا همه چیز درباره راه اندازی آموزشگاه موسیقی در کانادا برای شما شرح دهیم. اگر قصد مهاجرت به این کشور را از این طریق دارید از مشاورین ما راهنمایی‌های لازم را بگیرید.
 
 

سوالات متداول

1.صنعت موسیقی در کانادا در چه وضعیتی است؟
صنعت موسیقی کانادا در ششمین رتبه صنعت موسیقی دنیا قرار دارد و موزیسین‌ها، گروه‌های موسیقی مشهوری را در سطح بین‌المللی پرورش داده است. 
2.بیزینس آموزشگاه موسیقی در کانادا با چه چالش‌هایی مواجه است؟
مهمترین چالش‌های پیش‌رو بیزنس آموزشگاه موسیقی در کشور کانادا یافتن محل ایده‌آل و پیک ساعات کاری در اواخر هفته‌ها و نیمه دوم روز است. 
3.کشور کانادا به چه نوع موسیقی شهرت دارد؟
تا به حال بسیاری از گروه‌ها و اجراکنندگان سبک راک در این کشور پرورش یافته‌اند و این کشور به این سبک و زیرژانرهای آن مانند آلترناتیو راک، پاپ راک، پروگرسیو راک، راک کانتری، راک فولک، هارد راک، پانک راک و متال مشهور است.
4.محبوب‌ترین ساز‌ها در کشور کانادا کدامند؟
در این کشور گیتار، ویولن، درامز، ساکسیفون و فلوت محبوب هستند. 
5.آیا خرید مجوز آموزشگاه موسیقی در کانادا قانونی است؟
خیر، خرید مجوز آموزشگاه موسیقی در کانادا قانونی نیست و در صورت چنین کاری تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرید. 
6.آیا کسب‌و‌کار آموزشگاه موسیقی در کانادا سودآور است؟
یکی از بیزنس‌های سودآور برای علاقه‌مندان و اساتید موسیقی در این کشور راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی است. 
مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *