موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
راه اندازی شرکت مهندسی کامپیوتر و معماری در کانادا

راه اندازی شرکت مهندسی کامپیوتر و معماری در کانادا

راه اندازی شرکت مهندسی در کانادا، یکی از گام‌های مهم و جذاب در زمینه کسب‌وکار است. باتوجه‌به پتانسیل بالای بازار ساخت‌وساز و توسعه، تاسیس و راه اندازی شرکت معماری در کانادا می‌تواند فرصتی مناسب برای رشد و توسعه فردی و حرفه‌ای باشد. هدف ما، بررسی مراحل و نکات مهم برای راه‌اندازی یک شرکت مهندسی و معماری و آشنایی با جزئیات هر یک از این کسب‌وکارها است.
راه اندازی شرکت مهندسی کامپیوتر و معماری در کانادا
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

مشخصات اصلی یک شعبه شرکت کامپیوتری در کانادا

شعبه راه اندازی شرکت مهندسی در کانادا، یک واحد فعالیت داخلی یا خارجی در این کشور به‌شمار می‌رود که به‌طور کامل به شرکت مادر وابسته است. ویژگی‌های مهمی که درباره راه اندازی شرکت مهندسی در کانادا وجود دارد به‌شرح زیر است:

 • این شعبه باید فعالیت‌های مشابهی با شرکت مادر داشته باشد، اما برای انجام این فعالیت‌ها نیاز به دریافت مجوزهای لازم از مقامات کانادایی دارد.
 • شعبه، از لحاظ حقوقی جداگانه از شرکت مادر شناخته نمی‌شود و باید به‌تمامی مسئولیت‌های خود متعهد باشد.
 • محاسبه و پرداخت مالیات برعهده شعبه است و درآمد شرکت مادر در این روند اهمیتی ندارد.
 • نام شرکت باید بدون تغییر باقی بماند و باید یک نماینده برای برقراری ارتباط با مقامات رسمی کانادا معرفی شود.
 • شرایط ثبت شعبه شرکت در کانادا، ساده‌تر از ثبت یک شرکت تابع در این کشور است.

 

درآمد بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر و معماری در کانادا

درآمد بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر و معماری در کانادا

درآمد مهندسان کامپیوتر در کانادا، بسته به حوزه‌ تخصصی و منطقه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، متفاوت است. متوسط درآمد آن‌ها در این کشور، بین 41.00 دلار تا 80.00 دلار در ساعت قرار دارد. مهندسان کامپیوتر تازه‌کار، حدود 65,000 دلار در سال درآمد دارند؛ درحالی‌که مهندسان باتجربه می‌توانند بیش از 100,000 دلار در سال دریافت کنند. به‌همین‌دلیل، مهاجرت کاری به کانادا یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرت بین متقاضیان است.

درآمد مهندسان معمار در کانادا، بسته به موقعیت شغلی، تجربه کار و استانی که در آن فعالیت می‌کنند، متفاوت است. به‌طورکلی، متوسط درآمد معماران از بهترین شرکت های معماری در کانادا حدود ۹۷,۰۰۰ دلار در سال یا به‌اصطلاح ۵۰ دلار در ساعت است. درآمد معماران تازه‌کار، ۷۸,۰۰۰ دلار در سال است؛ درحالی‌که مهندسان معمار باتجربه با راه اندازی شرکت معماری در کانادا می‌توانند تا ۱۴۰,۰۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشند. در جدول زیر، می‌توانید میزان درآمد معماران از راه اندازی شرکت معماری در کانادا را مشاهده کنید:

کد دسته
نام استان‌ها
آلبرتا
۱۰۰.۰۰۰
اونتاریو
۱۰۰.۰۰۰
ساسکاچوان
۹۶.۰۰۰
بریتیش کلمبیا
۸۵.۰۰۰
نوا اسکوشیا
۷۲.۰۰۰
منیتوبا
۷۰.۰۰۰

نحوه ثبت شعبه برای شرکت‌های کامپیوتری در کانادا

برای تمامی افرادی که تصمیم به راه اندازی شرکت کامپیوتری در کانادا دارند، ضروری است که مراحل قانونی مربوطه را با دقت پیگیری کنند. قدم اول در این فرآیند، اولین مرحله، تصمیم‌گیری در مورد استان محل ایجاد شعبه است. پس از تصمیم‌گیری، تمامی مراحل ثبت شرکت در آن استان باید با رعایت قوانین و مقررات مربوطه انجام شود تا شرکت به ثبت برسد.
 
مهم است به یاد داشته باشید که شما محدودیتی در این زمینه ندارید و می‌توانید شعبه‌های شرکت خود را در چندین استان مختلف ثبت کنید؛ اما برای انجام این کار، باید هر استان را به‌صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید و پروسه ثبت شعبه را در هر یک به‌صورت مستقل پیگیری نمایید. در فرآیند ثبت شعبه در کانادا، برخی از اسناد اساسی که به آن‌ها نیاز خواهید داشت، عبارت‌اند از:
 
 • اطلاعات کامل شرکت مادر همراه با گواهی تاسیس آن
 • اسناد الحاقی مربوط به شعبه که قرار است در کانادا افتتاح شود.
 • اعلامیه‌ای که شامل نام مدیران و دبیران شعبه و همچنین اطلاعات مربوط به نمایندگان شرکت مادر در دفتر شعبه باشد.
 

سایت‌های کاریابی کشور کانادا

باتوجه‌به رشد اقتصادی قوی و کاهش نرخ بیکاری، دستمزدها در کانادا از سال 2007 تا به امروز حدود 24 درصد افزایش یافته است. این واقعیت، نشان می‌دهد که کانادا بازار کاری پویا با فرصت‌های شغلی متنوع برای هموطنان و مهاجران فراهم می‌آورد. بااین‌حال، برای افراد تازه وارد به این کشور یا افراد فارغ‌التحصیل، یافتن شغل مناسب ممکن است چالش‌برانگیز باشد.
 
یکی از راه‌های برتر برای یافتن شغل مناسب، استفاده از منابع آنلاین و سایت‌های معتبر کاریابی است. با مرور بهترین وب‌سایت‌های کاریابی در کانادا، می‌توانید به‌سرعت، شغلی متناسب که با نیازها و توانایی‌های خود، پیدا کنید.
 
 • Indeed

وب‌سایت ایندید که به آدرس Indeed.ca قابل‌دسترسی است، برای کارفرمایانی که به‌دنبال یافتن استعدادهای برجسته هستند و برای جویندگان شغل در کانادا، یک منبع بی‌نظیر است. این وب‌سایت، با بیش از 6.4 میلیون بازدیدکننده ماهانه و ارائه 10 هزار فرصت شغلی مختلف در روز، بیشترین بازدید را در مقایسه با دیگر وب‌سایت‌ها دارد و برای کارفرمایان و افرادی که در جستجوی کار هستند، امکان انتخاب بیشتری را فراهم می‌آورد.
 
جویندگان شغل، نه‌تنها از تعداد زیادی فرصت شغلی بهره‌مند می‌شوند، بلکه می‌توانند از فیلترها و گزینه‌های مختلف برای یافتن بهترین شغل استفاده کنند. همچنین، افراد می‌توانند با ثبت‌نام رایگان سرویس اطلاع‌رسانی، فرصت‌های شغلی متناسب با نیاز خود را دریافت کنند. علاوه‌براین، بخش نظرات Indeed به جویندگان شغل، امکان ارسال نظرات و ثبت بازخورد در مورد کارفرماها و شرکت‌ها را می‌دهد که می‌تواند به شناسایی بهتر آن‌ها کمک کند.
 
Indeed با دیگر وب‌سایت‌های کاریابی متفاوت است؛ زیرا از مدل پرداخت به‌ازای عملکرد استفاده می‌کند. این ویژگی، به کارفرما در کنترل هزینه‌های خود، کمک می‌کند. آن‌ها می‌توانند آگهی استخدامی خود را به‌صورت رایگان منتشر کنند. این آگهی می‌تواند با پرداخت هزینه برای بیشتر دیده شدن آگهی، در قسمت بالای نتایج جستجو ظاهر شود.
 
 • Workopolis

ورک‌پولیس، یکی از برجسته‌ترین و پیشروترین سایت‌های کاریابی در کانادا است که با نام Workopolis شناخته می‌شود. هایسایوکی ایدکوبا، مدیرعامل ایندید، اظهار کرد: ورک‌پولیس، به‌عنوان یک برند قابل‌اعتماد و سایتی معتبر در زمینه استخدام در کانادا برای جویندگان کار و کارفرمایان معرفی می‌شود. هدف اصلی از خرید این وب‌سایت، گسترش خدمات به خارج از ایالات متحده و ارائه تجربه بهتر برای جویندگان کار در کانادا بود.
 
ورک‌پولیس، به افرادی که جویای کار هستند، امکانات بیشتری نسبت به کارفرمایان ارائه می‌دهد. پایگاه‌داده رزومه به همراه عملکرد پست‌های شغلی به‌طور کامل بازسازی شده است و این شرکت قصد دارد تغییرات بیشتری در این پلتفرم اعمال کند. ورک‌پولیس، هر ماه بیش از 2.8 میلیون بازدیدکننده دارد و امکان دسترسی به بیش از 300 هزار آگهی شغلی را فراهم می‌آورد.
 
کارجویان، می‌توانند با استفاده از فیلترهای مختلف مربوط به نوع شغل، استان و منبع استخدام (مستقیم یا آژانس کاریابی) به جستجوی کار بپردازند. جستجوهای شغلی، به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند تا کاربران، در آینده به آن‌ها دسترسی داشته باشند. بخش وبلاگ این وب‌سایت، دارای محتوای بسیار مفیدی است و شامل پادکست‌ها، ویدیوها و مقالات آموزشی (به زبان‌های فرانسوی و انگلیسی) می‌شود.
 
 • Job Bank

جاب بانک، با آدرس Job Bank، یکی از سایت‌های کاریابی دولتی در کانادا است که به کاربران امکان می‌دهد در زمینه‌های گوناگون از جمله مشاغل دولتی، کارآموزی، مشاغل فدرال، دوره‌های آموزشی و سایر فرصت‌های شغلی در بخش خصوصی و دولتی به جستجو بپردازند. فیلتر ((گروه‌های استخدام))، به کاربران کمک می‌کند تا با گروه‌‌بندی خاصی مانند سالمندان، دانشجویان، افراد معلول، افراد بومی و اقلیت‌ها، پیشنهادهای شغلی مناسب‌تری پیدا کنند.
 
رابط کاربری آسان این وب‌سایت، به همراه محتوای ارزشمند از جمله مقالات، آن را به یک منبع مهم در جستجوی کار تبدیل کرده است. باتوجه‌به این‌که، جاب بانک وب‌سایت رسمی دولتی است، اطلاعات بسیاری در مورد مسائل مختلف مانند حقوق، سیاست‌های مهاجرت، زندگی در کانادا، مالیات و مقررات، بیمه کار، کمک‌های مالی و…، در آن ارائه می‌شود.
 
کارفرمایان، به‌راحتی می‌توانند آگهی‌های استخدامی خود را در وب‌سایت‌های دیگر نیز منتشر کنند. همچنین، جاب بانک با ارائه داده‌های مفید در مورد روند بازار، نکات استخدام و آموزش، آمار و… به مشاغل کمک می‌کند.
 
 • Monster Canada

مانستر کانادا، با آدرس Monster.ca، یکی از وب‌سایت‌های برتر و پیشرو در زمینه کاریابی در کانادا و سایر کشورهای جهان است. این وب‌سایت، ماهانه بیش از دو میلیون بازدیدکننده و هزاران پیشنهاد شغلی دارد و یکی از بزرگ‌ترین منابع کاریابی به‌شمار می‌رود که به‌تمامی کانادا، خدمات خود را ارائه می‌دهد. به‌علاوه، آگهی‌های منتشر شده در این وب‌سایت، در بیش از هزار برد شغلی منتشر می‌شوند که این امر به کارفرمایان این امکان را می‌دهد تا به کارجویان بااستعداد در هر زمینه‌ای از کار اطلاع‌رسانی کنند.
 
مانستر کانادا، همچنین موفق به جذب 44 درصد از بازدیدکنندگان خارجی خود شده است. افراد جویای کار، می‌توانند ایمیل خود را در خبرنامه این وب‌سایت ثبت نمایند تا به آگهی‌های شغلی مرتبط، دسترسی پیدا کنند.
 
فضای مورد نیاز برای تبلیغات آگهی، به‌سرعت و به‌راحتی از طریق اینترنت قابل خریداری است و آگهی‌ها در عرض چند دقیقه پس از پر کردن فرم منتشر می‌شوند. همچنین، این وب‌سایت دارای رابط کاربری دوستانه و ویژگی‌های مناسبی برای استفاده آسان و سریع برای کاربران است. کارجویان، همچنین از اعلان‌های خودکار ارسال فرصت‌های شغلی بهره‌مند خواهند شد.
 
 • Glassdoor

گلسدور، با آدرس Glassdoor، یک وب‌سایت کاریابی است که به‌عنوان منبعی کاربردی برای هر دو کارفرما و کارجو درنظر گرفته می‌شود. این وب‌سایت، با حدود 4.4 میلیون بازدید ماهانه، به‌عنوان یکی از منابع اصلی در زمینه استخدام در دید افراد جویای کار قرار دارد. افرادی که به‌دنبال فرصت‌های شغلی هستند، این امکان را دارند که بیش از 3 هزار موقعیت شغلی را فقط در شهر تورنتو جستجو کنند.
 
کارجویان، می‌توانند از اتلاف وقت برای ارسال درخواست و شرکت در مصاحبه‌های شغلی با شرکت‌هایی که ترجیح می‌دهند با آن‌ها همکاری نداشته باشند، جلوگیری کنند. همچنین، کارفرمایان می‌توانند از یک پلن آزمایشی رایگان به مدت هفت روز استفاده کنند. پس از اتمام این پلن آزمایشی، برای ثبت آگهی‌های شغلی، باید حداقل 199 دلار کانادا پرداخت شود. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این سایت، امکان تغییر آگهی است.
 
 
 • Careerbuilder

Careerbuilder.ca، به‌علت ترافیک کم، بستری مناسب برای جستجوی شغل محسوب می‌شود. تعداد آگهی‌های شغلی در این وب‌سایت، با وجود 300 هزار بازدیدکننده در ماه، کمتر از 8 هزار آگهی است. این تناسب، شانس یافتن شغلی ایده‌آل را برای شما افزایش می‌دهد.
 
Careerbuilder، دارای ویژگی‌هایی مانند ارسال سریع و آسان موارد شغلی، پایگاه‌داده رزومه، سیستم‌های ردیابی متقاضیان، فناوری توزیع شغل و حتی بررسی پیشینه و غربال‌گری کارجویان است. جویندگان کار، می‌توانند با تایپ کلمه‌ای کلیدی (نام شغل یا شهر)، برای جستجوی عمیق‌تر، از معیارهای موجود در نوار فیلتر استفاده کنند. هنگامی که شغل رویایی خود را پیدا کردند، کافی است با وارد کردن نام و ایمیل، رزومه خود را آپلود نمایند. Careerbuilder، همچنین بخشی را برای مشاغل بین‌المللی (خارج از کانادا) درنظر گرفته است.
 
 • Jobboom

اگر به دنبال مهاجرت به کبک کانادا هستید و قصد کار در این استان را دارید، جاب بوم گزینه‌ مناسبی است که می‌توانید آگهی شغلی خود را با بیش از 550 هزار بازدید ماهانه ارسال کنید. این وب‌سایت با نظر فنی قوی، توانسته است تمامی مشاغل را در سراسر کانادا تبلیغ کند؛ اما تقریبا 90 درصد از ترافیک و آگهی‌های شغلی این وب‌سایت به استان کبک مربوط می‌شود. استفاده از این سایت آسان است و تیم جاب بوم، در رابطه با خدمات خود مشاوره‌ای سریع و مفید ارائه می‌دهد.
 
با هزینه 1000 دلار، آگهی شما به‌مدت 30 روز در معرض دید افراد قرار می‌گیرد و به هفت روز تبلیغات بنری در صفحه اصلی، جستجوی رزومه شغلی، به‌علاوه اعلان‌های خودکار به ایمیل دست خواهید یافت. ارسال درخواست شغلی نیز آسان است و نیازی به یک حساب کاربری ندارید. بر هر فرصت شغلی کلیک کنید و به آپلود رزومه خود بپردازید. این وب‌سایت، خدمات خود را به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌دهد؛ اما اکثر آگهی‌ها به زبان فرانسوی منتشر می‌شوند.
 
 
 • Torontojobs

برای شروع کار در بزرگ‌ترین بازار کار کانادا، یعنی تورنتو، وب‌سایت Torontojobs.ca یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه است. بااین‌حال، این وب‌سایت برای جویندگان کار مفیدتر از کارفرمایان است. تورنتو جابز، تقریبا 100 هزار آگهی شغلی دارد؛ اما تنها حدود 5 هزار بازدیدکننده در ماه را جذب می‌کند. این امر، به آن معنا است که جویندگان کار دارای گزینه‌های زیادی هستند و رقابت کمی دارند. اما کارفرمایان ممکن است به‌سختی گزینه‌های مناسب را پیدا کنند.
 
 • Jobs

وب‌سایت Jobs.ca، یک پلتفرم اختصاصی برای شغل‌های خاص مانند منابع انسانی، هوانوردی، دارویی و سایر زمینه‌هاست. این وب‌سایت، به‌طور قابل‌توجهی بهترین گزینه برای کارفرمایان است، زیرا امکان دارد به‌راحتی استعدادهای برجسته را شناسایی کنند. ارسال آگهی‌های شغلی از طریق Jobs.ca به‌صورت آنلاین و با پرداخت هزینه مناسب امکان‌پذیر است.
 
پیش از ارسال آگهی، اطلاعاتی از قبیل هدف‌گذاری شغلی، بازدیدکنندگان ماهانه، تفکیک جمعیتی و نیز درصد بازدیدها از تبلت، موبایل و دسکتاپ برای کارفرمایان دردسترس است. یکی از مزایای بزرگ این وب‌سایت، این است که آگهی‌ها به‌صورت بین‌المللی منتشر می‌شوند و محدود به یک شهر یا استان نیستند. افرادی که به‌دنبال کار هستند، با استفاده از ویژگی‌های جستجو و تفکیک آگهی‌ها براساس عنوان شغلی و مکان، می‌توانند به‌صورت کارآمد زمان خود را مدیریت کنند.
 
 • workbc

برای شرکت‌هایی که شماره آژانس درآمد کانادا (CRA) دارند، وب‌سایت ورک بی سی با آدرس workbc.ca که مختص استان بریتیش کلمبیا است، گزینه‌ای مناسب خواهد بود. این وب‌سایت، رایگان است و با بیش از 300 هزار بازدیدکننده در ماه، حجم قابل‌توجهی از ترافیک را جذب می‌کند. علاوه‌براین، دارای بیش از 17 هزار آگهی شغلی در حوزه‌های مختلف است؛ اما اغلب پیشنهادات شغلی به بخش دولتی مرتبط می‌شوند.
 
سایت Jobsbc.ca، برای شرکت‌های بین‌المللی جویای استعدادهای درخشان در استان بریتیش کلمبیا، بهترین گزینه است. به‌عنوان وب‌سایتی دولتی، ورک بی سی اطلاعات زیادی در رابطه با منابع آموزشی، قوانین کار و اطلاعات و آمار بازار کار ارائه می‌دهد. برای ارسال درخواست، تنها باید به شرکت‌های موردنظر خود ایمیل بفرستید.
 

چگونگی ثبت شعبه شرکت در کانادا

فرآیند ثبت شعبه یک شرکت به‌عنوان‌مثال راه اندازی بیزینس ساخت‌وساز در کانادا به دسته‌های مختلفی از مراحل و مدارک تقسیم می‌شود که برای انجام آن‌ها نیاز به‌دقت و آمادگی دارید. در این بخش، به برخی از این مراحل اشاره می‌شود:
 
 • آماده‌سازی مدارک: جمع‌آوری مدارک مختلف از جمله مدارک مربوط به شرکت مادر بسیار اهمیت دارد.
 • ثبت‌نام دولتی: شعبه، می‌تواند در سطح فدرال نیز به ثبت برسد. برای این کار لازم است مدارک ادغام شرکت‌ها به مراجع قانونی ارائه شود.
 • افتتاح حساب بانکی: هر شرکت که شعبه‌ای در کانادا دارد، باید حساب بانکی فعال داشته باشد.
 • ثبت‌نام در سیستم مالیاتی: هر شعبه، باید دارای کد مالیاتی باشد تا بتواند مالیات‌بردرآمد خود را پرداخت کند.
 • ثبت در سطح مقامات محلی: این مرحله، با ثبت در سطح فدرال تداخل ندارد و شعبه می‌تواند در سطح مقامات محلی نیز به ثبت برسد.
این مراحل فرآیند ثبت شعبه در کانادا را تشکیل می‌دهند که باید با دقت و آگاهی انجام شوند.
 
شرایط بازار کار رشته کامپیوتر در کانادا

 

شرایط بازار کار رشته کامپیوتر در کانادا

بازار کار رشته کامپیوتر در کانادا، شرایط بسیار مطلوبی دارد. شما، در صورت تمایل به مهاجرت به‌عنوان یک مهندس کامپیوتر به این کشور، از شانس بسیار خوبی برخوردار هستید. در تمامی استان‌های این کشور، تقاضا برای مهندسان کامپیوتر وجود دارد و احتمالا می‌توانید بدون نیاز به یافتن پیشنهاد کاری، ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. به‌عنوان یک مهندس کامپیوتر (کد 2147)، پس از ورود به کانادا، می‌توانید به‌صورت تمام‌وقت در بخش‌های دولتی یا به‌شکل مستقل مشغول به کار شوید. برای این افراد، شرایط شغلی در کانادا نسبت به کشورهای اروپایی و آسیایی بهتر است و از درآمد بالاتری نیز برخوردارند.
 

شرایط مالیات شرکت‌های کامپیوتر در کانادا

برای بقای یک شرکت در کانادا، یکی از الزامات اساسی پرداخت مالیات است. از این نظر، شعب شرکت‌ها در کانادا دارای استقلال هستند و مالیات آن‌ها تنها براساس درآمد بدون هیچ ارتباطی با درآمد شرکت مادر تعیین می‌شود. مالیات شعبه در کانادا، به‌عنوان مالیات سود شناخته شده است. دراین‌رابطه، نرخ‌های زیر اعمال می‌گردند:
 
 • نرخ ۲۵٪ برای درآمد خالص شرکت غیرمقیم از طریق شعبه در کانادا، به‌شرطی که این درآمد مجددا در شعبه کانادایی سرمایه‌گذاری نشود، اعمال می‌شود.
 • باتوجه‌به پیمان مالیات مضاعف، نرخ مالیات بر سود شعبه می‌تواند به ۵٪ نیز کاهش یابد.
 • در شرایط خاص، براساس پیمان مالیات مضاعف در کانادا، ممکن است یک شعبه با درآمد اولیه‌، معافیت مالیاتی برای ۵۰۰,۰۰۰ دلار کانادایی سود خود را به دست آورد.
 • دیگر نرخ‌های مالیاتی در کانادا، می‌تواند بین ۱۰ تا ۱۵ درصد متغیر باشد.
 
اگر شرکت کامپیوتری شما، در زمینه‌هایی مانند صنایع ارتباطی، استخراج سنگ‌آهن یا حمل‌ونقل فعالیت داشته باشد، از پرداخت مالیات بر سود در کانادا معاف خواهد بود که این امر می‌تواند انگیزه‌ای مهم برای تصمیم به افتتاح شعبه در این کشور باشد. بسیاری از استان‌ها و مناطق کانادا، دارای قوانین مالیاتی خاصی هستند. بنابراین قبل از تصمیم‌گیری درباره مقصد مهاجرتی، مهم است که با بررسی قوانین مربوط به پرداخت مالیات، بهترین گزینه مالی برای خود را انتخاب کنید.
 

چرا افتتاح شعبه شرکت کامپیوتری در کانادا

افتتاح یک شعبه برای شرکت شما در کانادا هزینه‌های بالایی دارد؛ اما این امر، فرصتی عالی برای افرادی است که می‌خواهند با هزینه کمتری در کانادا سرمایه‌گذاری کنند. نام شعبه، باید دقیقا مشابه با نام شرکت مادر باشد که این امر می‌تواند فرآیند ثبت سریع شرکت را برای افراد فراهم آورد. از لحاظ مالیاتی، درآمد شعبه تنها عامل تاثیرگذار در کانادا است. این موضوع می‌تواند مزایای فراوانی، از جمله بهره‌مندی از تخفیفات مالیاتی در این کشور به‌همراه داشته باشد.
 

جمع‌بندی

راه اندازی شرکت مهندسی در کانادا، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق، آگاهی از قوانین و مقررات محلی و ملی، همچنین تجربه و دانش کافی در زمینه‌های فنی و تجاری است. با انجام مراحل لازم برای ثبت شرکت، انتخاب بازار هدف و تدوین یک برنامه کسب‌وکار موثر، می‌توان به راه‌اندازی موفق یک شرکت در این صنعت در کانادا دست‌یافت و از فرصت‌های بی‌پایان این کشور بهره‌مند شد.

سوالات متداول

بله؛ برای راه‌اندازی یک شرکت مهندسی در کانادا، لازم است که شما یا همکاران دارای مدرک مهندسی معتبر و مرتبط با حوزه فعالیت شرکت باشید.

مراحل ثبت شرکت مهندسی در کانادا، شامل تدوین برنامه کسب‌وکار، ثبت‌نام دولتی، تهیه مدارک مربوطه و اخذ مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است.

متوسط درآمد مهندسان کامپیوتر در کانادا، بسته به سطح تجربه، محل کار و حوزه تخصص متفاوت است.

مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *