جاب آفر کانادا - مدارک و شرایط 2024 | ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مهاجرتی در این کشور است که تعداد زیادی از افراد در سراسر جهان به‌دنبال آن هستند. این برنامه به متقاضیان مهاجرت به کانادا فرصت می‌دهد تا برای دریافت ویزای کار کانادا و درنهایت اقامت دائم این کشور اقدام کنند. در ادامه ، به بررسی جزئیات جاب آفر، شرایط آن، انواع و فرایند دریافت آن پرداخته شده است. همچنین، نحوه دریافت این ویزا و ویزای همراه مورد بررسی قرار گرفته است. اگر شما نیز به دنبال راهی برای مهاجرت به کانادا هستید، این متن می‌تواند به شما کمک کند تا برای شروع، بهترین تصمیم را بگیرید.

جاب آفر کانادا

امیرحسین پیشگویی

کارشناس مهاجرت

زمان مطالعه : 12 دقیقه

Picture of آیلا امین کاظمی

آیلا امین کاظمی

مدیر محصول و کارشناس مهاجرت

زمان مطالعه : 10 دقیقه

فهرست مطالب
فهرست مطالب

جاب آفر کانادا چیست؟

جاب آفر کانادا یا Canadian Job Offer به معنای پیشنهاد شغلی یا کاری در این کشور است. یعنی یک شرکت یا کارفرما برای شما پیشنهاد کار در کانادا را ارسال می‌کند. داشتن جاب آفر معتبر(Valid Job Offer) از کارفرمای کانادایی در روند مهاجرت شما به دو صورت تاثیر گذار است، اولا به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید برای اجازه کار (Work Permit)  و ویزای کار (Work Visa) اقدام کنید و همچنین برای دریافت اقامت دائم از طریق برنامه اکسپرس اینتری به شما امتیاز اضافه میکند تا زودتر در رقابت با رقبای دیگر از فرایند اکسپرس خارج شده و نامه (Invitation to apply) دریافت کنید.

دریافت جاب آفر کانادایی یکی از مراحل مهم در فرایند اقامت دائم کانادا است و برای بعضی از برنامه‌های اقامتی، لازم است. برای اقدام از طریق این برنامه، باید یک فرصت شغلی معتبر در کانادا داشته باشید و برای شرکت‌ها یا کارفرماها رزومه و درخواست کار خود را ارسال کنید.

درصورتی‌که درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد، شرکت یا کارفرما شما را برای مصاحبه کاری دعوت می‌کند و در نهایت پیشنهاد کاری یا همان جاب آفر به شما می‌دهد. دریافت پیشنهاد شغلی، نه‌تنها به شما کمک می‌کند تا مسیر دریافت اقامت کانادا هموارتر شود، بلکه با ارائه یک پیشنهاد کاری معتبر، شرایط کاری و حقوقی بهتری برایتان فراهم می‌شود. این پیشنهاد کاری می‌تواند شامل مزایایی مانند حق بیمه، مرخصی، پرداخت حقوق و… باشد.

برای دریافت جاب آفر کانادا، باید مهارت‌های لازم برای انجام کار موردنظر را داشته باشید و این مهارت‌ها از نظر کارفرما مورد تایید باشد. به‌علاوه، باید شرایط و مدارک لازم برای کار در کانادا را داشته و به میزان کافی به زبان انگلیسی یا فرانسه مسلط باشید.

مزایای جاب آفر کانادا

دریافت اقامت دائم

امکان اقدام با اعظای خانواده

تحصیل رایگان فرزندان

بیمه درمانی

کسب درآمد از بدو ورود

نیاز به مدرک زبان سطح متوسط

انواع جاب آفر کانادا

انواع جاب آفر کانادا با توجه به فرصت‌های شغلی در کانادا ایجاد شده‌اند. در ادامه به بررسی لیست مشاغل جاب آفر کانادا پرداخته شده است:

جاب آفر شرکتی:  در این نوع جاب آفر، شرکت‌های مختلف در کانادا برای تامین شغل‌های خود به دنبال نیروی کار موردنیاز خود می‌گردند. این شرکت‌ها در بخش‌های مختلفی از جمله فناوری، مالی، حمل‌ونقل، ساخت‌وساز و سایر بخش‌های صنعتی فعالیت دارند.

 جاب آفر دولتی: دولت کانادا به دنبال تامین نیروهای مورد نیاز خود در بخش‌های مختلفی از جمله سلامت، آموزش، بخش عمومی و… است. این شغل‌ها معمولاً شامل مشاغلی مانند معلمی، پرستاری، پلیس، مهندسی و… هستند.

جاب آفر فصلی:  در جاب آفر فصلی، شرکت‌هایی که در فصل‌های خاصی از سال فعالیت دارند، به دنبال تامین نیروی موردنیاز خود می‌گردند. به‌عنوان‌مثال، در فصل زمستان، شرکت‌های برف‌روبی و پیست‌سازی به دنبال کارگران فصلی هستند.

 جاب آفر برای دانشجویان: شرکت‌ها به دنبال دانشجویانی هستند که به عنوان کارآموز استخدام شود. این نوع جاب آفر معمولاً برای دانشجویانی است که در رشته‌های مرتبط با شغل موردنظرشان تحصیل می‌کنند و می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا بازار کار کانادا را بیشتر بشناسند.

 جاب آفر خدماتی: شرکت‌هایی که در بخش خدماتی فعالیت می‌کنند به دنبال نیروی کار می‌گردند. این شرکت‌ها معمولاً در بخش‌هایی مانند رستوران، هتل، توریستی، خدمات پزشکی، خدمات مشاوره و… فعالیت دارند.

جاب آفر در بخش فناوری: شرکت‌های فناوری به دنبال نیروی کار متخصص و باتجربه در زمینه‌هایی مانند برنامه‌نویسی، شبکه‌های کامپیوتری و نرم‌افزارهای کاربردی هستند. این شرکت‌ها معمولاً در بخش‌هایی مانند نرم‌افزار، سخت‌افزار، امنیت داده و… فعالیت دارند.

 جاب آفر در بخش سلامت: شرکت‌هایی که در بخش سلامت فعالیت می‌کنند به دنبال نیروی کار متخصص و باتجربه هستند. به‌عنوان‌مثال، شرکت‌هایی که در بخش پرستاری، پزشکی و تحقیقات در حوزه سلامت فعالیت می‌کنند، به دنبال پرستار، پزشک، محقق و… هستند.

مدارک لازم برای گرفتن جاب آفر کانادا

پاسپورت معتبر با بیش از شش ماه اعتبار

مدارک شناسایی

مدارک تحصیلی

مدارک شغلی و سوابق کاری

عکس پرسنلی

مستندات مالی

فرم های مربوط به جاب آفر کانادا

مشخصات اعضای خانواده

نامه درخواست

برای گرفتن جاب آفر کانادا و دریافت اقامت دائم در این کشور، متقاضیان باید مدارک و اسناد مورد نیاز را جمع‌آوری کنند. در ادامه، به مدارک جاب آفر کانادا اشاره شده است:

 • مدارک شناسایی:  برای دریافت جاب آفر نیاز است مدارکی مانند شناسنامه و کارت ملی و… ارائه شود.
 • گواهی‌نامه‌های تحصیلی: باید گواهی‌نامه‌های تحصیلی را ثبت کرد. این گواهی شامل مدارک دانشگاهی، دیپلم و سایر مدارک آموزشی دیگر می‌شود.
 • گواهی‌های تجربیات کاری: متقاضی باید گواهی‌های تجربیات کاری خود را ارائه دهد که شامل سوابق کاری، با توضیحاتی در مورد وظایف و مسئولیت‌های شما در هر شغل است.
 •  نامه درخواست: در این نامه، باید دلایل و مهارت‌های متقاضی برای انتخاب استان موردنظر، توضیح داده شود.
 •  فرم‌های مربوط به جاب آفر کانادا: باید فرم‌های مربوط به این برنامه را تکمیل کرد. این فرم‌ها مربوط به اطلاعات شخصی، تحصیلی، تجربیات کاری، مهارت‌های زبانی است.
 • تصاویر پاسپورت: لازم است تا متقاضی تصاویر پاسپورت خود را ارائه دهد.
 •  مستندات مربوط به خانواده: باید مستندات مربوط به خانواده ارائه شود. این اسناد شامل ازدواج، تولد و اطلاعات دیگری در مورد خانواده متقاضی است.
 •  مستندات مالی: این مدارک شامل گواهی بانکی، مستندات مالی شخصی است.

مراحل دریافت جاب آفر کانادا

مراحل دریافت جاب آفر کانادا

بررسی شغل‌های موجود: اولین مرحله در دریافت جاب آفر کانادا، بررسی شغل‌های موجود در بازار کار کاناداست. می‌توان به سایت‌های اینترنتی وزارت کار کانادا و سایت‌های کاریابی معتبر مراجعه کرد.

بررسی شرایط و مهارت‌های مورد نیاز: برای هر شغلی، شرایط و مهارت‌های مورد نیاز متفاوت است؛ بنابراین، متقاضیان باید شرایط و مهارت‌های مورد نیازِ شغلی که می‌خواهند انجام دهند را بررسی کنند. به‌عنوان‌مثال، برای بعضی مشاغل، مدرک تحصیلی لازم است و برای بعضی دیگر، تجربه کاری مورد نیاز است.

آماده‌سازی رزومه حرفه ایی و کاور لتر : متقاضی باید رزومه و درخواست کار خود را آماده کند. رزومه باید شامل تجربه کاری، مهارت‌ها، تحصیلات و اطلاعات شخصی باشد. درخواست کار نیز باید شامل علاقه متقاضی به کار در کانادا و دلایلی باشد که او را به این کار جذب کرده است.

 ارسال رزومه و درخواست کار: پس از آماده‌سازی رزومه و درخواست کار، باید آن‌ها را به شرکت‌های کارفرمایی در کانادا ارسال کرد. برای این کار می‌توان از سایت‌های کاریابی معتبر یا خدمات مشاوره و کاریابی شرکت‌های معتبر استفاده کرد.

 مصاحبه: بعضی از شرکت‌های کارفرمایی در کانادا، قبل از استخدام، مصاحبه را برگزار می‌کنند تا مهارت‌ها و توانایی‌های متقاضیان را بررسی کنند. این مصاحبه‌ها ممکن است به‌صورت تلفنی، آنلاین یا حضوری باشند.

دریافت پیشنهاد کار: اگر متقاضیان در مراحل قبلی موفق بودند، شرکت کارفرمایی ممکن است به آن‌ها پیشنهاد کار دهد. در این مرحله، آن‌ها باید شرایط و مزایای پیشنهاد کار را بررسی و در صورت تمایل، آن را قبول کنند.

دریافت مجوز LMIA از اداره کار کانادا (ESDC): پس از دریافت پیشنهاد کار، کارفرما باید برای دریافت مجوز LMIA از اداره کار کانادا اقدام کند تا متقاضی بتواند از اداره مهاجرت کانادا IRCC تقاضای ویزا و مجوز کار کند.

درخواست ویزا و مجوز کار: برای کار در کانادا، متقاضیان باید ویزای کاری و مجوز کار داشته باشند. در این مراحل لازم است تا مدارک موردنیاز ارسال و فرایندهای ویزا طی شود.

مهاجرت به کانادا: پس از دریافت ویزای کاری و مجوز کار، متقاشیان می‌توانند به کانادا مهاجرت و کار خود را شروع کنند. در این مرحله، باید به مسائل مهاجرتی و اقامتی خود نیز توجه کنند و به مواردی مانند یافتن محل اقامت، دریافت کارت‌بانکی و سایر مسائل مهم دیگر بپردازند.

دریافت جاب آفر یک فرایند طولانی و پیچیده است که نیازمند توجه به جزئیات و آگاهی از مراحل مختلف است.

کارشناسان متخصص و با تجربه‌ی ویزموندو این فرایند را بارها انجام داده و از پیچ و خم های آن کاملا آگاه هستند.

شرایط دریافت جاب آفر کانادا

دریافت جاب آفر کانادا نیازمند توانایی‌ها و شرایط خاصی است که در ادامه به توضیح شرایط جاب آفر کانادا پرداخته شده است:

مهارت‌های لازم برای انجام کار موردنظر

متقاضی باید مهارت‌های لازم برای انجام کار موردنظر خود داشته باشد. برای بعضی از مشاغل، مهارت‌های خاصی مانند تجربه کاری، مدرک تحصیلی خاص و… مورد نیاز است.

مدارک و شرایط لازم برای کار در کانادا

برای کار در کانادا، باید دارای مدارک و شرایط خاصی داشت. به‌عنوان‌مثال، برای بعضی از شغل‌ها، نیاز به مجوز کاری، گواهینامه و مدارک تحصیلی وجود دارد. همچنین، برای ورود به کانادا نیاز به ویزای کاری است که بسته به شرایط و نوع شغل موردنظر، ممکن است مدارک و شرایط خاصی نیاز باشد.

توانایی‌های زبانی

اگرچه قوانینی برای اجبار ارائه مدرک زبان وجود ندارد اما دریافت جاب آفر کانادا بدون مدرک زبان بسیار کم است. چرا که، برای کار در کانادا، توانایی‌ها و سطح دانش زبان، بسیار مهم است. بسته به نوع شغلی موردنظر، توانایی و مدرک زبان برای جاب آفر کانادا در یکی از زبان‌های رسمی کانادا، یعنی انگلیسی یا فرانسوی، را الزامی میکند.

تجربه کاری

تجربه کاری ممکن است در کانادا یا کشور دیگری باشد. برای برخی شغل‌ها، تجربه کاری در بخش موردنظر نیز مهم است.
تحصیلات: برای بعضی از مشاغل، مدرک تحصیلی خاصی مورد نیاز است. به‌عنوان‌مثال، برای مشاغل پزشکی، مهندسی و… معمولاً باید مدرک تحصیلی مرتبط با شغل ارائه شود.

رزومه و درخواست کار

متقاضیان لازم است رزومه و درخواست کار را به شرکت‌ها و کارفرمایان مناسب ارسال کنند. درخواست کار باید شامل اطلاعات شخصی، تحصیلات، تجربه کاری، مهارت‌ها و همچنین ارائه دلایلی برای علاقه آن‌ها به کار در کانادا باشد.

شرایط جاب آفر کانادا

جاب آفری که از کانادا دریافت میکنید باید معتبر باشند  بنا بر قوانین موجود در اداره‌ مهاجرت کانادا IRCC اگر جاب آفر معتبر نباشد، امکان دریافت ویزای کار وجود ندارد و یا در سیستم اکسپرس انتری امتیازی به امتیازات متقاضی اضافه نمیکند. شرایط جاب آفر معتبر و صحیح کانادا به صورت زیر است:

 • جاب آفر باید تمام‌ وقت باشد، یعنی دست کم ۳۰ ساعت در هفته ساعات کاری داشته باشد.
 • به صورت فصلی نباشد و مداوم باشد.
 • حداقل مدت قرارداد آن یک سال تمام باشد.
 • باید تأییدیه‌ تأثیر بر بازار کار از سوی وزارت کار کانادا را داشته باشد، یعنی LMIA مثبت گرفته باشد، یا معاف از LMIA باشد.

هزینه اخذ جاب آفر کانادا

هزینه دریافت جاب آفر کانادا شامل هزینه‌های مختلفی است که باید پرداخت شود که در ادامه در مورد آن صحبت شده است.

 • هزینه دریافت LMIA : انجام پروسه اداری دریافت مجوز از اداره کار کانادا
 • هزینه آزمون زبان: باید از طریق یکی از آزمون‌های معتبر زبان، مهارت زبان متقاضی ثابت شود. هزینه این آزمون‌ها نیز متفاوت است و ممکن است بسته به نوع آزمون و محل برگزاری آن، متفاوت باشد.
 • هزینه ارسال مدارک: باید مدارک و اسناد مورد نیاز به مراجع مربوط ارسال شود. هزینه ارسال مدارک به کانادا بسته به حجم و نوع مدارک، متفاوت خواهد بود.
 •  هزینه سفارت: در صورت لزوم مراجعه به سفارت کانادا، باید هزینه سفارت نیز پرداخت شود.
 • هزینه اقامت: درصورتی‌ انتخاب برای دریافت پیشنهاد شغلی کانادا، نیاز به اخذ اقامت موقت در کاناداست. هزینه اقامت موقت نیز بسته به مدت و نوع اقامت، متفاوت خواهد بود.

مراحل
هزینه
ورک پرمیت – Work Permit
150 $ CaD
هزینه انگشت نگاری برای هر نفر
85 $ CaD
هزینه بررسی پرونده شما توسط سفارت
100 $ CaD
هزینه دریافت LMIA
1000 $ CaD
هزینه انطباق کارفرما – Employer Compliance Fee
230 $ CaD

نحوه گرفتن ویزای کار کانادا

برای گرفتن ویزای کار کانادا، لازم است تا مراحل مختلفی را طی کرد.

 بررسی نوع ویزای مورد نیاز: ابتدا باید نوع ویزای مورد نیاز برای جاب آفر کانادا را بررسی کرد. برای کار در کانادا، ویزای کاری مورد نیاز است که باید توسط کارفرما در کانادا برای متقاضیان اخذ شود.

تهیه مدارک مورد نیاز: برای درخواست ویزای کاری کانادا، باید مدارک مورد نیاز را تهیه کرد. این مدارک شامل رزومه، مدارک تحصیلی، گواهی کارشناسی، تجربه کاری و اطلاعات شخصی متقاضی است.

 پرداخت هزینه‌های مربوط: متقاضی باید هزینه‌های مربوط را پرداخت کند. این هزینه‌ها شامل هزینه درخواست، هزینه برای بررسی مدارک و هزینه برای پردازش ویزا است.

 ارسال درخواست و مدارک: پس از تهیه مدارک و پرداخت هزینه‌های مربوطه، متقاضی باید درخواست و مدارک خود را به سفارت کانادا یا مرکز پردازش درخواست‌های ویزای کانادا ارسال کند. برای ارسال درخواست و مدارک، بهتر است از روش‌های آنلاین استفاده کرد.

 مصاحبه و ارائه اطلاعات بیشتر: پس از ارسال درخواست و مدارک، ممکن است نیاز باشد تا با افسر سفارت مصاحبه کرد و اطلاعات بیشتری در مورد تجربه کاری، تحصیلات و دلایل مهاجرت خود ارائه داد.

 دریافت ویزا و مهاجرت به کانادا: پس از تکمیل مراحل قبلی و تأیید درخواست متقاضی، ویزای کاری کانادا برای او صادر می‌شود. پس از دریافت ویزا، می‌تواند به کانادا مهاجرت و در محل کار خود شروع به کار کند.

LMIA مخفف “بررسی تأثیر نیروی کار بر بازار کار” کانادا است. سندی است که توسط اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) صادر می‌شود و تأثیر استخدام یک کارگر خارجی بر بازار کار کانادا را ارزیابی می‌کند.

کارفرمایان کانادایی که می‌خواهند کارگران خارجی را به صورت موقت استخدام کنند، معمولاً باید قبل از استخدام یک کارگر خارجی LMIA مثبت از ESDC را دریافت کنند تا بتوانند برای مراحل بعدی ویزا و اقامت دائم نیز اقدام نمایند. فرآیند LMIA برای اطمینان از اینکه استخدام کارگر خارجی تأثیر منفی بر کارگران کانادایی و اقتصاد کانادا ندارد طراحی شده است.

برای دریافت LMIA مثبت، کارفرما باید نشان دهد که هیچ شهروند یا مقیم دائمی کانادا برای پر کردن شغل مورد نظر در دسترس نیستند و استخدام کارگر خارجی تأثیر منفی بر حقوق و شرایط کاری کارگران کانادایی ندارد. همچنین، کارفرما باید با سایر الزامات، مانند ارائه اطلاعات در مورد شغل، ارائه حقوق و مزایایی که با نرخ حقوق متداول در منطقه سازگار است و رعایت قوانین و مقررات مربوط، پایبند باشد.

پس از دریافت LMIA مثبت، کارگر خارجی می‌تواند از آن برای درخواست پروانه کار از اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) استفاده کند. پروانه کار معمولاً به شغل و کارفرمای مشخص شده در LMIA وابسته است.

توجه داشته باشید که تمام کارگران خارجی نیاز به LMIA برای کار کردن در کانادا ندارند. برخی از کارگران خارجی، مانند کارگران تحت توافقات بین‌المللی یا کارگران در برخی از دسته‌های برنامه IMP  یا برنامه جابجایی بین المللی، ممکن است از این الزام مستثنی شوند.

الزام دریافت LMIA در اکثر موارد ویزای جاب آفر

شما باید بتوانید جاب آفر تقلبی را از جاب آفر واقعی کانادا تشخیص دهید. ما در ویزموندو با سازمان های کانادایی در ارتباط هستیم و جاب آفر های معتبر واقعی را تقدیم شما میکنیم.

به چه مواردی باید در جاب آفر توجه کرد؟

جاب آفر واقعی و معتبر کانادا باید حاوی اطلاعات زیر باشد:

 • نام و آدرس کامل کارفرما
 • عنوان شغلی و نام شرکت
 • نام متقاضی
 • عنوان شغل پیشنهادی و شرح وظایف شغلی
 • تاریخ شروع کار و مدت زمان قرارداد
 • میزان حقوق دریافتی و مزایای شغل پیشنهادی
 • ساعات کاری و محل کاربه طور مشخص
 • شرایط مربوط به ویزای کار و ورک پرمیت اگر قرار است از این طریق به کار بروید

با توجه به اینکه جاب آفر یکی از مهمترین مدارک در فرآیند مهاجرت به کانادا است، لازم است برای اطمینان از صحت و معتبر بودن آن، این موارد را به دقت بررسی کنید.

اخذ اقامت دائم از طریق جاب آفر

شما با در دست داشتن ویزای جاب آفر یا ورک پرمیت کانادا می‌توانید وارد کانادا شوید و برای یک کارفرمای مشخص کار کنید(Close Work Permit). پس از آن می‌توانید ویزای کار موقت خود را به اقامت دائم کانادا تبدیل کنید.

روش‌های مختلفی برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق جاب آفر وجود دارد:

 1. اکسپرس انتری Express Entry
 2. برنامه‌های مهاجرت استانی PNP

در واقع  برای اقدام از طریق روش اکسپرس انتری که دارای برنامه‌های نیروی کار ماهر فدرال FSW، تجربه کانادایی CEC و نیروی کار فنی و حرفه‌ای FST است، نیازی به داشتن جاب آفر نیست ولی داشتن جاب آفر امتیاز شما را در سیستم CRS افزایش می‌دهد.

اما در برخی از مسیرهای مهاجرتی در استان‌هایی مانند انتاریو داشتن جاب آفر الزامی است. بنابراین با داشتن جاب آفر شما امکان اقدام برای آن برنامه‌های استانی و اخذ اقامت دائم کانادا را هم خواهید داشت.

نحوه گرفتن ویزای همراه جاب آفر کانادا

ویزای همراه برای خانواده متقاضی دریافت ویزای کار نیز صادر میشود، برای همسر متقاضی ویزای کار باز (Open Work Permit)  و فرزندان حسب مورد ویزای ویزیتوری (Visitor Visa)  یا تحصیلی (Study Permit)   صادر میشود. 

تهیه مدارک مورد نیاز: برای گرفتن ویزای همراه جاب آفر کانادا، باید مدارک مورد نیاز را تهیه کند. این شامل مدارک شناسایی، گواهی‌نامه‌های تحصیلی، گواهی‌های تجربیات کاری، مستندات مربوط به خانواده و مدارک مالی است.

 پرکردن فرم درخواست: بعد از تهیه مدارک، باید فرم درخواست ویزای همراه جاب آفر کانادا را پر کرد. در این فرم، اطلاعات شخصی متقاضی و خانواده‌ او، اطلاعات تحصیلی و تجربیات کاری و اطلاعات مالی وارد می‌شود.

پرداخت هزینه: پس از پر کردن فرم درخواست، باید هزینه ویزای همراه جاب آفر کانادا را پرداخت کرد. هزینه این ویزا بسته به سن و تعداد افراد متفاوت است.

 ارسال مدارک و فرم درخواست: بعد از پرداخت هزینه، باید فرم درخواست و مدارک مورد نیاز را به مراجع مربوط ارسال کرد. این مراجع شامل سفارت کانادا، یا دفتر مهاجرت کانادا است.

 انتظار برای پاسخ: بعد از ارسال مدارک، باید صبر کرد تا مراحل بررسی ویزا توسط مراجع مربوط انجام شود. در صورت تأیید ویزا، متقاضی و خانواده‌ او می‌توانند به کانادا سفر و در آنجا زندگی کنند.

لازم به ذکر است که بررسی ویزای همراه ممکن است زمان‌بر باشد و بسته به شرایط مختلف، ممکن است از چند هفته تا چند ماه طول بکشد. همچنین، در صورت رد درخواست ویزا، دلایل ریجکت شدن در نامه رسمی اعلام می‌شود و متقاضی می‌تواند درخواست بررسی مجدد را ارسال کند یا از طریق دادگاه اقدام نماید.

مشاوره جهت دریافت جاب آفر کانادا با موسسه ویزموندو

متخصصان و مشاوران مجرب ویزموندو با کارفرماهای کانادایی ارتباط برقرار میکنند و علاوه بر LMIA، شما را در دریافت جاب آفر معتبر و واقعی کانادا همراهی می‌کنند. ما به متقاضیان مهاجرت، برای دریافت ویزا و اقامت دائم با توجه به شرایط فردی، مدارک و تجربه کاری، بهترین روش‌ها را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید برای دریافت ویزای کاری و جاب آفر کانادا، از مشاوره‌ رایگان با کارشناسان ویزموندو بهره ببرید. 

مشاوره رایگان جاب آفر کانادا

باعث افتخار است که ما را انتخاب کردید! به زودی با شما تماس می گیریم.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

سوالات متداول جاب آفر کانادا

محدودیت سنی در گرفتن جاب آفر بستگی به کارفرمایی دارد که قرار است به شما پیشنهاد کار دهد.

در قوانین مهاجرتی اجباری برای فرد متقاضی در ارائه مدرک زبان وجود ندارد اما طبق تجربه سالیان متمادی ویزموندو در دریافت این نوع ویزا، ارائه مدرک زبان آیلتس جنرال 5 از ضرروریات دریافت این نوع ویزا است.

بلی. اگر شما با جاب آفر به کانادا بیایید، همسر شما هم می‌تواند با شما به کانادا بیاید. سپس در آنجا می‌توانید برای همسرتان اجازه کار باز (Open Work Permit) بگیرید.

مجوز کار یک سند است که توسط مقامات دولت کانادا صادر می‌شود و به یک فرد خارجی اجازه می‌دهد تا در یک شغل خاص برای یک کارفرما کار کند.

20 گفتگو با مشتریان عزیز ویزموندو

 1. سلام. انواع جاب آفر نوشتین خوندم و سوال برام پیش اومد. خانم بنده دکتری شیمی هست . سه سال بصورت حق التدریس مدرس دانشگاه بوده. همسر و دو فرزند ، ایا میتونیم برای کار در کانادا اقدام کنیم؟ آیا ویزای کاری برای کسانی که مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی ندارند و جویای کار هستند صادر می‌شود ؟

 2. سلام وقتتون بخیر من ارشد کشاورزی هستم . چند سال هست بیکارم ۴۰ سال دارم چطور میشه برای جاب افر اقدام کنم؟

  1. وقت بخیر جناب خمسه،
   ابتدا باید شرایط شمارو بررسی کنیم تا به سوال شما پسخ بدیم.
   با ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۶۰۰۸۸۶
   یا وقت مشاوره رایگان رزرو کنید https://vismondo.org/free-consultation/

 3. سلام. من به تازگی فارغ التحصیل کارشناسی اتاق عمل شدم و فرصت کار نداشتم ولی در طول ترم کاراموزی هابا حضور دربیمارستان از ترم ۲ تا اخر کارشناسی وجود داشتند و نیز سال اخر فقط کار در بیمارستان تحت عنوان کارورزی داشتیم .. سطح زبان بالای دارم. امکان دریافت جاب افر با این شرایط دارم؟

 4. سلام. فقط سرپرست خانواده شرایط اخذ ویزا و اقامت را داشته باشه کفایت میکنه؟

 5. سلام ایا میتوان با شغل جوش کاری جاب افر کانادا را دریافت کرد

  1. وقت بخیر جناب نادری،
   بلی، در کانادا به تخصص شما نیاز دارند و ما میتونیم برای شما جاب آفر معتبر در زمینه بگیریم.

 6. سلام من مهندس کامپیوتر و متخصص حرفه ای تخصصی و همچنین مدرس ساخت مدلینگ هستم. آیا امکان دریافت جلب آفر برای من وجود داره از شرکت های کانادایی ؟

 7. سلام من با مدرک دیپلم یا فنی میتونم جاب آفر بگیرم؟

  1. سلام جناب اشرفی عزیز
   بله میتوانید، با ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم
   ۰۲۱۸۸۶۰۰۸۸۶

 8. ‌من‌ خیلی‌ به‌ کار‌ نیاز‌ دارم‌پ در‌م‌ را‌ کشتن‌ یه‌ مادر‌ پیر‌ دارم‌ ۲‌ تا‌ خاهر‌ مجرد‌ دارم‌ و ۳‌ برادر‌ کوچک‌ دارم‌ اگر‌ صدای‌ من‌ را‌ می‌شنویی‌ خا‌هش‌ می‌کنم‌ به‌ من‌ کمک‌ کنید‌ تشکر‌ از‌ همکاری‌ تون

 9. سلام‌با‌احترام‌‌لطفاً ‌به‌ما‌کمک‌کنید‌‌خیلی‌به‌کمک‌شما‌نیاز‌داریم‌تشکر❤️

  1. سلام وقت شما بخیر
   لطفا وقت مشاوره رایگان مهاجرتی رزرو کنید
   ممنون

 10. با سلام حساب بانکی برای تمکن مالی اگر از بانک سپه باشد آیا کارایی کمتری نسبت به بانکهایی مثل ملت یا ملی دارد با توجه به اینکه بانک سپه نظامی است؟

  1. سلام وقت بخیر.
   خیر مشکلی ندارد.
   موفق باشید.

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *