راهنمای گرفتن وقت سفارت تضمینی در ویزموندو
موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو

وقت سفارت با ویزموندو

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت آمریکا

وقت سفارت کشورهای شنگن

وقت سفارت حوزه شنگن

وقت سفارت انگلستان

وقت سفارت انگلستان

گرفتن وقت سفارت برای افراد مایل به بازدید از کشورهای دیگر یا دریافت اقامت آنها ضروری است. این قرار ملاقات برای بررسی درخواست ویزا، دستیابی به مدارک لازم، اخذ بیومتریک یا انجام مصاحبه حضوری در نظر گرفته می‌شود. دریافت ویزای توریستی، تحصیلی یا کاری با قرار سفارت امکان‌پذیر است. زیرا متقاضی می‌تواند با مقامات سفارت کشور مقصد ارتباط رودررو داشته باشد. بنابراین مقامات قادر هستند تا شبهات را روشن کنند، سوالات لازم را بپرسند و از برآورده شدن همه الزامات اطمینان حاصل کنند.

نحوه گرفتن وقت سفارت، مدارک + هزینه ها

نحوه گرفتن وقت سفارت به این شکل است که ابتدا باید در وب‌سایت سفارت یا دفتر نمایندگی صدور ویزای آن کشور خاص ثبت نام کرد. بسیاری از سفارتخانه‌ها، سیستم‌های رزرو وقت آنلاین ارائه می‌دهند. در حال حاضر، امکان مراجعه حضوری به سفارت‌ها برای دریافت وقت وجود ندارد. رزرو وقت در یک سفارت نیاز به شناخت دقیق و ارائه مدارک مورد نیاز دارد. این مدارک عموما شامل اطلاعات هویتی مانند نام، تاریخ تولد، شماره پاسپورت و تاریخ انقضای آن است. ضمنا شماره تماس، تاریخ سفر، تاریخ مطلوب برای گرفتن وقت در سفارت، نوع ویزا و هدف اصلی از سفر نیز باید ضمیمه درخواست باشند.

درنهایت، به هزینه‌های گرفتن وقت از سفارت می‌رسیم. مقدار پول مورد نیاز به کشور مقصد شما بستگی دارد و اینکه درخواست قرار ملاقات خود را به کجا ارسال کرده‌اید. پرداخت هزینه برای قرار ملاقات عادی به صورت استاندارد خواهد بود. مگر اینکه بخواهید یک قرار VIP یا فوری بگیرید. با این کار می‌توانید سریع‌تر به سفارت بروید و سفرتان را دنبال کنید.

مراحل اخذ وقت سفارت
مراحل اخذ وقت سفارت

مراحل اخذ وقت سفارت

اگر می‌خواهید به کشور دیگری سفر کنید، باید مراحل زیر را برای گرفتن وقت سفارت دنبال کنید.

مرحله 1: ابتدا باید نحوه دریافت ویزای کشور مقصد خود را بدانید. زیرا برخی کشورها در مورد صدور ویزا واقعا سختگیر هستند. بنابراین حتما باید با قوانین آن‌ها آشنا شوید. در این زمینه، بهتر است با کارشناسان ویزای ویزموندو صحبت کنید تا به شما کمک کنند.

مرحله 2: قوانین سفارت مقصد را برای گرفتن وقت به‌دقت مطالعه کنید. اگر زمان زیادی قبل از سفر ندارید، سعی کنید یک قرار فوری یا VIP بگیرید.

مرحله 3: در تاریخ و ساعتی که سفارت برای شما تعیین می‌کند، به همراه تمام مدارک لازم به آنجا بروید. سپس، فقط باید منتظر بمانید تا سفارت همه چیز را بررسی و شما را تایید کند.

مزایا و معایب وقت آنلاین و حضوری

بعضی از کشورها در ایران سفارت ندارند؛ این بدان معنا است که اگر بخواهید برای وقت از سفارت آن کشورها درخواست دهید، باید به کنسولگری آن‌ها در کشور دیگر بروید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به کانادا یا آمریکا بروید، مجبور هستید برای انجام تمام کارهای ویزا به کشور ثالثی مانند ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنید. این کار هزینه‌های یک سفر خارجی را به شما تحمیل می‌کند.

اما خوشبختانه اکثر کشورها به شما اجازه می‌دهند که به صورت آنلاین از سفارت آن‌ها وقت بگیرید. گرفتن وقت سفارت به صورت آنلاین بسیار مفید است؛ زیرا در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند. به جای مراجعه حضوری و صرف زمان زیاد برای انتظار، فقط کافی است به وب‌سایت سفارت مراجعه فرمایید و درخواست وقت ملاقات خود را ارائه کنید. سپس مسئولین همه چیز را بررسی و تاریخ مراجعه حضوری را به شما اعلام می‌کنند.

راهنمایی اخذ وقت سفارت
راهنمایی اخذ وقت سفارت

راهنمایی جهت وقت سفارت کشورهای حوزه شینگن

بزرگ‌ترین شرکت کارگزاری صدور ویزا در ایران، VFSGlobal است. این شرکت به تعیین وقت سفارت برای بسیاری از کشورها مانند فرانسه، ایتالیا، فنلاند، اتریش، بلژیک، قبرس و… می‌پردازد. سفارت آلمان هم از شرکتی به نام ویزامتریک و سفارت ایتالیا هم از CKGSIR برای تعیین وقت استفاده می‌کنند. بنابراین می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت کارگذاری این کشورها برای خودتان وقت بگیرید.

با این حال، موسسات مهاجرتی کمک بسیار بزرگی برای شما هستند. زیرا اطلاعات زیادی در مورد گرفتن وقت از سفارت اکثر کشورها دارند. آن‌ها می‌دانند که سفارت‌ها در چه زمان‌هایی خلوت یا شلوغ هستند. بنابراین بهترین زمان ممکن را نسبت به شرایط و برنامه سفر شما تعیین خواهند کرد.

مشاوره جهت وقت سفارت با ویزموندو

ویزموندو با کادر مجرب خود بارها این روند را طی کرده است و کار شما را هم در اسرع وقت انجام خواهد داد. هدف ویزموندو این است که فرآیند اغلب سخت و وقت‌گیر اخذ وقت سفارت را ساده کند. شرکت ما متعهد به ارائه خدمات یکپارچه و کارآمد به افرادی است که به دلایل مختلف مانند درخواست ویزا یا قانونی شدن مدارک، نیاز به وقت از سفارت‌ها دارند. به ما اعتماد کنید تا سفر شما را آسان کنیم و تمرکز شما فقط روی برنامه سفرتان باشد.