موسسه مشاوره مهاجرتی و سرمایه گذاری آکو مهاجر ویرا (ثبت: ۵۴۳۴۷)
دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آکو
گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر امکان پذیر است؟

گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر امکان پذیر است؟

یکی از دغدغه‌های رایج متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا، گرفتن ویزا بدون جاب آفر است. در واقع گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر به شرایط درخواست مهاجرت شما وابسته است. در این مقاله از ویزموندو با ما همراه باشید تا بدانید که موضوع گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر امکان پذیر است را از زوایای مختلفی مورد بررسی قرار دهیم. ویزموندو با توجه به تخصص و تجربه ارزنده خود در بحث دریافت ویزا، اخذ اقامت، پذیرش تحصیلی و ... در این مسیر همراه شما است. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در خصوص روش‌های اخذ جاب آفر با مشاورین ما در ویزموندو ارتباط برقرار کنید.
گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر امکان پذیر است؟
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو
نویسنده: گروه تحقیقاتی ویزموندو

زمان مطالعه : 7 دقیقه

زمان مطالعه : 5 دقیقه

از آخرین اخبار مطلع شوید
فهرست مطالب

جاب آفر job offer چیست؟

جاب آفر یا job Offer در کانادا به معنای پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما یا شرکت کانادایی است. برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری و دریافت مجوز کار، عموماً نیاز به یک جاب آفر معتبر از یک کارفرما کانادایی دارید. جاب آفر نشان‌دهنده علاقه و آمادگی کارفرما برای استخدام شما در کانادا است و می‌تواند شامل شرایط مشخصی نظیر حقوق، مسئولیت‌ها و شرایط اشتغال باشد. در برنامه‌های مهاجرتی اقامت دائم کانادا مانند اکسپرس انتری، نیز جاب آفر اهمیت بالایی دارد. در این حالت، برای کسب امتیاز بیشتر در سیستم CRS برای انتخاب مهاجران، دریافت یک جاب آفر معتبر، امتیازات بسیاری را به شما می‌دهد.
 

درخواست ویزای کاری کانادا 

چنانچه قصد دارید برای ویزای کاری کانادا درخواست دهید، قبل از هرکاری به جاب آفر نیازمند هستید که مهم‌ترین موضوع در این زمینه به حساب می‌آید. بدین جهت، در مرحله نخست شما به یک شرکت نیاز دارید تا اسپانسر شما شود و به شما جاب آفر یا همان پیشنهاد کاری را ارائه کند. پس از اینکه جاب آفر را گرفتید و با کمپانی مورد نظر به توافق رسیدید، نیاز است تا تعدادی فرم و درخواست تشکیل شود و برای دریافت مجوز کاری اقدام کنید.
 
بدین ترتیب، باید این فرم‌ها را برای اخذ work permit  به دولت کانادا ارسال شود. به طور کلی، در خواست ویزای کاری در دو مرحله صورت می‌پذیرد که مرحله اول یک کمپانی به متقاضی بین‌المللی جاب آفر ارائه می‌دهد و در مرحله بعد هم، شخص باید جهت اخذ work permit  و ویزای کاری کانادا اقدام نماید.
 
شرایظ جاب آفر کانادا

شرایط اخذ ویزای کار کانادا

در صورتی‌که شما قصد دارید به صورت کاری به کانادا مهاجرت کنید، می‌توانید از دو روش اصلی استفاده کنید؛ برنامه اسکیل ورکر و داشتن جاب آفر از کارفرمای کانادایی جزو این موارد به حساب می‌آیند.
 
 • برنامه اسکیل ورکر

در این روش، شما باید امتیازات مورد نیاز را کسب کنید تا بتوانید مراحل مهاجرت را طی کنید. امتیازات بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری، زبان و سایر عوامل تعیین می‌شود. برای عبور از مرحله اول، باید حداقل 67 امتیاز از 100 را کسب کنید و برای عبور به مرحله دوم، باید امتیازات مورد نیاز را در مرحله اول بدست آورید و براساس امتیازات مرحله دوم انتخاب شوید.
 
 • جاب آفر کانادا

در این روش هم، شما می‌توانید از طریق کارفرمایان کانادایی پیشنهاد شغل دریافت کنید. برای این منظور، باید لیست مشاغل مورد نیاز در کانادا را بررسی کنید. در صورتی‌که تخصص شما در این لیست وجود داشته باشد، می‌توانید از طریق موسسات کاریابی یا سایت‌های معتبر، با کارفرمایان کانادایی تماس بگیرید و پیشنهاد کار دریافت کنید. پس از دریافت پیشنهاد کار، مراحل مهاجرت باید طی شود. در هر دو روش بالا، پس از دریافت پیشنهاد کار یا کسب امتیازات مورد نیاز، باید مراحل مهاجرت مانند تکمیل فرم‌ها، ارائه اطلاعات شخصی، بررسی امنیتی و پزشکی و پرداخت هزینه‌های مربوطه را طی کنید.
 

چگونه بدون جاب آفر امکان دریافت ویزای کاری کانادا را خواهید داشت؟

گرفتن ویزا بدون جاب آفر همیشه به روش‌های قبلی صورت نگرفته و استثنا هم در این زمینه وجود دارد. درواقع، دریافت ویزای کاری کانادا بدون نیاز به جاب آفر امکان‌پذیر خواهد بود. یکی از استثنائات این قانون در قالب توافقنامه NAFTA عنوان می‌شود. اگر شما یک تاجر هستید و تمایل به راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی خود در کانادا دارید، می‌توانید در بخش مرزی ورودی کانادا درخواست ویزای کاری را ارائه کنید.
 
شاید برایتان جالب باشد بدانید که این ویزا در آمریکا تخت عنوان E-2 شناخته شده و در کانادا هم با نام‌های مختلفی صادر می‌شود. بنابراین، اگر به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار شخصی خود و شروع تجارت جدید در کانادا علاقه‌مند هستید، می‌توانید بدون نیاز به جاب آفر ویزای کاری کانادا را دریافت کنید. این یک فرصت منحصر به فرد است که به شما امکان می‌دهد بدون جاب آفر مستقیماً ویزای کاری کانادا را دریافت کرده و در کانادا به راحتی فعالیت کنید. گرفتن ویزای کار کانادا بدون جاب آفر از چند طریق امکان‌پذیر است که در ادامه به آن اشاره می‌شود: 
 

مجوز کار آزاد open work permit

در کانادا، مجوز کار آزاد یا همان Open Work Permit این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نیاز به پیشنهاد شغلی از یک کارفرما مشخص، در کانادا کار کنید. این مجوز به شما اجازه می‌دهد در هر شغل و در هر مکانی در کانادا فعالیت داشته باشید. اگر همسر فرد دارای ویزای کاری کانادا باشد، می‌توان به راحتی نسبت به درخواست مجوز کار آزاد درخواست داد.
 
بدین ترتیب، برخلاف بسیاری از موارد در دیگر کشورها، شما نیازی به پیشنهاد شغلی از یک شرکت خاص نخواهید داشت. این ویژگی منحصر به فرد، به شما امکان می‌دهد تا به عنوان کارمند مستقل با کسب و کار خودتان در کانادا فعالیت کنید. لطفاً توجه داشته باشید که متقاضیان باید مدارک و شرایط مورد نیاز را برای دریافت مجوز کار آزاد کانادا رعایت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مجوز کار آزاد open work permit با مشاورین ما در مجموعه ویزموندو تماس حاصل فرمایید. 
 

توسعه و گسترش تجارت و کسب و کار

توسعه کسب و کار و انتقال آن به کشورهایی مانند کانادا یا آمریکا از طریق inter-company transfer صورت می‌پذیرد. انتقال بین شرکت‌ها یک راه متداول برای کسب و کارهایی است که قصد توسعه و فعالیت در این کشورها را دارند. در این حالت، شما می‌توانید کسب و کار خود را از کشور مبدا به شعبه یا شرکت خود در کانادا یا آمریکا منتقل کنید. گرفتن ویزا بدون جاب آفر رسمی از شرکت از جمله مزیت‌های این موضوع به حساب می‌آید. 
 
این فرآیند بستگی به قوانین و مقررات هر کشور دارد. در برخی موارد، شما نیاز به درخواست ویزا و مجوز کار می‌توانید داشته باشید تا بتوانید به صورت قانونی در کشور مقصد فعالیت کنید. اما در این حالت، نیاز به جاب آفر رسمی از شرکت محلی نیست و شما می‌توانید با استفاده از تجربه و مهارت‌های خود در کسب و کار، توسعه و فعالیت خود را در کشور مقصد ادامه دهید. با این حال، برای یافتن اطلاعات دقیق و کامل درباره شرایط مهاجرت و انتقال تجارت به کانادا، توصیه می‌شود که با یک موسسه مهاجرتی معتبر و تخصصی مشورت کنید؛ ویزموندو بهترین مشاوره‌ها را به شما می‌دهد.
 

جاب آفر معمولا حاوی چه اطلاعاتی است؟

در ادامه این مقاله با موضوع گرفتن ویزا بدون جاب آفر به بررسی اطلاعات جاب آفر می‌پردازیم. به طور کلی، نیاز است تا درخواست جاب آفر حاوی اطلاعات متعددی باشد تا آن را پر بار، کامل و جامع سازد. در ادامه مطلب به اطلاعات موجود در درخواست جاب آفر اشاره خواهیم کرد: 
 
 • نام شخص کارفرما و آدرس دقیق او
 • شغل کارفرما 
 • نام دقیق کمپانی یا شرکت 
 • نام شخص درخواست دهنده
 • ذکر شغل پیشنهادی
 • توضیحی در مورد وظایف شغلی 
 • تاریخ آغاز به فعالیت 
 • مقدار دقیق حقوق پرداختی و دستمزد
 • مشخص شدن شرایط کار مانند ساعات کاری
 • ذکر دقیق شرایط کاری از قبیل ساعت‌های کاری 
 • مزیت‌های شغلی 

 

کار موقت در کانادا بدون جاب آفر امکان پذیر است؟

بر اساس اطلاعات و آمارهای گزارش شده از وبسایت canadavisa، در هر سال جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر نیروی کار بین‌المللی از طریق اخذ ویزای کاری به خاک کانادا وارد می‌شوند. هر نیروی کار بین‌المللی برای اینکه اجازه کار موقت در کانادا را داشته باشد، حتما باید مجوز کار اخذ نماید. بدین منظور، باید در چندین مرحله که معمولا در چند ماه صورت می‌گیرد، اقدام به دریافت مجوز کند‌. 
 
به طورکلی، روش‌های متعددی برای اعطای مجوز کانادا موجود است. در این میان، مباحثی از قبیل ملیت، شغل مربوطه در کانادا و تخصص فرد، از جمله مواردی است که روند دریافت مجوز را سریع‌تر پیش می‌برند. برای اخذ اجازه کار موقت در کانادا به صورت قانونی، کارفرمایان کانادایی باید تائیدیه اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) را ارائه دهند. 
 
سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC، این تاییدیه را صادر خواهد کرد. این تائیدیه برای نشان دادن اینکه استخدام یک نیروی کار خارجی به نفع بازار کار کانادا و توسعه اقتصادی آن است، صادر می‌شود. با توجه به ملیت شما و قصد کار در کانادا، نیازمند ویزای اقامت موقت  TRV برای سفر به کانادا هستید. این ویزا به شما اجازه ورود به کانادا به عنوان نیروی کار موقت را می‌دهد. 
 
قوانین جاب آفر کانادا

قوانین جاب آفر کانادا چیست؟

دریافت پیشنهاد کاری معتبر، منوط به رعایت برخی از نکات و قوانین از سمت کارفرما است که عبارت اند از: 
 
 1. نیاز است تا کارفرما قبل از هرگونه اقدام برای استخدام نیروی خارجی، پیشنهاد شغلی خود را برای شهروندان کانادایی و مقیمان دائم که در اولویت استخدام قرار دارند، ارائه نماید.
 2. شغل مورد نظر باید به مدت ۴ هفته پی در پی آگهی شود.
 3. ناگفته نماند که برای آن دسته از مشاغل که درآمد پایین دارند، کارفرما باید در پنج پلتفرم معتبر آن شغل را آگهی کند. به علاوه برای مشاغل با درآمد بالا هم، آگهی شغلی در سه منبع همچون روزنامه یا وب‌سایت‌های شغلی که آمار بازدید بالایی دارند، انتشار دهد. 
 4. چنانچه بعد از سپری شدن 4 هفته متوالی از منتشر شدن آگهی مربوطه، هیچ‌ کسی اعم از شهروندان یا مقیمان دائم، متقاضی کار نگردید، نیاز است تا شخص کارفرما از اداره کار و توسعه اجتماعی کانادا که با نام Employment and Social Development Canada شناخته می‌شود، نسبت به اخذ مجوز LMIA اقدام نماید. این بدین معنی است که استخدام نیروی بین‌المللی هیچ‌گونه اثر سوء بر بازار کاری نداشته و نیروی کار آن کشور را بیکار نمی‌کند.
 5. درخواست تاییدیه LMIA باید توسط کارفرما و تا نهایتا 3 ماه از زمان آغاز نشر آگهی شغلی ارسال گردد. 
 6. مقدار دستمزد برای آن شغل نباید از میزان حقوق پایه آن شغل کمتر باشد. از این رو، کارفرما موظف به پرداخت حقوق مساوی یا بالاتر آن شغل خواهد بود. 
 

شرایط اولیه جاب آفر کانادا چیست؟

شرایط جاب آفر کانادا شامل موارد متعددی است. اولین شرط این است که باید جاب آفر معتبر باشد. این به این معنی است که باید شرایط مشخصی را داشته باشید تا بتوانید ویزای کار دریافت کرده یا در سیستم اکسپرس انتری امتیازی شرکت کنید. این شرایط شامل تمام وقت بودن جاب آفر (بیش از 30 ساعت در هفته)، عدم فصلی بودن آن و داشتن مدت حداقل یک سال کار تمام وقت است.
 
همچنین، جاب آفر باید تأییدیه تأثیر بر بازار کار از سوی وزارت کار کانادا را نیز دارا باشد که به آن LMIA می‌گویند. این تأییدیه نشان می‌دهد که استخدام یک نیروی کار خارجی توسط شرکت شما تأثیر مثبتی بر بازار کار کانادا دارد. در برخی موارد هم، شرکت‌ها می‌توانند از الزامات LMIA معاف شوند.
 

جاب آفر معاف از LMIA

در حالت کلی، تنها سه گروه از انواع جاب آفر از نیاز به اخذ تاییدیه LMIA ندارند. در این سه دسته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، جاب آفرهای معاف از نیاز به تأییدیه LMIA هستند.
 
 • آن دسته از جاب آفرها که به علت توافق بین دولت فدرال و دولت‌های استانی معافیت دریافت می‌کنند. 
 • انواع پیشنهاد کاری که براساس قاعده‌ کلی به نام سود کانادایی‌ها از سمت دولت معاف از اخذ تاییدیه LMIA هستند. این موضوع شامل مواردی مانند برنامه‌ انتقال درون‌شرکتی (ویزای ICT) می‌شوند. این برنامه به شرکت‌های چندملیتی که شعبه یا دفتر فرعی در کانادا دارند، اجازه می‌دهد کارمندان خود را به کانادا منتقل کنند و  به اخذ تأییدیه LMIA احتیاج ندارند.
 • پیشنهاد کاری معاف از  تاییدیه LMIA به واسطه توافق‌نامه‌های تجاری بین‌المللی مانند نفتا یا کازما. 
 
مجموعه ویزموندو با برخورداری از دانش گسترده و به روز در ارائه انواع مختلفی از خدمات مهاجرتی همانند خدمات ویزا، اپلای تحصیلی و کاری، راه‌اندازی تجارت بین‌المللی، سرمایه‌گذاری و … پاسخگوی نیازهای شما عزیزان است. چنانچه با هرگونه ابهام و پرسش درخصوص روند مهاجرت روبرو شدید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه ویزموندو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.
 
مراحل دریافت جاب آفر برای دریافت ویزای کاری کانادا

مراحل دریافت جاب آفر برای دریافت ویزای کاری کانادا

مراحل دریافت جاب آفر برای دریافت ویزای کاری کانادا چگونه است. بدون شک یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای شما هم مطرح می‌شود نحوه گرفتن جاب آفر کانادایی است. در حالت عمومی نیاز است تا به دنبال کار در این کشور باشید. در ادامه مطلب به بررسی دریافت جاب آفر کانادایی اشاره می‌شود: 
 
 • آماده سازی رزومه حرفه‌ای یا کاور لتر با رعایت قواعد نگارشی در کانادا
 • عضو شدن در برخی از سایت‌های کاریابی
 
در سایت‌هایی که حول محور کاریابی می‌چرخند یا شبکه‌های اجتماعی این چنین، اقدام به ساخت پروفایل حرفه‌ای کنید. بدین منظور باید توانایی‌های حرفه‌ای خود را به زبان انگلیسی در آن‌ها وارد نمایید. ناگفته نماند که یکی از این شبکه‌های اجتماعی معروف و بسیار ارزشمند، لینکدین نام دارد و این قابلیت را دارد تا تمام مهارت‌های حرفه‌ای شما را در معرض نمایش بگذارد. اغلب کارفرمایان در دمیا، درخواست‌های شغلی خود را در لینکدین منتشر کرده و از این طریق نیروهای متخصص را از سراسر جهان جذب می‌کنند. علاوه بر لینکدین، سایت‌هایی دیگری هانتد Indeed و Zip Recruiter جزو سایت‌های معتبر کاریابی به شمار می‌روند و بهتر است در آن‌ها عضو شوید.
 
 • با در نظر قرار دادن تخصص و میزان تحصیلات، شغل‌های مورد نیاز در بازار کار کشور کانادا را مورد بررسی دقیق قرار دهید.
 • این نکته را به یاد داشته باشد که همه کارها را در سایت‌ها آگهی نخواهند کرد. چرا که، اغلب موقعیت‌های شغلی خوب توسط ارتباط شخصی افراد گرفته می‌شود. از این‌رو، چنانچه شخصی را در کانادا دارید که آشنای شماست، به او بسپارید تا چنانچه اگر شغل مناسبی را مد نظر دارد، به شما بگوید.
 • پیدا کردن شغل درخور و اخذ جاب آفر از کارفرمایی معتبر در کانادا 
 • بدین ترتیب، چنانچه اگر جاب آفر شما جزو معافیت های LMIA نبود، نیاز است تا کارفرما نسبت به اخذ تاییدیه LMIA اقدام نماید. پس از ان، چنانچه موفق به اخذ  LMIA مثبت شد، آن تاییدیه را برای شما بفرستد.

 

انواع مختلف سایت‌ های کاریابی در کانادا 

سایت‌های متعددی در کانادا در حوزه کاریابی فعالیت گسترده دارند که در ادامه به معرفی برخی از انواع آن‌ها می‌پردازیم: 
 • سایت کاریابی JobShark
 • سایت کاریابی Indeed
 • سایت کاریابی neuvoo
 • سایت کاریابی WorkBC
 • و سایت‌های کاریابی Glassdoor، Monster و Job Bank.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ویزموندو در ارتباط باشید.
 

مدارک لازم جهت اخذ جاب آفر کانادا

شما برای این که بتوانید موفق به اخذ جاب آفر کانادا شوید، نیاز به آماده‌سازی برخی از انواع مدارک دارید که عبارت‌اند از: 
 
 • اسکن کردن همه صفحه‌های پاسپورت که حداقل ۶ ماه از اعتبار آن باقی مانده است. 
 • دو عدد عکس پرسنلی در سایز ۳.۵ در ۴.۵
 • اسکن دقیق ترجمه شناسنامهچنانچه سند ازدواج دارید، باید آن را هم ترجمه کنید. 
 • ارائه گواهی نداشتن سوء پیشینه
 • داشتن نامه پیشنهاد از کارفرمای کانادایی که حاوی اطلاعات دقیقی همانند عنوان شغل، توضیح وظیفه شغلی، شرایط و حقوق پرداختی باشد. 
 • در صورت عدم معافیت از LMIA، ارائه دادن کپی مجوز آن 
 • چنانچه در استان کبک مشغول به کار خواهید شد، نیاز است تا نامه CAQ را ارائه نمایید 
 • کاور لتر یا همان رزومه که آپدیت و بروز است 
 • ارائه دادن مدرک زبان ضروری نیست؛ اما با این حال، داشتن آن امتیازی مثبت و مؤثر به حساب می‌آید. 
 • ارائه دادن سوابق بیمه‌ای و نامه‌های شغلی مرتبط 
 • اگر دارای شغل آزاد یا شرکت دارای اسناد هستید که از جواز کسب، سند ثبت شرکت، آگهی هرگونه تغییر، تاسیس و اساسنامه و ..‌ است باید همگی بصورت اسناد در دسترس ارائه شوند. علاوه بر این، 
 
این اسناد و مدارک معمولاً به عنوان بخشی از مدارک مورد نیاز برای تقویت و تأیید ادعاهای شما در مورد سابقه کار، تجربه شغلی یا وضعیت مالی شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدارک مربوط به شرکت شما هستند و اطلاعاتی مانند نام شرکت، آدرس، نوع فعالیت و اعضا شرکت را شامل می‌شوند. این مدارک به عنوان اثباتی از وضعیت حقوقی و قانونی شرکت شما قابل استفاده هستند. علاوه بر این، مواردی از قبیل کارت بازرگانی، سندهای مالی و حقوقی شرکت، گواهی پرداخت مالیات و تمکن مالی مرتبط با ۶ ماه قبل نیز از جمله دیگر مدارکی است که باید ارائه شوند.
 
علاوه بر این، همه اسناد و مدارکی که صلاحیت شما را برای اعطای جاب آفر نشان می‌دهد، عبارتند از: 
 
 • مدارک ترجمه شده و ریز نمرات دانشگاهی اخذ recommendations letter یا توصیه نامه از کارفرمایان قبلی
 • گواهینامه‌های تخصصی مربوط به مهارت شما 
 • به همراه داشتن نتیجه آزمایش‌های پزشکی 
 • انجام پروسه بیومتریک و انگشت نگاری
 • معادل سازی مدارک تحصیلی مورد نیاز 
 

هزینه دریافت جاب آفر

هزینه‌های مربوط به اخذ جاب آفر کانادا برخی از موارد را شامل می‌شود. اولین مورد هزینه روال اداری است که شامل هزینه‌های مربوط به تهیه و پردازش اسناد و فرم‌های مهاجرتی است. این شامل هزینه‌هایی مانند درخواست ویزا، پرداخت هزینه‌های بررسی پرونده و پرداخت هزینه مربوط به روند مهاجرت است. 
 
شما باید مدارک خود را به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه کنید؛ هزینه ترجمه مدارک جزو هزینه‌های دریافت جاب آفر به حساب می‌آید. علاوه بر این، هزینه بررسی پرونده هم باید پرداخت شود. چرا که اداره مهاجرت کانادا هزینه‌هایی را برای بررسی پرونده شما درخواست می‌کند. 
 

مشاوره رایگان ویزای کاری کانادا با ویزموندو

جاب آفر یا فرصت شغلی در کانادا گزینه‌ای مناسب و ارزشمند است که به مهاجران ایرانی فرصت حضور در کانادا را می‌دهد. برای دریافت جاب آفر در کانادا، شرایطی کلی مانند مهارت‌ها و تجربه کاری، آزمون زبان، سلامتی و عدم سوابق جنایی مورد نیاز است. همچنین، باید مدارکی مانند رزومه، مدارک تحصیلی، گواهی‌های کاری و مدارک زبان و … را ارائه کنید. 
 
اخذ جاب آفر یکی از پروسه‌های مهم و حیاتی است و نیازمند آگاهی، تخصص و تبحر در این زمینه است. لذا، چنانچه قصد اقدام برای پیشنهاد کاری یا حتی آفر را دارید، همواره توصیه می‌شود تا با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید. مشاورین ما در مجموعه ویزموندو با ارائه مشاوره رایگان به شما هموطنان گرامی، ضمن راهنمایی کامل شما در خصوص ابهامات و سوالات شما، در این مسیر یاری رسان شما خواهد بود. 

سوالات متداول

بدون شک این مسیر با مشکلاتی همراه است، چرا باید اثبات عدم یافتن نیروی کار کانادایی صورت بگیرد. پس از آن، با دریافت مشاوره و برنامه‌‎ریزی امکان دریافت جاب آفر وجود دارد.

برای به دست آوردن فرصت های شغلی در کانادا به صورت سریع، توصیه می‌شود با آژانس های قابل اعتماد تماس بگیرید. زیرا یافتن یک شغل مناسب در کانادا نیازمند داشتن یک شبکه قوی است و بسیاری از آژانس ها قبلاً این شبکه را ایجاد کرده اند و می‌توانند به شما کمک کنند تا به طور سریع فرصت های شغلی را بیابید.

در کانادا، دو نوع جاب آفر رایج است؛ جاب آفر موقتی که برای مدت محدود صادر می‌شود و جاب آفر دائمی که برای مدت نامحدود صادر شده و امکان کار کردن در کانادا را فراهم می‌کند.
شرایط سنی را کارفرمایی که درخواست کار دارد مشخص خواهد کرد.
امکان دریافت جاب آفر برای شغل خاصی مطرح نیست و اگر کارفرمای شما بتواند اثبات کند، نیروی کار مرتبط با درخواستش در کانادا یافت نمی‌شود (هر شغلی که باشد ) امکان اخذ جاب آفر فراهم می‌شود.
مطالب مرتبط
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ به سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *